Jump to content
Dogomania

Red Bull Aibara - PAPI !


Kasia.M

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Safari, bo jest duży, ma 58cm w kłębie i do tego to jeszcze ja jestem mała i faktycznie mam problem ze zlapaniem go :P

 

 

4-6.01.2015, byliśmy pierwszy raz z Papim w Annówce. Musieliśmy zaliczyć to magiczne miejsce, które jest okrzyknięte najlepszym miejscem na ziemi. 

I co ? I właśnie od tego momentu Annówka stała się dla mnie najlepszym miejscem to spędzania czasu z psem na ziemi ! Niesamowita atmosfera, piękne widoki, genialne jedzenia Marty, która jest osobą ciepłą, gościnną i niezwykle przyjazną :) . 

W Annówce byliśmy na BMW z Paulą Gumińską na agility. Było bardzo zacnie, Paula pomogła mi ogarnąć swoją leniwą pupe, dała mocnego kopa motywacyjnego. Mamy teraz co robić bo Papi ma ogromny problem z tunelami co jest dla mnie dziwne, bo zazwyczaj psy lubią tą przeszkodę . No, ale trzeba się wziąść do roboty, bo Puncjusz może być fajnym psem do agility. Na pewno się nie poddamy !

Ja natomiast musze koniecznie pracować nad swoim handlingiem i prędkością szczególnie, bo przy tym moim tempie spowalniam Papiego, przez co jest mniej pewny na torze :)

Zapraszam do filmiku, opinie i komentarze na temat naszego agility, mile widziane !! :D

https://www.youtube.com/watch?v=GcWCWfwIgaI&list=UURItr1YyF0m7ATRvnWgSVdg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Nowy filmik, z w głównej roli Red Bullek :D

Frisbee idzie nam coraz lepiej, Papi zaczął bardzo ładnie wyskakiwać, ślicznie zwija się przy overach. Trafiłam na psa geniusza, jest taki jaki powinien być :)

Oprócz frisbaczy jest też nowa sztuczka (turlanie się), która mimo pozoru wydaje się prosta do nauczenia. Zajęła nam aż rok pracy :D 

Dodatkowo obieganie słupka na odległość :)

 

Zapraszam !!

https://www.youtube.com/watch?v=RnwZeNYaoDM

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...