Jump to content
Dogomania

Jesteś z Dąbrowy Górniczej/Będzina i okolic? Zajrzyj proszę!


Jetrel

Recommended Posts

Kochani Dąbrowscy/Będzińscy/okoliczni zwierzolubi serdecznie zapraszam was dziś, czyli w sobotę(14.09.2013) na spotkanie w centrum miasta Dąbrowa Górnicza o godzinie 18. Spotkanie ma charakter organizacyjny, musimy zebrać się razem żeby w końcu opanować nasze miasta, bo dobrze wiemy że pozytywnie się nie dzieje. Będą również toczone rozmowy nt. fundacji oraz działań z urzędem miasta. Nie możesz się zjawić ale chcesz pomagać? Możesz napisać do mnie PW, wyjaśnię co i jak. Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

Witam, spotkanie przełożone na najbliższą sobotę(17,09,2013) na godzinę 18 w centrum Dąbrowy Górniczej.
Jeśli ktoś mnie nie zna, proszę się nie wstydzić, będę z o takim psem: [img]http://i40.tinypic.com/j6jrs1.jpg[/img]
W razie pytań zapraszam na PW lub tel: 795029187

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Szanowni mieszkańcy miasta Dąbrowa Górnicza, Będzina i okolic.
Sprawa szczeniaków z pogorii wyraźnie pokazało, jak bardzo nasze miasto kuleje, jeśli chodzi o pomoc zwierzakom, jak bardzo kuleje UM nie potrafiąc ani pomóc, ani choćby udzielić odpowiedzi na proste pytania. Wszyscy pamiętają zbieranie podpisów pod petycją o utworzenie schroniska, wszyscy pamiętają że były fundacje które próbowały coś zrobić, ale się poddały. Ostatnimi czasy dotarło do mnie dużo informacji o karmicielach, opiekunach kotów i psów biegających sobie, ot tak. Dotarły też do mnie informacje o osobach chcących po prostu pomagać. Jeśli ktoś z państwa chce pomagać zwierzakom na terenie DG, Będzina i okolic proszę o informacje pod tym postem, na PW tutaj lub na adres email: [email][email protected][/email], kiedy zbierzemy się w grupę i będziemy działać razem( najlepiej jako stowarzyszenie lub fundacja, to naprawdę nie wymaga masy wolnego czasu, każde 5 minut jest na wagę złota) to mamy szansę na bardziej owocne dialogi z miastem i jakąkolwiek pomoc z ich strony.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Warsztaty dla opiekunów kotów miejskich i opiekunów zwierząt bezdomnych maści wszelakiej.

W programie:
- prawo o kotach miejskich
- obowiązki i prawa karmiciela
- darmowa sterylizacja
- jak przeprowadzić interwencję

Termin:17.03.2014
Miejsce: Inkubator Inkubatora Społecznej Przedsiębiorczości w Dąbrowie Górniczej, w budynku miejskiej biblioteki publicznej:41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Aleja Tadeusza Kościuszki 25.
Godziny:17:00-20:00.
Wstęp jest bezpłatny!

Edited by Jetrel
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...