Jump to content
Dogomania

koty, kociaki, moje tymczasy.. koci rezydenci też się czasem pokażą


sylwija

Recommended Posts

 

 

 

 

Ślicznie dziękujemy za comiesięczne wpłaty:

pola53

Mirka M

Livka

 

Dziękujemy również za wpłatę sharce, która bardzo często wspomaga tymczasy sylwiji.

 

185.gif

 

Zaraz poleci przelew do Sylwii na kwotę 230 zł.

 

ślicznie dziękuję w imieniu kotów :)

już biegnę na bazarki i udostępnię je na fb :)

 

z telefonu jakoś słabo mi dogo działa, tylko z kompa w miarę :)

ale wrzucę potem nowe zdjęcia i skan z wizyty

bardzo bym chciała, żebyśmy dla Lolusia dom znaleźli, bo on spokojnie się nadaje do adopcji, choć raczej nie dla małych dzieci, no i może być jedynakiem ;)

Link to comment
Share on other sites

ale test gdzieś mi umknął:

 

"Loluś to młody kotek - ok. 1,5-2 lata,
toleruje psy, koty, choć chętnie zostanie jedynakiem.
Jest wykastrowany, testy FIV/FELV - ujemne.
Jest inteligentny, sprytny, lubi wygodę.
Lolek to sympatyczny kocurek, który bardzo potrzebuje swoejgo domu, swojego człowieka.
Lubi pieszczoty, ale ponieważ, jako kociak nie zaznał ich, nie polecam do małych dzieci.
Adopcja - 514045805, [email protected]
"

Link to comment
Share on other sites

cancer43 - ogromnie dziękuję :D

 

tekst dla Lolka odrobinę przerobiony ;) ale nie twierdzę że wyszło lepiej:

Loluś to młody kotek, ma ok. 1,5-2 lata. Jest inteligentnym, sympatycznym kocurkiem, który bardzo potrzebuje domu. Toleruje psy i koty, choć chętnie zostałby jedynakiem. Lolek ceni wygodę i lubi pieszczoty, ponieważ jednak nie był do nich przyzwyczajony jako kociak, raczej nie polecamy go do domu z małymi dziećmi, Jest wykastrowany, miał wykonane testy FIV/FELV - wyszły ujemne.

Kontakt w sprawie adopcji: tel. 514045805, e-mail [email protected]

Link to comment
Share on other sites

 

Kama202 i moja skromna osoba zapraszamy na bazarek na FB ,z którego część jest przeznaczona w zasadzie dla Anatola,ale Sylwija zdecyduje na co wyda pieniądze ,co prawda jeszcze wstawiamy fanty,ale już zapraszamy .

Jeżeli ktoś nie ma konta na FB ,to nie problem,chętnie pośredniczymy w zakupach

 

https://www.facebook...18991254911203/

 

 

dziękuję :) już udostępniam :)

i polecam do polubienia stronkę, taką tam.. https://www.facebook.com/runapomaga?fref=ts

gdzie przedstawiam moich podopiecznych :)

 

 

cancer43 - ogromnie dziękuję :D

 

tekst dla Lolka odrobinę przerobiony ;) ale nie twierdzę że wyszło lepiej:

Loluś to młody kotek, ma ok. 1,5-2 lata. Jest inteligentnym, sympatycznym kocurkiem, który bardzo potrzebuje domu. Toleruje psy i koty, choć chętnie zostałby jedynakiem. Lolek ceni wygodę i lubi pieszczoty, ponieważ jednak nie był do nich przyzwyczajony jako kociak, raczej nie polecamy go do domu z małymi dziećmi, Jest wykastrowany, miał wykonane testy FIV/FELV - wyszły ujemne.

Kontakt w sprawie adopcji: tel. 514045805, e-mail [email protected]

 

dzięki, chyba nowe ogłoszenia zakupię, tylko może uda mi się jeszcze jakieś ładne domowe zdjęcie mu zrobić.. jakoś w domu mi gorzej wychodzą, na dworze ładniej się towarzystwo prezentuje.. gorzej z kotami, które są niewychodzące ..

Link to comment
Share on other sites

jeszcze dwa przychodzą sobie jeść - rudzielec i biało-czarny

 

wydaje mi się, że to same kocurki, coby potwierdzało moją teorię, że kociakami się dzieci bawią, a jak kot dojrzewa i zaczyna znaczyć i w ogóle czuć go, więć zamiast go wykastrować, to zamykają mu drzwi przed nosem, no i.. kot sobie poradzi..

 

tak już Baltazar przychodził - adoptowany, Bazyli - wciąż u mnie, Lolek - czeka na adopcję

no i teraz 'Gustaw' i dwóch, którym jeszcze zdjęć nie zrobiłam, bo płochliwe

i taki kot tak sobie przychodzi, nie ufa, aż się rozchoruje - wtedy przyjdzie i siedzi, czasem wręcz krzyczy, żeby go ratować..

Link to comment
Share on other sites

same kłopoty :(

Lolek się zrobił zaborczy i najchętniej by wszystkich przegonił..Yoszka, naszego rezydenta, kilkunastoletniego już kotka, prowokuje i zaczepia, wczoraj pogonił Gustawa, porządnie pogonił :(

u Anatola ogonek się nie goi, dajemy teraz gentamycynę i przemywamy, ale wciąż rana i czasem krwawi :(

 

i jeszcze jest kolejny kłopot, nie wiem, czy uda nam się ją dzisiaj złapać, ale zakładam już wątek

jeśli się nie uda, trzeba będzie specjalistę zatrudnić, bo sunia najpewniej jest w ciąży

no i  w miejscu przy ruchliwej, krajowej drodze, takiej z TIRami
 

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/146073-dinka-wyrzucona-najwyra%C5%BAniej-w-ci%C4%85%C5%BCy/#entry16129642

Link to comment
Share on other sites

u mnie dużo.. i co z tego.. :(

 

nawet, jak stronę założyłam z moimi podopiecznym, to z 1615 rzekomych znajomych, niewiele ponad 100 polubiło, a z udostępnianiem, wchodzeniem na wydarzenia - jeszcze gorzej..

nie umiem zresztą tak nawijać, jak trzeba ;)

 

jutro idziemy z Antosiem do weta. znów.. teraz ma opatrunek na ogonku, chodzi w kołnierzu, chodzi - to mało powiedziane, skacze i świruje..

dostaje w zastrzykach gentamycynę, bo wyszło bardzo dużo bakterii z tego wymazu

a opatrunku sami mu nie zmienimy w domu, zresztą zastrzyki tylko 4 się udało, a kolejne już u weta..

Niemożliwy jest..

choć kochany, mimo wszystko..

Link to comment
Share on other sites

Anatol poczuł dzisiaj wiosnę i otworzył sobie drzwi wyjściowe, strasznie nerwów się najadałam, po całej działce go ganialiśmy, a on z tym kołnierzem zapylał..

ale udało się, uf, teraz zamykamy cały czas na zasuwę..

 

11076216_954652874554345_281908249660759

 

Lolek za to korzysta ze słoneczka :)

 

11018871_953822314637401_946717900717972

 

11008624_953822764637356_443522381675152

 

11081476_953327871353512_456848681501405

 

11081081_953327968020169_588256110490404

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...