Jump to content
Dogomania

Roksi Rubaszna Staruszka. Podzielisz się 5 zł z Suczydłem?


asiuniab

Recommended Posts

[quote name='mestudio']Kochani, rzuciłam już hasło na wątku kozienickim, że babunia może przyjeżdżać razem z inną sunią z Kozienic wywiezioną w lutym. Ponieważ na transport i tak czeka się różnie to jak już będzie takowy to suczki mogą do mnie przyjechać,a Wy już sobie zarządzicie Roksi jak będzie Wam pasowało. Niech już się coś dzieje w temacie bo zima się zbliża.[/QUOTE]
ok. dziękuję za propozycję, postaram się bardziej rozreklamować sunię, ale póki nie dozbieram deklaracji, nie będę mogła Roksi wziąć, bo nie będę miała za co Jej utrzymać;
[quote name='cisowianka']Może tutaj choć podejrzewam że jest zapchany (tam chyba jest Taj) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/216789-HOTELIK-U-MURKI-wątek-informacyjny-)/page31[/URL] (to tak z burzy mózgów :crazyeye:)[/QUOTE]
no u Murki super, "mój" Jodulek tam jest, ale dla mnie Murka to najwyższy poziom, dla Roksi też życzyłabym sobie takiego hotelu, z tym że muszę mieć wgląd na naszą sytuację, biedna ta Roksi:(
[quote name='cisowianka']Mestudio masz racje my tu gadu gadu a czas leci, cioteczka asiuniab zaraz się wypowie i chyba trzeba działać i zbierać kasę. Gdybym miała trochę inną siostrę, (w sumie fajna jest) ale ..... musimy się jakoś zgadzać żyjąc na jednej działce.[/QUOTE]
zebrać zadeklarowaną sumę to nie problem, muszę dozbierać deklaracji, bo za Babunię, podejrzewam, że będzie pdt, czy hotelik kosztować ok 370 zł za miesiąc, a my mamy 1/3?
[quote name='Eleo']ElaW deklaracja stała 25zł + jednorazowa 25zł[/QUOTE]
bardzo w imieniu Roksianki dziękuję, to dla nas ogromne wsparcie, już zapisuję:)
[quote name='milagros19853201']hooooooooooooooop watek w sama gore[/QUOTE]
dziękuję, nie zapominamy o starowince:)
[quote name='cisowianka']To ja jeszcze nocną porą ;)[/QUOTE]
a ja dopiero nocną porą:)

kochane jak ktoś zna jeszcze jakieś polecane miejsca dla naszych przyjaciół to pisać:)
[quote name='Mattilu']Roksi malutka, nie znam zadnych hotelikow poza tym u Murki, ale tam tlok :([/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']ok. dziękuję za propozycję, postaram się bardziej rozreklamować sunię, ale póki nie dozbieram deklaracji, nie będę mogła Roksi wziąć, bo nie będę miała za co Jej utrzymać;


zebrać zadeklarowaną sumę to nie problem, muszę dozbierać deklaracji, bo za Babunię, podejrzewam, że będzie pdt, czy hotelik kosztować ok 370 zł za miesiąc, a my mamy 1/3?

[/QUOTE]

Wydaje mi się, że Joda ma dużo finansów, a ma jechać do DS, ale może się mylę. Może w ogóle niczego nie powinnam proponować.

W każdym razie ja tego psa nie zostawię na zimę tam gdzie jest obecnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Wydaje mi się, że Joda ma dużo finansów, a ma jechać do DS, ale może się mylę. Może w ogóle niczego nie powinnam proponować.

W każdym razie ja tego psa nie zostawię na zimę tam gdzie jest obecnie.[/QUOTE]
tzn. Yoda ma i mam zamiar właśnie te pieniądze przeznaczyć, jeśli się darczyńcy zgodzą na kozienieckie bidy, a czy ktoś zdecyduje się przekazać swoją deklarację Roksi, tego teraz nie wiem:( wiemy, że tu wszyscy są podeklarowani;
Wspólnymi siłami mam nadzieję, że się uda Roksi jak najprędzej wyciągnąć z Radys;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cisowianka']Odwiezam (czuwam) ;)[/QUOTE]

