Jump to content
Dogomania

Pilny tymczas dla psów z Rumuni


ailema

Recommended Posts

  • Replies 455
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O co tak sie wsciekacie ,o13 pieskow ktore dotarly na zimie polska ,czy to nie wstyd i zenada?
Tak sie zastanawiam czy te osoby na tym watku co tak sie zloszcza o te 13 rumunskie istoty ktore zostaly wyrwane od smierci, ile psow w Polsce uratowaly ilom psom schroniskowych daly BDT?

Link to comment
Share on other sites

Przez internet wszyscy są najmądrzejsi, a zwykle najgłośniej krzyczą ci, którzy nie mają nic wartościowego do powiedzenia.
Też uważam, że przywożenie tych psów to głupota, a argument o braku podziału na kraje jest po prostu śmieszny. Czy, przepraszam, to nie z budżetu państwa finansowane są państwowe schroniska (pomijając datki i inne szkolne akcje ze zbieraniem karmy)? Czy to nie gminy mają obowiązek zająć się sprawą bezdomnych psów? Granice są i muszą być.
Nie stać nas na zapewnienie przyzwoitych warunków polskim psom, to na jakie licho nam jeszcze rumuńskie? Kto za to zapłaci? Znowu naiwniaki, które z poczuciem dobrze spełnionego obywatelskiego obowiązku podzielą się częścią swojej ciężko zarobionej średniej krajowej z oszustami. Bo to musi być oszustwo, nie wierzę w pomoc, która opiera się na "dawajcie kasę!", a kasa potem magicznie znika, tak samo jak komentarze podważające (i tak żałośnie małą) wiarygodność tej akcji pomocy.
No ale cóż, pozazdrościć umiejętności manipulacji i zmysłu biznesowego. Też bym chciała sobie łatwo zarobić trochę kasy, może jak złapię jakiegoś psa w polu i powiem, że to z Rumunii, to zarobię sobie na wyjazd sylwestrowy? :cool3:


xxxx52, mnie nie chodzi o 13 psów. Gdyby to była kwestia 13 psów, to z Bogiem sprawa. Mnie razi podejście do akcji, rozdmuchiwanie sprawy i ciągnięcie kasy bez jej rozliczania. Kasowanie niewygodnych postów. Żerowanie na ludzkiej naiwności.
Jeżeli ktoś ma taką fanaberię i go stać, to niech nie 13, a 130 psów alb i 1300 psów sobie zwozi z całego świata, ale niech nie wyłudza pieniędzy pod przykrywką pomocy psom. A tym właśnie cała akcja śmierdzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bellatriks']Przez internet wszyscy są najmądrzejsi, a zwykle najgłośniej krzyczą ci, którzy nie mają nic wartościowego do powiedzenia.
Też uważam, że przywożenie tych psów to głupota, a argument o braku podziału na kraje jest po prostu śmieszny. Czy, przepraszam, to nie z budżetu państwa finansowane są państwowe schroniska (pomijając datki i inne szkolne akcje ze zbieraniem karmy)? Czy to nie gminy mają obowiązek zająć się sprawą bezdomnych psów? Granice są i muszą być.
Nie stać nas na zapewnienie przyzwoitych warunków polskim psom, to na jakie licho nam jeszcze rumuńskie? Kto za to zapłaci? Znowu naiwniaki, które z poczuciem dobrze spełnionego obywatelskiego obowiązku podzielą się częścią swojej ciężko zarobionej średniej krajowej z oszustami. Bo to musi być oszustwo, nie wierzę w pomoc, która opiera się na "dawajcie kasę!", a kasa potem magicznie znika, tak samo jak komentarze podważające (i tak żałośnie małą) wiarygodność tej akcji pomocy.
No ale cóż, pozazdrościć umiejętności manipulacji i zmysłu biznesowego. Też bym chciała sobie łatwo zarobić trochę kasy, może jak złapię jakiegoś psa w polu i powiem, że to z Rumunii, to zarobię sobie na wyjazd sylwestrowy? :cool3:


xxxx52, mnie nie chodzi o 13 psów. Gdyby to była kwestia 13 psów, to z Bogiem sprawa. Mnie razi podejście do akcji, rozdmuchiwanie sprawy i ciągnięcie kasy bez jej rozliczania. Kasowanie niewygodnych postów. Żerowanie na ludzkiej naiwności.
Jeżeli ktoś ma taką fanaberię i go stać, to niech nie 13, a 130 psów alb i 1300 psów sobie zwozi z całego świata, ale niech nie wyłudza pieniędzy pod przykrywką pomocy psom. A tym właśnie cała akcja śmierdzi.[/QUOTE]
a nie przyzwyczailas sie ze wszyscy wszedzie wystawiaja rece po pieniadze.Mnie juz nic nie dziwi.
Jezeli mialo by pomoc psom i je uratowac to czemu nie pomagac?
Nie mozna wszystkich widziec zlodziejami oszustami bo tak jak mowi stare powiedzenie "ze kazdy sadzi po sobie"
Nie chcesz dawac, pomagac ,przywozic ,ratowac to twoja sprawa ,ale jezeli inni chca pomoc i dawac to czemu zabraniac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']
Tak sie zastanawiam czy te osoby na tym watku co tak sie zloszcza o te 13 rumunskie istoty ktore zostaly wyrwane od smierci, ile psow w Polsce uratowaly ilom psom schroniskowych daly BDT?[/QUOTE]

