Jump to content
Dogomania

Roksi Rubaszna Staruszka. Podzielisz się 5 zł z Suczydłem?


asiuniab

Recommended Posts

[quote name='cisowianka']A czy z tych jednorazowych może się uzbiera na transport? Jak tylko dostanę nr konta wpłacam 10 jednorazowej i 50 na transport OK? Tylko poproszę o nr konta !!!!! ;) To wpłacę jeszcze dziś , bo już mam środki, albo te 50,- podrzucę mestudio.[/QUOTE]
cisowianka proszę napisz mi czy wysyłałam do Ciebie pw z nr konta, mail dotyczył Grafi i Roksi, bo nie mogę go zlokalizować;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']kobieto opanuj się, jak sobie masz zdecydować i o czy i kasę wyczarować??
nie stawiaj mnie pod ścianą o 10 tej rano z pytaniem czy masz zabrać psa, jutro, poza tym, takie rzeczy trzeba ustalać nie przez forum, bo mnie tu o tej porze nie powinno być;
a poza tym ja muszę jakoś zdobyć pieniądze, bo z domu bogata niestety nie jestem;
wysyłam Ci swój nr. jak potrzebujesz coś ustalić to zadzwoń;
i trochę spokojniej, bo ja na wariackich papierach nic załatwiać nie będę;[/QUOTE]

Wiesz asiuniab, jestem w szoku bo nie czytałam tego postu wcześniej.
Gdybym to skomentowała to nie wiem czy dałabyś radę się otrząsnąć.

Cisowianko dziękuję za pomoc finansową.
Zrobiłam na szybko bazarek i zwróciło mi się 105 zł + 50 cisowianki =155, myślę, że 35zł jakoś dozbieram, może z orzechowego będzie nadwyżka.

Edited by mestudio
Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Wiesz asiuniab, jestem w szoku bo nie czytałam tego postu wcześniej.
Gdybym to skomentowała to nie wiem czy dałabyś radę się otrząsnąć.

Cisowianko dziękuję za pomoc finansową.
Zrobiłam na szybko bazarek i zwróciło mi się 105 zł + 50 cisowianki =155, myślę, że 35zł jakoś dozbieram, może z orzechowego będzie nadwyżka.[/QUOTE]

mestudio, a ja myślałam, że czytałaś, a otrząsnąć bym się musiała, dla dobra zwierzaków, bo tu o nie chodzi o nas, ale o Nie i my nie musimy sobie słodzić, a konstruktywnie działać;
mam nadzieję, że nie chowasz urazy, bo wydaje mi się, że nie ma tu o co kruszyć kopii??

jeśli chodzi o 35 zł to dla Roksi LupusNord zadeklarowała na transport 20 zł, ja 10 zł to z orzeszków może 5 zł się dozbiera;)

Link to comment
Share on other sites

Zajrzyjcie proszę na bazar - jak coś utargujemy, to Roxi też dostanie kawałek ;)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247284-Od-A-do-Z-dla-pięciu-bied-do-15-10-0-godz-22-00[/URL]

Mój przelew na wrzesień właśnie poszedł - na dobry początek posłałam 20zł.

Edited by Maruda666
Link to comment
Share on other sites

[quote name='cancer43']Napiszcie jakis tekst,hm...sama nie wiem czy ma byc bardzo dramatyczny,ale pewnie tak,wiekszy odzew będzie.Zrobie Roxi wydarzenie na FB,tylko potem trzeba na to wydarzenie pozapraszać jak najwięcej osób[/QUOTE]
postaram się w weekend coś napisać, tylko martwi minie ten tragizm, nie wiem czy podołam??
[quote name='cisowianka']No i jeszcze może zmienić tytuł tego wątku - że poszukiwane jest pilnie miejsce dla (dziarskiej);) babuni .[/QUOTE]
zaraz zmienię, tytuł, ale wstępnie porozsyłałam zapytania i mam już większość odp.
[quote name='Maruda666']Zajrzyjcie proszę na bazar - jak coś utargujemy, to Roxi też dostanie kawałek ;)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247284-Od-A-do-Z-dla-pięciu-bied-do-15-10-0-godz-22-00[/URL]

Mój przelew na wrzesień właśnie poszedł - na dobry początek posłałam 20zł.[/QUOTE]
przepraszam, że wczoraj nie zaglądnęłam, ale wieczorem nie dotarłam na dogo, Olka znów chora:(
[quote name='cisowianka']Poszła też moja deklaracja dla Roksi i Grafi ;) (na jednym przelewie po 10 zl. dla każdej)[/QUOTE]
:Rose: zaraz skoczę na konto i napiszę:) cioteczko dziękuję:)
[quote name='Mattilu']Trzeba Roksi jak najszybciej zabrać od mestudio, bo ona tam zaczyna szkody wyrządzać. Czy już coś wiadomo w sprawie hotelowania Roksi u Murki lub Karilki?[/QUOTE]
widziałam niestety, w sprawa hotelowania jest w toku:)
[quote name='TZmestudio']zmiana tytułu wątku bardzo wskazana

