Jump to content
Dogomania

Lusia odeszła. Dziękuję, ze byliscie z nami.


Agata69

Recommended Posts

Agata, jak to w końcu zostało ustalone - pieniążki na jedzenie wysyłamy na konto p.Krzyśka czy na Twoje?

Byłaś u Elzy?

 

Pieniądze na jedzenie wysyłamy bezposrednio do Krzyska. ja ogarniam leki i podkłady.

jeden podkład kosztuje 1,65 (chyba ze znajde taniej). znaczy potrzebujemy 50 zł miesięcznie na podkłądy. Propalin jeszcze jest na miesiąc. Koszt leków bedziemy znali jak trafimy na odpowiedni.

Na razie wydałam 14 zł i 18 zł na leki. Badania rozliczyłam wczesniej.

Z bazarku jest 70 zł, więc na razie na podkłądy jest.

Tak, byłysmy dzisiaj z Krzyskiem i Elza na spacerze w lesie. Było miło. Mysle ze potrzebna jest im uwaga i pomoc. Troche ich zaniedbałam. Musze odpuscic troche schronisko.

Elza dostała torbę podkładów, a pan dwie konfitury, dynie i sliwki w occie. Wszystko mojej roboty, z zeszłego roku jeszcze.

Ustalilismy że Elza zostanie u Krzyska do lata, potem ja ją zabieram na 2 miesiace na wieś. jak dozyję.

Link to comment
Share on other sites

Jolantina, mądra z ciebie kobieta.

Przez wrodzoną grzeczność nie zaprzeczę, choć nie wiem skąd Ci to przyszło do głowy.

Cieszę się, że u p.Krzyśka i u Elzy nie jest tak źle. Bałam się, że trzeba będzie szukać nowego dt, dla Elzy byłby to dramat (że o pieniądzach nie wspomnę).

Ale skończyły się dobre czasy, kiedy Elza była taka "tania". Teraz oprócz propalinu będą inne lekarstwa na stałe, wet, podkłady, dieta (wątroba, nerki).

Bazarki, bazarki a może ktoś coś ... :)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

jeden podkład kosztuje 1,65 (chyba ze znajde taniej). znaczy potrzebujemy 50 zł miesięcznie na podkłądy. Propalin jeszcze jest na miesiąc. Koszt leków bedziemy znali jak trafimy na odpowiedni.

Na razie wydałam 14 zł i 18 zł na leki. Badania rozliczyłam wczesniej.

 

 

Zapisuje sobie, chyba Ziutka na jakimś wątku ostatnio kupowała tańsze podkłady na allegro, moze uda mi się znaleźć wątek.

edit: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5687838174&reco_id=ad491549-6bf7-11e5-93f4-027f8d968121&ars_rule_id=201

Link to comment
Share on other sites

Zapisuje sobie, chyba Ziutka na jakimś wątku ostatnio kupowała tańsze podkłady na allegro, moze uda mi się znaleźć wątek.

edit: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5687838174&reco_id=ad491549-6bf7-11e5-93f4-027f8d968121&ars_rule_id=201

 

Te podkłądy sa za małe. Ja kupuje 60x90. co nie znaczy ze nie poszukam na allegro tańszych niz te co kupiłam. Elza jest dosć duza, te małe się zwiną i bedzie sikała na posłanie.

Link to comment
Share on other sites

Te podkłądy sa za małe. Ja kupuje 60x90. co nie znaczy ze nie poszukam na allegro tańszych niz te co kupiłam. Elza jest dosć duza, te małe się zwiną i bedzie sikała na posłanie.

 

Agato69, ja kupuję w firmie matopat24 podkłady dla zwierząt. Rozmiar 60x90 w opakowaniu 10 szt za 8,20 za paczkę. W promocji nawet za 7,50. Tylko te podkłady nie są tak chłonne jak seni.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli mogę coś poradzić to proszę uczulić opiekuna Elzy aby leki zwłaszcza propalin podawał na czczo i po podaniu chociaż 15 minut nie karmił suni. To bardzo zwiększa skuteczność leku. Mam dwie suki z problemami Elzy i czasami pomimo przestrzegania zaleceń jest powódź. Wystarczy lekka niestrawność i już lek się nie wchłonie. Bardzo pomaga łączenie podawania propalinu z incurinem. Reakcja u moich suk była natychmiastowa. Mam nadzieję, że chociaż troszkę pomogłam :)

Link to comment
Share on other sites

Saphira, dzisiaj listonosz zostawił awizo.

Elza zareagowała na lek od naszej wetki, od 2 dni nie sika w nocy, w dzień zdarza jej się ale znacznie mniej. Krzysiek mówi niestety ze ona marnieje w oczach. Coż, starośc. Wpłynęło 90 zł na jedzonko. Super, bardzo wam dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Agatko, za slowem starosc kryje sie konkretna choroba..

Moja Janka umarla we wtorek...

Miala olbrzymiego guza sledziony, do tego niskie plytki krwi. Operowalismy, dostala tez krew. Nie udalo sie. Jestem w rozsypce :(

Ale sprobujcie ratowac Elze. Zrob  jej USG. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...