Jump to content
Dogomania

Czy Orijen adult zmienił skład?


filodendron

Recommended Posts

Kupuję suchą karmę bardzo okazjonalnie - dwa razy do roku małe opakowanie z okazji wyjazdu na urlop/święta - czasem nawet rzadziej. Od paru lat na takie okazje kupowałam Orijen adult (ten niebieski). W te wakacje zmieniło się opakowanie (może zmieniło się wcześniej, no ja po prostu kupiłam w sierpniu). Nie mam pewności, ale wydaje mi się, że wraz z opakowaniem zmienił się skład. Niestety nie zachowałam starych opakowań, ale nie wydaje mi się, żeby kiedyś w orijenie było tyle składników roślinnych podbijających białko - zielona soczewica, czerwona soczewica, zielony groch, włókna grochu, włoski groch. Odnoszę też wrażenie, że zmieniły się proporcje mięsa świeżego (nieodwodnionego) w stosunku do mączek. No ale, jak wspomniałam, nie mam starych opakowań i nie mogę porównać. Czy ktoś może zauważył te zmiany?
W sumie dla mnie ma to niewielkie znaczenie w sensie wartości odżywczych, bo używamy sporadycznie, ale jednak psiak mi uprzyjemniał urlop bączeniem i zastanawiam się, czy to nie skutek zmian w składzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...