Jump to content
Dogomania

koty, kociaki, moje tymczasy.. koci rezydenci też się czasem pokażą


sylwija

Recommended Posts

Może tak byc:

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]Klaus to około 3 miesięczny Kocurek. Maluch został zabrany zdwójką rodzeństwa i matką z działek, prawdopodobnie kotka w ciąży stała się problememdla poprzedniego właściciela i została wyrzucona na pastwę losu...Cała rodzinkazostała uratowana przez wolontariuszki, kociaki zostały odchowane,zaszczepione, odrobaczone są gotowe do adopcji. Klaus lubi towarzystwo innychpsów i kotów, bardzo kontaktowy, inteligentny z charakterkiem; mały psotnikktóry uwielbia ganiać za zabawkami. [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]Szukamy dla kotka odpowiedzialnego, kochającego domu, gdzie będziebezpieczny , otoczony troskliwą opieką.

a cała trójka to kocurki? I jeszcze miejscowośc poproszę...[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='róża35']Mnie się kicia nie wyświetla:([/QUOTE]
ten z mojego podpisu? Nie wiem czemu się nie wyświetla, ale podpis stary i nieaktualny-kociak został u mnie na stałe :)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/212373-3łapek-Ziuziu-zostaje-u-mnie[/URL]-)

Link to comment
Share on other sites

dziękuję :)
Antoś już zapomniał, rozrabia strasznie, bawi się z maluchami, kociak z niego też :)
A Suzi ładnie chodzi w kubraczku, jestem mile zaskoczona, dawno nie wdziałam, żeby koteńka sobie nie zdejmowała, nie strzelała fochów, szczęśliwa może nie jest, ale nie marudzi ;) jutro jeszcze zastrzyk dostanie

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, przepraszam za zwłoke. Dziś przelałam pieniądze za październik i listopad Proszę o potwierdzenie: wcześniej placiłam na Bubę, czy tak?.Chciałabym zmienić tytuł w przelewach. Mam trochę tych deklaracji i trochę mi się to miesza :oops:. Kociaczki sliczne, mam nadzieję, ze szybko znajdą domki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pola53']Dziewczyny, przepraszam za zwłoke. Dziś przelałam pieniądze za październik i listopad Proszę o potwierdzenie: wcześniej placiłam na Bubę, czy tak?.Chciałabym zmienić tytuł w przelewach. Mam trochę tych deklaracji i trochę mi się to miesza :oops:. Kociaczki sliczne, mam nadzieję, ze szybko znajdą domki.[/QUOTE]
Tak to była Buba, a przedtem i potem jeszcze wiele innych psich i kocich stworzeń wspierałaś - ogromnie dziękujemy Tobie i Twojej znajomej Pani Mirce M. :Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

bardzo dziękują kociaki :)

Anatol wykastrowany za 70, Suzi za 160 (ale zgłosiłam do akcji sterylkowej)
musiałam jedzenie kupić - Orjen za 98 - cat and kitten, musze do hurtowni znow się wybrać, to będzie taniej, ale muszę mieć parę złotych, kartą nie zapłacę..
za dużo tego wszystkiego.. jak się trochę uspokoję, to napiszę, co jeszcze mnie spotkało..


a tymczasem Slodka Suzi..

[IMG]http://images54.fotosik.pl/147/98841e90a948b2c2gen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images54.fotosik.pl/147/103f0424daf2f63bgen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images53.fotosik.pl/147/6d65f3e933a83780gen.jpg[/IMG]

Edited by sylwija
Link to comment
Share on other sites

on strasznie nieokrzesany.. nie wiem, jak się zaprezentuje.. ale ja go i tak uwielbiam :)


Za to u mnie wylądował Murzynek vel Gustaw.. umarł jego pan w tamtym tygodniu, 2-3 dni Gustaw z nim był w jednym domu i płakał okropnie. wydaje mi się, że ma depresję, na szybko został wykastrowany i mimo, że nie powinnam (za dużo naprawdę kotów w domu), to musiałam wziąć, bo .. co robić.. do schronu? jeszcze jest tam starsza sunia, duża, na razie sąsiad karmi, TZ zawiózł jedzenie dla niej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...