Jump to content
Dogomania

PatBull


Pani Profesor

Recommended Posts

dziękujemy.

łapa się goi, jeszcze kilka dni do zdjęcia szwów, ale wygląda ładnie, raz ku mojemu przerażeniu znalazłam Patryka rano ze ściągniętym bandażem, musiał sobie jakoś zsunąć w nocy, na szczęście nie dobrał się do szwów, bo byłoby kiepsko.

 

najgorszy jest zakaz biegania, więc pies się nudzi przeokrutnie, ale ja znowu nie mam na nic czasu, więc może i dobrze, że akurat ma zakaz dzikich harców...

Link to comment
Share on other sites

uwaga, newsy - niegroźna histocytomia  :jumpie:  :jumpie:  :jumpie:  :laugh2_2:

wystarczy samo wycięcie, nie jest to żadne złośliwe raczysko, skaczę z radości  :jumpie:

 

jutro ściągamy szwy, łapa elegancko zagojona, Patryk od wczoraj już biega, bo rana ewidentnie zarośnięta.

 

poznajemy nowe psiury, wczoraj na Błoniach Pat spędził długie godziny na gonitwie ze szczylami (każdy większy od niego), obeszło się bez wojen, raz tylko pogonił małego kundelka, ale na bojowy okrzyk natychmiast zawrócił.

 

generalnie większą część spacerów spędza luzem, jest zadziwiająco grzeczny :D wydaje mi się, że wreszcie się "wychował", choć pewnie jeszcze da mi popalić  :cool3:

 

 

...najważniejsze, że ten zasrany guz nie okazał się żadnym groźnym paskudztwem  :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

agutka, to była właśnie histocytomia, czyli łagodna postać nowotworu skóry, taki guzek - nie wiadomo na jakim tle to rośnie, ot, podobno się zdarza. mam nie panikować, bo wyniki jednoznacznie świadczą o tym, że to nic złośliwego.

 

 

Patryk jest super, dziś dreptał luzem, wąchał kwiatki, wyczaił na horyzoncie amstaffa, burknął pod nosem, "Patryk, nie wolno" - i piesek drepcze przy nodze  :siara:

 

 

coś mu się we łbie poprzestawiało na dobre tory, ale faktycznie na smyczy jeszcze zdarzy mu się być chamem, szczególnie wobec małych psów.

najbardziej nie lubi westów, yorków i innych kudłaczy, pekińczyk z osiedla to wróg nr 1. 

 

goldeny, husky, labki i malamuty są na liście pt. "moje ukochane", mogę puszczać luzem bez kagańca w ciemno :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Aleksandra Paras

Dość długo mnie tu nie było, jak mowa o jakich guzkach.. :o super, że to nic groźnego!

To samo miałam napisać...

 

:look3:

 

PP, no i gdzie foty?  :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...