Jump to content
Dogomania

Zina - bernardynka na 3 łapach - już w DS - pozostało -3000 i rehabilitacja!


Ola164

Recommended Posts

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Przepraszam Was za nieobecnosci. panowie od internetu beda dopiero 10 pazdziernika i jestem odcieta od swiata... teraz pisze z telefonu w galerii ;(
Bazarek otworzmy zaraz, najlepiej do 11 zebym miala juz pelen dostep do dogomanii...
juz posylam adres na fanty...
dziekuje Wam za pomoc i wybaczcie mi nieobecnosci...

Link to comment
Share on other sites

otwieram do 15 X, zeby bylo na spokonie
napisalam, ze wszelka wysylka, nawt KT, dopiero od 11 X
[quote name='Ola164']Przepraszam Was za nieobecnosci. panowie od internetu beda dopiero 10 pazdziernika i jestem odcieta od swiata... teraz pisze z telefonu w galerii ;(
Bazarek otworzmy zaraz, najlepiej do 11 zebym miala juz pelen dostep do dogomanii...
juz posylam adres na fanty...
dziekuje Wam za pomoc i wybaczcie mi nieobecnosci...[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']Z moejgo bazarku

zina ma 150 zł


[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247338-KOMPUTER-na-pomoc-w-operacji-bernardynki-ZINY-koniec-28-wrzesnia-godz-0-00?p=21363973#post21363973[/URL]

kochani

dzięki wam dogomaniakom[/QUOTE]

jak tylko bede miec na koncie zaraz przeleje kase na konto

[COLOR=#000000]Jeśli ktoś chciałby pomóc finansowo prosimy o wpłaty na konto Fundacji z dopiskiem "[/COLOR][B]Zina".
Dane Fundacji:
[B]Fundacja dla Zwierząt
[B]DAR SERCA
[B]ul. Olkuska 8
[B]32-043 Skała[B]
CITIBANK 78 1030 0019 0109 8530 0011 7544[/B][/B][/B][/B][/B][/B]

Link to comment
Share on other sites

dzieki
adresik tez jest n 1szej stronie?jak sie bazar skonczy to z Ola wyslemy co trzeba na to konto :) [quote name='ANETTTA']jak tylko bede miec na koncie zaraz przeleje kase na konto

[COLOR=#000000]Jeśli ktoś chciałby pomóc finansowo prosimy o wpłaty na konto Fundacji z dopiskiem "[/COLOR][B]Zina".
Dane Fundacji:
[B]Fundacja dla Zwierząt
[B]DAR SERCA
[B]ul. Olkuska 8
[B]32-043 Skała[B]
CITIBANK 78 1030 0019 0109 8530 0011 7544[/B][/B][/B][/B][/B][/B][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Hej Dziewczyny, wstawiam tresc maila od naszego lekarza:
Witam nie odpisałem ponieważ cały czas czekam na odpowiedzi na moje maile w sprawie jej przypadku i co tu dużo ukrywać nie jest to takie proste żeby podjąć ot tak decyzję.Zalecane są przez jednego ze specjalistów dodatkowe badania:tomografia lub rezonans odcinka szyjnego i piersiowego kręgosłupa z uwzględnieniem plexus brachialis czyli splotu nerwowego,który odpowiada za ta kończynę ora wykonanie scyntygrafii ,której z tego co się orientuję u psiaków nikt w Polsce nie robi(ale mogę się mylić). Te badania są po to aby nie przegapić problemu neurologicznego np jakiś guz,który powoduje ucisk,to powoduję spaczone przewodnictwo a to wywołało ten skurcz.My np wyprostujemy kończynę a Zina będzie cierpieć lub ją amputujemy(co tak naprawdę wszyscy zalecają) a problem nie zniknie. Na razie tyle,czekam jeszcze na odpowiedź z Glasgow i ja ją dostanę będę dzwonił .pozdrawiam
J.P.

Link to comment
Share on other sites

no to perspektywa taka sobie ale przy tak skomplikowanym "skreceniu" niestety mnie to nie dziwi...
poko co dzialajmy, zapraszam tez na bazarek, na ktorym jest [I][U]za maly[/U][/I] ruch........

[quote name='Ola164']Hej Dziewczyny, wstawiam tresc maila od naszego lekarza:
Witam nie odpisałem ponieważ cały czas czekam na odpowiedzi na moje maile w sprawie jej przypadku i co tu dużo ukrywać nie jest to takie proste żeby podjąć ot tak decyzję.Zalecane są przez jednego ze specjalistów dodatkowe badania:tomografia lub rezonans odcinka szyjnego i piersiowego kręgosłupa z uwzględnieniem plexus brachialis czyli splotu nerwowego,który odpowiada za ta kończynę ora wykonanie scyntygrafii ,której z tego co się orientuję u psiaków nikt w Polsce nie robi(ale mogę się mylić). Te badania są po to aby nie przegapić problemu neurologicznego np jakiś guz,który powoduje ucisk,to powoduję spaczone przewodnictwo a to wywołało ten skurcz.My np wyprostujemy kończynę a Zina będzie cierpieć lub ją amputujemy(co tak naprawdę wszyscy zalecają) a problem nie zniknie. Na razie tyle,czekam jeszcze na odpowiedź z Glasgow i ja ją dostanę będę dzwonił .pozdrawiam
J.P.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

ewu nie, na Ola 164, tylko ona nie ma dostepu do netu teraz :( napisze jej meia, to predzej odczyta
podaj mi twoj nr te na pw bardzo cie prosze (albo od razu na mojego meila - w sygnaturze)
[quote name='ewu']Kto będzie robił bazarek, może powinnam wysłać fanty na adres autora bazarku????????????[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

jak patrze na to jak ona lazi, to ta lapa jej tyko przeszkadza
zob oczywiscie, co powie wet, ale pewnie amputacja bedzie tu wskazana
pomimo ze to duzy pies, ona sobie wspaniale radzi na 3 lapach
zreszta poczekajmy jeszcze na ostateczne wskazowki....
dzieki za video, bardz milo nam Zinke zob na "zywo" [quote name='marta-t'][URL]http://youtu.be/KtPlJJVdv0s[/URL][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...