Jump to content
Dogomania

BDT i hotelik u Dexterki zaprasza!!


dexterka

Recommended Posts

[quote name='ocelot']A Alf z tomaszowskiego schronu rzeczywiście z BDT się przerobił w stały:):):)[/QUOTE]

Alf z przestraszonego, pogryzionego psiaka zmienił się w mojego "psiego terapeutę " - potrafi rozweselić i oswoić każdego wycofanego psa. Z każdym się dogada, z każdym się bawi i zdarza mu się bardzo umiejętnie łagodzić spięcia między innymi psami:) Bardzo mi pomaga.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dexterka']Alf z przestraszonego, pogryzionego psiaka zmienił się w mojego "psiego terapeutę " - potrafi rozweselić i oswoić każdego wycofanego psa. Z każdym się dogada, z każdym się bawi i zdarza mu się bardzo umiejętnie łagodzić spięcia między innymi psami:) Bardzo mi pomaga.[/QUOTE]

Swoje w schronisku przeszedł. rzeczywiście zabierany był bardzo przestraszony i pogryziony:( N to chłopak niech pomaga skoro mu tak pięknie idzie.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny powiem Wam,że rok temu nawet nie pomyślałabym,że moje marzenie hotelikowe wkrótce się ziści. Także trzeba wierzyć:)

Z aktualności- chętny dom do adopcji Majki to niestety niewypał. Czekamy dalej.
Za to dwa fajnie zapowiadające się domki chcą adoptować wyżła Topaza - obydwa do końca tygodnia zostaną sprawdzone. Trzymamy kciuki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dexterka']Dziewczyny powiem Wam,że rok temu nawet nie pomyślałabym,że moje marzenie hotelikowe wkrótce się ziści. Także trzeba wierzyć:)

Z aktualności- chętny dom do adopcji Majki to niestety niewypał. Czekamy dalej.
Za to dwa fajnie zapowiadające się domki chcą adoptować wyżła Topaza - obydwa do końca tygodnia zostaną sprawdzone. Trzymamy kciuki[/QUOTE]

To ja mocno trzymam kciuki za domek ;) Dwa domki ;) no no będzie w czym wybierać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Dexterko, podaj prosze ceny. Gratuluję pięknego hoteliku :)[/QUOTE]
też właśnie chciałam pytać o ceny - szukamy miejsca dla biedaka z tego wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247604-Tiran-–-po-7-latach-w-perfidny-sposób-oddany-GAŚNIE-(?p=21457168#post21457168[/URL]. Może będzie coś bliżej, a może skorzystalibyśmy z Twojego hoteliku. Wszystko zależy od kasy :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...