Jump to content
Dogomania

Pomocy!


Misterpunchi

Recommended Posts

Cała historia zaczęła się od mojego wyjazdu na wakacje. Zostawiłem moją sunie rasy beagle u rodziny (właściciel ośrodka nie pozwalał na trzymanie zwierząt). Po moim powrocie rodzina doniosła mi że jakiś kundelek się koło niej kręcił :angryy:. Od tego wydarzenia minęło jakieś 20 dni a pies zrobił się gruby jak beka, niedługo będzie się szczenił :placz:.


A moje pytanie brzmi : Jeżeli w przyszłości będę chciał dopuścić moją suczkę do rasowego reproduktora czy będzie widać po szczeniętach że matka się poprzednim razem "spartaczyła".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Misterpunchi']Powiem tak suka często jest wykorzystywana w hodowli i czy po następnym miocie będzie widać że poprzedni był skundlony?[/QUOTE]

Oczywiście,ze będzie widać przy następnym miocie skundlenie. Polecam ją wysterylizować-jej hodowlana kariera się zakończyła przez ten seks na boku,poważnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Misterpunchi']Powiem tak suka często jest wykorzystywana w hodowli i czy po następnym miocie będzie widać że poprzedni był skundlony?[/QUOTE]
No jasne, bo przecież jak raz zapłodnisz kobietę, to do końca życia będzie rodziła Twoje dzieci. Nie wiedziałeś? :-o

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...