Jump to content
Dogomania

"Z Wyspy Bejmy"


Goldek

Recommended Posts

[quote name='Morrisonka']Skoro masz psa z tej hodowli to chyba sama wiesz najlepiej jakie warunki tam panują :niewiem: ?[/quote]

No... Nie do końca.Bo to było tak:
Szukaliśmy goldenka z papierami, żeby był zdrowy, na allegro.I zobaczyliśmy szczeniaki z hodowli "Sen Wiktorii" po 900zł.Tatą był Barbo Scandinavia FInland, a mamą była Izyda od Astrid.Zadzwoniliśmy i zarezerwowaliśmy sunię, jedyną jaka była.Na dwa, trzy dni przed planowanym wyjazdem do Kobylnicy gdzie mieściła się hodowla, pani napisała nam że sunia wpadła pod samochód, bo się z psem dziwcko bawiło, ale żyje, tylko że jest w klinice. Bardzo żałowała, ale zaproponowała nam szczeniaki po córce Izydy, Nedzie Sen Wiktorii.Wybraliśmy ciemniejszą sunię i w dwa dni potem wyruszyliśmy po małą.
Ponieważ jednak właścicielka hodowli "Z Wyspy Bejmy" złamała sobie nogę, to szczeniaki były w hodowli "Sen Wiktorii".

Więc chciałam się czegoś dowiedzieć jak tam to wygląda.Kilka tygodni temu dostałam na blogu komentarz, od osoby która się podawała za hodowczynię Magii.Wysłałam tej pani maila, ale nie odpisała mi.Więc nie wiem nic, choć na dobrą sprawę, to nie powinniśmy kupować pieska "na ślepo", bo metryka miała przyjść pocztą... Ale doszła, na szczęście.

Link to comment
Share on other sites

Goldek Twój post jest trochę "roztrzepany" i trudno go zrozumieć :roll: .
Nic nie wiem na temat hodowli "Z wyspy Bejmy" ale za to znam psa z hodowli "Sen Wiktorii".
Podaję stronę psa [URL]http://www.vasco.optimedia.pl/[/URL]
Właścicielami są bardzo przystęplni ludzie, chętni do współpracy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*hania']Goldek Twój post jest trochę "roztrzepany" i trudno go zrozumieć :roll: .
Nic nie wiem na temat hodowli "Z wyspy Bejmy" ale za to znam psa z hodowli "Sen Wiktorii".
Podaję stronę psa [URL]http://www.vasco.optimedia.pl/[/URL]
Właścicielami są bardzo przystęplni ludzie, chętni do współpracy ;)[/quote]

Dobra.Żeby było łatwiej zrozumieć:
Mieliśmy mieć sukę z hodowli "Sen Wiktorii", ale mała wpadła pod samochód, więc hodowczyni zaproponowała nam inną suczkę, z hodowli "Z Wyspy Bejmy" którą prowadziła jej bratowa.Jednak bratowa, która prowadziła hodowlę "Z Wyspy Bejmy" miała w tym czasie skręconą, czy tam złamaną nogę.Szczenięta były więc w hodowli "Sen Wiktorii" a ja nie wiem w jakich warunkach szczenięta były trzymane.Czy ktoś coś o tym wie?

Link to comment
Share on other sites

Goldek! Jeżeli znasz numer telefonu do hodowczyni "Sen Wiktorii" to zadzwoń do niej i poproś o kontakt do hodowli "Z Wyspy Bejmy". Wtedy poproś o adresy całego rodzeństwa twojej suczki. Ja uważam, że nawiązywanie znajomości z psią rodziną to fantastyczna sprawa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldek']Podobno na międzynarodowej wystawie w Krakowie będzie Dallas z Wysoy Bejmy.W klasie młodzieży, tak jak Magia.Dam Wam znać po wystawie.[/quote]

Nie podobno tylko będzie :eviltong::eviltong: na pewno

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tongue']Goldek! Jeżeli znasz numer telefonu do hodowczyni "Sen Wiktorii" to zadzwoń do niej i poproś o kontakt do hodowli "Z Wyspy Bejmy". Wtedy poproś o adresy całego rodzeństwa twojej suczki. Ja uważam, że nawiązywanie znajomości z psią rodziną to fantastyczna sprawa.[/quote]

Szczerze mówiąc, to nawet nie wiem czy znam.... Chyba mama go ma.Ale co na to powiedzą rodzice? Bo oni to tak neutralnie, nie mają takiej pasji hodowlanej jak ja :razz::Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='osiem']Bo wypełniałam i wysyłałam zgłoszenie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::p[/quote]

JESTEś WłAśCICIELEM/KĄ DALLAS???? :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tongue']Goldek! Jeżeli znasz numer telefonu do hodowczyni "Sen Wiktorii" to zadzwoń do niej i poproś o kontakt do hodowli "Z Wyspy Bejmy". Wtedy poproś o adresy całego rodzeństwa twojej suczki. Ja uważam, że nawiązywanie znajomości z psią rodziną to fantastyczna sprawa.[/quote]

Napisałam do właścicielki hodowli - znalazła kiedyś mój blog, napisała mi komentarz i podała adres mailowy.
Napisałam do niej w celu dowiedzenia się - ile szczeniąt urodziło się w hodowli dnia 4 III 2006?
Jak się czuje Neda? (Neda Sen Wiktorii, matka Magii)

Link to comment
Share on other sites

Goldek całkowicie nie rozumiem twojego ostatniego posta..

Dziwne, widziałaś chociarz rodziców twojego psa? Jeżdzliłas tam przed odbiorem? Żobaczyłas w jaich warunkach żyły te szczeniaki, i gdzie 'przechowywano' rodziców?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiza']Goldek całkowicie nie rozumiem twojego ostatniego posta..

Dziwne, widziałaś chociarz rodziców twojego psa? Jeżdzliłas tam przed odbiorem? Żobaczyłas w jaich warunkach żyły te szczeniaki, i gdzie 'przechowywano' rodziców?[/quote]

Właśnie nie, i w tym rzecz.W tym czasie kiedy kupowaliśmy Magię, hodowczyni złamała nogę i szczeniaki były w hodowli "Sen Wiktorii".
Tam widzieliśmy babcię Magii, a ojca widzieliśmy niedawno - na wystawie w Świerklańcu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldek']Jakich? Takich że akurat w innej hodowli były szczeniaki urodzone 20 dni wcześniej?[/quote]

Nie. Ten wypadek psa i tej kobiety. Nie pomyślałaś, że może nie chcieli sprzedać ci tej suczki.

[SIZE=1]ps. to takie moje luźne domysły[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Nie. Ten wypadek psa i tej kobiety. Nie pomyślałaś, że może nie chcieli sprzedać ci tej suczki.

[SIZE=1]ps. to takie moje luźne domysły[/SIZE][/quote]

Nie mam pojęcia... Ale raczej ta pani by tego nie zrobiła, bo kiedy mamie powiedziała co się stało, to pierwsze co, to chciała nam oddać pieniądze za pieska... A czy ktoś chciałby stracić 200 zł? (dwieście, bo to było na rezerwację, resztę mieliśmy wpłacić przy odbiorze:))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldek']Napisałam do właścicielki hodowli - znalazła kiedyś mój blog, napisała mi komentarz i podała adres mailowy.
Napisałam do niej w celu dowiedzenia się - ile szczeniąt urodziło się w hodowli dnia 4 III 2006?
Jak się czuje Neda? (Neda Sen Wiktorii, matka Magii)[/quote]

Co Ci odpisała? dowiedziałaś się ile było szczeniaków i co z Nedą? Prowadzi dalej hodowlę?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...