TZmestudio[/QUOTE]
zaraz tytuł zmienię, dziękuję;

proszę o propozycję dot. tytułu, bo tak na szybko tylko tyle udało mi się wymyślić;

Link to comment
Share on other sites

Kochani dziękuję w imieniu naszej Kochanej, Rubasznej, Żwawej Babuni, która też potrafi narozrabiać, a do tego się cały czas uśmiecha (nawet jak coś nawyrabia) za okazane Jej serce w postaci tymczasowego miejsca u mestudio i dla Was, którzy tu z nami jesteście i osobą, które mogły i podzieliły się z sunią swoimi zakórnikami :Rose: :

:Rose: 20,00 zł Maruda666:Rose:
:Rose:160,00 zł AnnaA (wrz. paź. grudz. + 100 zł zamiast transportu):Rose:
:Rose:40,00 zł Dorota P. (proszę się przyznać, kto to??) LupusNord??:Rose:
35,00 zł asiuniab
:Rose:10,00 zł cisowianka:Rose:
:Rose:20,00 zł Magenka1:Rose:
10,00 zł asiuniab transport

Edited by asiuniab
Link to comment
Share on other sites

Kochani, może niektórzy nie śledzą wątku tymczasów mestudio, to podzielę się wiadomościami i zdjęciami Roksi;

tak wygląda Roksi jak śpi, jak janioł:
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-0YO4K62XhYA/UknRwUvPn9I/AAAAAAAAUjw/LB2BtuTTEk8/s640/zj%20014.jpg[/IMG]

tak jak wczołga się do za małej wanienki;)
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-UJ2bL61XuCo/Ukg8v_uLmsI/AAAAAAAAUho/Ffgb6rwvJ3E/s480/zi%2520006.jpg[/IMG]

a taki oto podpis zostawia jak zostawia się Damę samą sobie, bez innego towarzysza, bo jak jest kolega/koleżanka to jest ok, jest o czym pogadać i wspólnie spędzić czas, a tak to sama sobie organizuje go:
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-wXRXaxCeJJo/UknRy1he2WI/AAAAAAAAUkg/LRoWB5_Q8M8/s480/zj%2520020.jpg[/IMG]

to co mestudio napisała po przyjeździe suni z Radys:
[COLOR=#000000]Roxi jest dość żwawa i ciekawska, nie mogła się nacieszyć, że spaceruje, że jest tyle nowości, drepcze za mną jak tylko się poruszę.
[/COLOR][COLOR=#000000]Roxi na spacerze śmiesznie się zachowuje. Idzie sobie na flexi i co kilka kroczków wraca i skacze na człowieka z radością. Może to jej przejdzie jak się nacieszy, a jak nie to trochę jest uciążliwe bo bardzo brudzi ubranie.[/COLOR][COLOR=#000000]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Roxi powoli się wycisza, już nie skacze tak często na człowieka na spacerach, jest spokojniejsza, ale to taki typ psiaka, że raczej funkcjonuje jak szalona:-). Wczoraj zostawiłam ją z Duszką i kotami w domu - (nie na werandzie) i ładnie się zachowywała. Spróbuję ją znowu zostawić całkiem samą na kilka minut o zobaczymy czy rozwali znowu ścianę wariatka. To trzeba sprawdzić.
Jest jeszcze problem sikania w domu (znaczenia?). Roksi przebywając na werandzie (12 m powierzchni) nie sika w ogóle, a jak tylko wejdzie do domu to zaraz posikuje na miękkie rzeczy. Na werandzie też ma dywaniki i nic.
Ogólnie jest to pies do ciepłego kącika, nie do kojca kochani. Ona uwielbia ludzi i ta jej mordka ciągle się uśmiecha, a wady musimy najpierw wyczaić z czego wynikają. Jest bardzo grzeczna pomimo szalonego usposobienia:-). W domu z ludźmi funkcjonuje super, uwielbia się bawić ze szczeniakami.
[img]https://lh5.googleusercontent.com/-FhRgnCjDVAU/UkqeIOu6jTI/AAAAAAAAUms/GhV80Ywkdds/s640/zk%2520030.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']bo o taki chyba typ bokserowaty?? z usposobiania i trochę z wyglądu;[/QUOTE]

Dokładnie, to taka sympatyczna podróbka bokserki. Jest bardzo fajnym psem jak już się człowiek przyzwyczai do jej szaleńczego sposobu bycia - szczególnie na spacerach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...