Jump to content
Dogomania

Jak najlepiej pokazać grzywkę na wystawie


Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To ja tez wam pokaze swojego i czekam na ocene :)

NIe ustawiam go bo uznalam ze jednek sam lepiej stoi :) to sa zdjecia probne z domku bo na polku jak jest na smyczy to przy nodze podobnie stoi a jak go zaczynam ustawiac i cos przy nim przestawiac to sie cofa na tylnie lapki i przednie sa wypychane do przodu ...

[IMG]http://img240.imageshack.us/img240/6292/fido126oj3.jpg[/IMG]

na drugim jest blizej ale cos nie chce sie zgrac na serwer ....sprobuje pozniej... a co sadzicie o tym zdjeciu ??

Link to comment
Share on other sites

Drugie zdjecie z wczoraj udało mi sie zgrac dzisiaj :) a co sadzicie o tym ?? a prawde wyjdzie 23 czerwca w Krakowie ... mam troche obaw bo sama bede go wystawiać i zabardzo nie wiem jak mi to wyjdzie, bo co do psa to chodzic nawet chodzi na ringowce ladnie, tylko zebym ja czegos nie zepsula :shake:

[IMG]http://img507.imageshack.us/img507/3484/fido123dq2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hej mam pytanko jak ocenicie jego stanie (troche uciekła mu jedna przednia łapka do przodu) a co z ogonkiem ??

[IMG]http://img112.imageshack.us/img112/2553/nowytarg2007033aam6.jpg[/IMG]

Mam do was pytanko jakich ringówek uzywacie ?? u mnie pojawił sie problem w Nowym targu nie dojść że pies padł bo upał do tego trawa a on nie przyzwyczajony to takiej niskiej kujacej trawy i nie chciał mi wogóle chodzic, szedł z głowa równą z tułowiem, a ja nie miałam sumienia Go w takim upałe targac na ringówce i podduszać, żeby miał głowe w górze :sad:

Możecie jakoś na jakiejś fotce pokazać jakich ringówek uzywacie najlepszych żeby trzymać głowe psa w górze i w jakim miejscu ja zakładać psu, żeby był efekt dobrze noszonej w górze głowy ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']ja stoje z boku grzywek i szczerze mowiac taka prezentacja jw. mnie baaardzo razi :roll:[/quote]

Chodzi ci o moja prezentacje ?? a co byś w niej zmieniła ?? ja sie dopiero ucze więc przyjmuje każda rade co do prowadzenia psa cos nie cos juz sie od Pana od pudleków co powinnam zmienić zeby nie mialglowy rowno z tulowiem jak to wyszlo w Nowym Targu ale coż temp zrobiła swoje a do tego 13 pora drzemki mojego psa :razz: :razz:.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 7 years later...

Witam.
Nie chcę zakładać nowego tematu, więc napiszę tutaj i proszę o poradę.
W zeszłym roku w lipcu kupiłam grzywkę pp i zaraz potem ją ogoliłam (trochę tego żałuję, ale trudno) i teraz chciałabym zacząć ją wystawiać.
Tylko jak długo odrasta włos? Jakiej długości musi być włos, żeby można było ją wystawić?
Teraz włos mierzy około 8-9 cm.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...