Jump to content
Dogomania

PatBull


Pani Profesor

Recommended Posts

[quote name='agutka']to trzeba skargę napisać ;) to sieciówka i w takich sklepach nie mogą być pustki :p[/QUOTE]

Ja tam bywam raz do roku, wisi mi ich asortyment. Jedyne co tam kupuje jak już jestem to chusteczki do okularów, te nasączane, chociaz ostatnio kupiłam w Netto i w Biedronie i też są spoko :)

Link to comment
Share on other sites

Buty trekkingowe to kupilam na allegro i ani razu nie mialam na sobie bo jak mielismy łazić po górach na jesien to wyszło, żem w ciąży :D Chociaz po wczorajszej mojej wyprawie na spacer z psem uznałam, że te buty na tą trase nie są głupim pomysłem i chyba na kolejny taki ję ubiore ( o ile przywiozę od mamy ze strychu :roll:)

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, wole jednak miec tyćkę goręcej w nich, niż czuć każdy kamien w tampkowatych. A na Górę Szybowcową troche nierówny teren. A te co mam takie lżejsze, przewiewniejsze raczej są, tylko podeszwa gruba. Ogólnie nie moj styl jeśli o buty chodzi, ale są mega wygodne jak tak je przymierzałam i przeszłam sie troszkę. W góry na pewno tez byłby ok, wiec taki trudniejszy spacer się trafi i moge je przyodziać ;)

Link to comment
Share on other sites

najgorzej z Lidlami jest w chodliwych miejscach w dużych miastach, a co do "super promocji", to wystarczy wklepać na YT, jest masa filmików jak ludzie rzucają się na promocje, Lidl jakoś przoduje w robieniu chlewa, choć wcale te promocje nie urywają dupy. były ostatnio te nieszczęsne crocsy w jakiejś super-promocji, aż strach oglądać filmiki, jak sobie ludzie wyrywają byle jakie pary, nieważny rozmiar, kolor, nic...

inna sprawa, że elektronika z Lidla jest serio spoko, tej firmy Silvercrest - rzeczy się trzymają długo i są mało awaryjne, znajomej tata obkupił ją we wszystkie gadżety typu maszyna do naleśników ;) i są bardzo fajne i użyteczne. i tanie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Cotta']Wiesz, wole jednak miec tyćkę goręcej w nich, niż czuć każdy kamien w tampkowatych. A na Górę Szybowcową troche nierówny teren. A te co mam takie lżejsze, przewiewniejsze raczej są, tylko podeszwa gruba. [/QUOTE]

Popatrz sobie na keen venice h2 - mega sandaly w ktorych zdobywalam hale lipowska i biegam/laze w nich na psie spacery jak i na codzien.

Link to comment
Share on other sites

a co do butow. Wszystki w koncu przemakaja. A trekingi trzeba reguarnie czyscic i imregnowac. Ale ich zaleta jest to, ze jak w koncu przemokna nawet zima, to nie czujemy tego i stopa sie nie wychladza dzieki membranie;p Dopiero po zdjeciu buta widzimy i zaczynamy czuc, ze mokro nam jednak;p

Mowi to fanatyczka hd'kow, ktore w koncu zamienilam na treki niske, wysokie i trekowe sandaly:D Wszystko to przez psa;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pani Profesor']najgorzej z Lidlami jest w chodliwych miejscach w dużych miastach, a co do "super promocji", to wystarczy wklepać na YT, jest masa filmików jak ludzie rzucają się na promocje, Lidl jakoś przoduje w robieniu chlewa, choć wcale te promocje nie urywają dupy. były ostatnio te nieszczęsne crocsy w jakiejś super-promocji, aż strach oglądać filmiki, jak sobie ludzie wyrywają byle jakie pary, nieważny rozmiar, kolor, nic...

inna sprawa, że elektronika z Lidla jest serio spoko, tej firmy Silvercrest - rzeczy się trzymają długo i są mało awaryjne, znajomej tata obkupił ją we wszystkie gadżety typu maszyna do naleśników ;) i są bardzo fajne i użyteczne. i tanie![/QUOTE]

Taaa, wszyscy się rzucają na rzeczy z Lidla, a potem to samo jest dwa razy drożej na allegro... Magia jakaś :diabloti:

Powodzenia w wakacjowaniu :cool3:

Link to comment
Share on other sites

aleście wykrakały... :diabloti: jeden dzień mieliśmy okrutnie deszczowy i zimny, ale - o dziwo - wymęczeni notorycznymi upałami od dwóch miesięcy czuliśmy się wspaniale i nawet zaliczyliśmy kajaki w deszcz :D
mam fotki I W KOŃCU DODAM!!! :D bo się nazbierało, tylko naprawdę nie miałam kiedy jeszcze tego obrobić, będzie też film ;)

Patryk zachowywał się wzorowo z małymi odpałami, jednym z odpałów było N O T O R Y C Z N E męczenie kogokolwiek z patykiem/piłeczką, aktywny był niemal do przesady i musiałam myśleć za niego i ganiać go do cienia/na miejsce, bo by chyba umarł z przemęczenia.
teraz odchorowuje swojego świra i leży trupem po trzech dniach biegania bez przerwy.

wrzucę Wam potem fotki, ale jestem dumna z mojego pływaka :loveu: lubił aportować z wody już dawno, ale dopiero teraz przełamał się do tego stopnia, że skakał w głębinę z pomostu, czasem lekko piszcząc z podniecenia, ale jednak skakał!
jestem zmęczona i mam piękną [I]oparzeniznę[/I], a piesek jest ledwo żywy i tak sobie w upał zdychamy pod wiatrakiem :roll: potem dam fotki!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...