[quote name='Mattilu']Ja tez zagladam wieczorem :)[/QUOTE]

ha i ja po grudzie, ale dotarłam do Roski;

kochane ciotunie, czy jest ktoś tu z osób, które lepiej się czują np. na fb, ja bym napisała w chwili natchnienia tekst, a któraś z cioteczek mogłaby utworzyć Roksi wydarzenie??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Jutro jest transport z Radys do Marek pod Warszawą, czy mają zabrać Roksi? Chwilę bym ją przetrzymała u siebie.[/QUOTE]

no byłoby cudownie, ale jak długo mogłabyś Ją przetrzymać, ponieważ ja nawet nie robiłam rozeznania w hotelikach; więc też nie wiem, ile Ona miałaby czasu na znalezienie lokum?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']no byłoby cudownie, ale jak długo mogłabyś Ją przetrzymać, ponieważ ja nawet nie robiłam rozeznania w hotelikach; więc też nie wiem, ile Ona miałaby czasu na znalezienie lokum?[/QUOTE]

No właśnie trochę mnie to martwi.

Koszt przywiezienia jej do mnie to około 200 zł no i muszę tego transportu poszukać na jutro.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Czyli mam sobie sama zadecydować i wyczarować kasę, ok.
Tak zrobię skoro mus.[/QUOTE]
kobieto opanuj się, jak sobie masz zdecydować i o czy i kasę wyczarować??
nie stawiaj mnie pod ścianą o 10 tej rano z pytaniem czy masz zabrać psa, jutro, poza tym, takie rzeczy trzeba ustalać nie przez forum, bo mnie tu o tej porze nie powinno być;
a poza tym ja muszę jakoś zdobyć pieniądze, bo z domu bogata niestety nie jestem;
wysyłam Ci swój nr. jak potrzebujesz coś ustalić to zadzwoń;
i trochę spokojniej, bo ja na wariackich papierach nic załatwiać nie będę;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cisowianka']A czy z tych jednorazowych może się uzbiera na transport? Jak tylko dostanę nr konta wpłacam 10 jednorazowej i 50 na transport OK? Tylko poproszę o nr konta !!!!! ;) To wpłacę jeszcze dziś , bo już mam środki, albo te 50,- podrzucę mestudio.[/QUOTE]

dzięki cisowianka, jak będę w domu, to wyślę nr konta;

a z pieniądzmi na transport zadecyduj czy wpłacić, czy dasz mestudio, bo ja nie wiem, czy do jutra się uda wszystko ogarnąć;

ja jestem w pracy i muszę stąd zejść;
będę niestety przy komputerze dopiero późnym wieczorem jak mi dziecko pójdzie spać, nie mam innej możliwości:(

Link to comment
Share on other sites

Tak jak deklarowałam, jak już trzeba będzie przywieżć Roxi z Radys to ja po nią pojadę i nie trzeba mi zwracać za transport. Mój samochód niewiele pali. Jeżeli udałoby się przywieżć Roxi innym transportem, to deklaruję koszty transportu które poniosłabym na benzynę jako moją wpłatę jednorazową.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnnaA']Tak jak deklarowałam, jak już trzeba będzie przywieżć Roxi z Radys to ja po nią pojadę i nie trzeba mi zwracać za transport. Mój samochód niewiele pali. Jeżeli udałoby się przywieżć Roxi innym transportem, to deklaruję koszty transportu które poniosłabym na benzynę jako moją wpłatę jednorazową.[/QUOTE]

witaj,

widzisz, tak jak pisałam, dotarłam tu po położeniu spać dziecka, ale z Nią zasnęłam, snem sprawiedliwego i myślałam, że się już nie podniosę, ale wiem, że jak teraz nie ogarnę dogomanii, to następną okazję będę mieć jutro w nocy:(
jeśli chodzi o transport, to w tej chwili nie jestem na bieżąco, nie wiem co i jak się w ciągu dnia wydarzyło, ale jutro pewnie się dowiemy;
mestudio da na pewno znać:)

a poza tym, wszystkim, ale to wszystkim bez wyjątku dziękuję za obecność tutaj i za chęć pomocy Roksi, nie dałabym i dam rady sama Jej pomóc, dlatego licząc na Waszą pomoc ściskam gorąco;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...