Jump to content
Dogomania

Roger w typie sznaucera spragniony człowieka już w DS !


margo001

Recommended Posts

[quote name='margo001']Elik tak bardzo mi przykro, wiem jak [B]boli[/B], jestem z Tobą, trzymaj się :( :-( :-([/QUOTE]

Tak bardzo, że nie można sobie miejsca znaleźć :-( I choć miała około 16 lat pozostaje pytanie, czemu ????

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 878
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='elik']Tak bardzo, że nie można sobie miejsca znaleźć :-( I choć miała około 16 lat pozostaje pytanie, czemu ????[/QUOTE]
Ela ja wiem, przechodziłam to 3 razy w ciągu 2 lat, nie da się, po prostu nie da się, żadne słowa otuchy nie pomogą i zawsze jest to właśnie pytanie.... tyle czasu minęło, a ja nadal nie jestem w stanie oglądać zdjęć o fimach nie wspomnę :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Jestem wreszcie, soreczka za ciszę, tyle się tu dzieje!!! Kciukaczę za domek, Temida to doświadczony inspektor ŁTOnZu, musi być dobrze!!!
Eluniu bardzo współczuję, mocno ściskam. Sunieczka kochana:([/QUOTE]

Dzięki Marysiu. Wszystkim bardzo dziękuję.
Mówią, że czas leczy rany. Myślę jednak, że takich ran nigdy nie uleczy. Na dwudziestepiąte urodziny dostałam 3 miesięcznego boksera, którego nazwałam Emir. Przeżył w wielkiej ze mną komitywie 13 lat. Odszedł na serce. Dzisiaj mimo upływu kilkudziesięciu lat, gdy go wspominam, to ryczę jak bóbr :-(

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']a to dziś wizyta?[/QUOTE]
Temida poprosiła tylko o adres, wiec nie naciskam, czekam ;)

[quote name='elik']Dzięki Marysiu. Wszystkim bardzo dziękuję.
Mówią, że czas leczy rany. Myślę jednak, że takich ran nigdy nie uleczy. Na dwudziestepiąte urodziny dostałam 3 miesięcznego boksera, którego nazwałam Emir. Przeżył w wielkiej ze mną komitywie 13 lat. Odszedł na serce. Dzisiaj jestem po sześćdziesiątce, a nadal, gdy go wspominam, to ryczę jak bóbr :-([/QUOTE]
Elik niestety jest tak jak piszesz :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margo001']...
Elik niestety jest tak jak piszesz :-([/QUOTE]
Jesteś jeszcze ? Myślałam, że to tylko ja tak długo siedzę.

Tych których kochamy i którzy nas kochają nie da się zapomnieć. Ich strata zawsze jednakowo boli :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margo001']Kochane Cioteczki, dom sprawdzony, Roger może się pakować :multi::multi::multi:[/QUOTE]

Blyskawiczna akcja :lol: To teraz szukamy transportu? jubu wozi psiaki i jesli dobrze kojarze,mieszka w Lodzi lub w okolicach.
Margo, moim zdaniem dobrze byloby gdybys zarejestrowala chip Rogalika na siebie na wypadek wiesz czego. Odpukac ucieczki ale wszystko jest mozliwe :shake: Jednak decyzja nalezy do Ciebie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']Blyskawiczna akcja :lol: To teraz szukamy transportu? jubu wozi psiaki i jesli dobrze kojarze,mieszka w Lodzi lub w okolicach.
Margo, moim zdaniem dobrze byloby gdybys zarejestrowala chip Rogalika na siebie na wypadek wiesz czego. Odpukac ucieczki ale wszystko jest mozliwe :shake: Jednak decyzja nalezy do Ciebie :cool3:[/QUOTE]
Oczywiscie wrzucę go do bazy ;)
[quote name='elik']Łaaaaałłłł przyszła jego kolej :sweetCyb::cunao: To fantastycznie.
Ma transport, kiedy jedzie ?[/QUOTE]
Własnie trzeba zorganizować transport :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiewoira']O rany !!! Rogerito przystojniaku ciesze sie tak bardzo ze aż sie upłakałam :multi:
Aga prosze Cie tylko powiedz nowej pani zeby pod żadnym pozorem nie spuszczala Rogalika ze smyczy...ja wiem ze Ty to wszystko wiesz ale muszr sie wywnętrzyć.[/QUOTE]
Pani sama powiedziała mi przed chwilą że go na razie nie będzie puszczać aż sie przyzwyczai do niej ;) już nie może się doczekać kiedy przyjedzie i jak powiedziała nie może też jeść, bo jej głupio samej jak nie ma kto sępić przy stole :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margo001']Pani sama powiedziała mi przed chwilą że go na razie nie będzie puszczać aż sie przyzwyczai do niej ;) ...[/QUOTE]
Ja dla jego bezpieczeństwa nigdy nie puszczałabym go wolno na nie ogrodzonym terenie. Roger może mieć ciągoty do ucieczek. Może to Jaś wędrowniczek ;) ??

[quote name='margo001']...już nie może się doczekać kiedy przyjedzie i jak powiedziała nie może też jeść, bo jej głupio samej jak nie ma kto sępić przy stole :evil_lol:[/QUOTE]
Oby go tylko nie zatuczyła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margo001']Jak sie przyzwyczai to nie odejdzie, ładnie reaguje na komendy, przynajmniej u mnie tak było ;)
Elik czekam na odp od Murki co do transportu, auto jest u mechanika i zobaczymy czy da radę ;)[/QUOTE]

To może wstępnie zapytam o możliwość transportu tam, gdzie rozmawiałyśmy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...