Jump to content
Dogomania

zerwane wiązadło operacja Białystok


indianka_22

Recommended Posts

Witam,
Nasz pies zerwał wiązadło w tylnej łapie. Niestety już w drugiej. Pierwsza była operowana metodą tradycyjną. Czy Ktoś mógłby się podzielić doświadczeniami na temat metody operacji metodą TTA? Czy ktoś operował swojego psa u doktora Biedulewicza? Czy operacja dobrze si ę udała? Czy warto operować u pana doktora tą metodą, czy może polecacie coś innego? Z góry dziękuję za wszelkie porady

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam, mój pies ostatnio zerwał więzadło kolanowe. Weterynarz zalecił mi stosowanie leku homeopatycznego - arnicy górskiej plus leki przeciwzapalne i przeciwbólowe. Powiem szczerze, że Arnica zdziałała cuda. Co prawda trochę kłopotliwe, bo trzeba musiałam wlewać ją psu co 30 minut, ale efekty świetne. Po 4 dniach takiej kuracji znacznie poprawiła się łapa. Teraz, po miesiącu jest już całkiem dobrze, choć narazie jeszcze ograniczamy ruch.
Pozdrawiam, i życzę zdrowia.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='sandgom']Witam, mój pies ostatnio zerwał więzadło kolanowe. Weterynarz zalecił mi stosowanie leku homeopatycznego - arnicy górskiej plus leki przeciwzapalne i przeciwbólowe. Powiem szczerze, że Arnica zdziałała cuda. Co prawda trochę kłopotliwe, bo trzeba musiałam wlewać ją psu co 30 minut, ale efekty świetne. Po 4 dniach takiej kuracji znacznie poprawiła się łapa. Teraz, po miesiącu jest już całkiem dobrze, choć narazie jeszcze ograniczamy ruch.
Pozdrawiam, i życzę zdrowia.[/QUOTE]

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Czy mogę prosić o więcej informacji na temat tej Arnicy? Podaje się ją do picia czy dożylnie? I jak to właściwie działa? Nasza suczka jest już po operacji i rehablilitacji, wygląda że wszystko jest ok. Martwimy się jednak, że problem może się powtórzyć. Z góry dziękuję za wszystkie porady.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...