Zaskakujacy argument padajacy w kazdej kontrowersyjnej dyskusji. To jest juz tak slabe, ze sie w pale nie miesci. Zalatwia kazdy temat. Licytacja kto komu i wiecej. Co za bzdura.
Zebys nie miala watpliwosci - wystarczajaco wielu, zeby miec zastrzezenia. Malo tego, uwazam, ze osoba, ktora w zyciu ni epomogla zadnemu kundlowi tak samo moze wyglaszac swoje zastrzezenia co do uczciwosci/niegospodarnosci i wszelkim debilizmom.
A wlasnie przez nie rozliczanie sie, oszukiwanie, zatajanie prawdy ludzie nie chca wspierac finansowo zadnych pomocowych organizacji. I kto na tym cierpi? Poza ego?
No kurna psy wlasnie!

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że wszyscy wszędzie wystawiają ręce po pieniądze, ale to nie oznacza, że nie mogę wyrażać swoje dezaprobaty. ;)

Co do pomagania, to uważam, że pomagać trzeba z głową. Czasami przekalkulować. Za pieniądze wydane na przejazd do Rumunii, po Rumunii i z powrotem do Polski można by pomóc większej liczbie zwierząt. Czemu szansę dostały akurat te z Rumunii, a te w polskich pseudoschroniskach nie? Przecież bliżej. Tylko mniej medialnie, mniej widowiskowo. Takie odnoszę wrażenie. Jeżeli się mylę i dostanę na to dowody, to wszystko odszczekam. Zabraniać - też nie zabraniam, bo i nie mam takiej możliwości, a nieufność co do wiarygodności takich akcji też się przecież znikąd nie wzięła. Poza garstką ludzi uczciwych są krocie oszustów, więc ludzi mierzę miarą ludzi. Uczciwy nie obrazi się za prośbę o dowody uczciwości, bo rozumie, w czym rzecz i nie ma nic do ukrycia. Tylko nieuczciwy żachnie się i głośno zakrzyknie, że to na pewno pytający coś knuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sayrel']Zaskakujacy argument padajacy w kazdej kontrowersyjnej dyskusji. To jest juz tak slabe, ze sie w pale nie miesci. Zalatwia kazdy temat. Licytacja kto komu i wiecej. Co za bzdura.
Zebys nie miala watpliwosci - wystarczajaco wielu, zeby miec zastrzezenia. Malo tego, uwazam, ze osoba, ktora w zyciu ni epomogla zadnemu kundlowi tak samo moze wyglaszac swoje zastrzezenia co do uczciwosci/niegospodarnosci i wszelkim debilizmom.
A wlasnie przez nie rozliczanie sie, oszukiwanie, zatajanie prawdy ludzie nie chca wspierac finansowo zadnych pomocowych organizacji. I kto na tym cierpi? Poza ego?
No kurna psy wlasnie![/QUOTE]
najwazniejsze ze ty sie rozliczas i dajesz tam gdzie trzeba
o jakich "kundlach "mowa ?wszystkie psy czy kundle czy nie , wszystkim nalezy sie pomoc w ramch mozliwosci.
tak jak bym slyszala ksiedza na ambonie psom pomagacie a dzieci blabla bla!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sayrel']Zaskakujacy argument padajacy w kazdej kontrowersyjnej dyskusji. To jest juz tak slabe, ze sie w pale nie miesci. Zalatwia kazdy temat. Licytacja kto komu i wiecej. Co za bzdura.
Zebys nie miala watpliwosci - wystarczajaco wielu, zeby miec zastrzezenia. Malo tego, uwazam, ze osoba, ktora w zyciu ni epomogla zadnemu kundlowi tak samo moze wyglaszac swoje zastrzezenia co do uczciwosci/niegospodarnosci i wszelkim debilizmom.
A wlasnie przez nie rozliczanie sie, oszukiwanie, zatajanie prawdy ludzie nie chca wspierac finansowo zadnych pomocowych organizacji. I kto na tym cierpi? Poza ego?
No kurna psy wlasnie![/QUOTE]
gdzie sie zataja finanse,wydatki zwiazane z wyjazdem do Rumini dla tych 13 psow?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']gdzie sie zataja finanse,wydatki zwiazane z wyjazdem do Rumini dla tych 13 psow?[/QUOTE]

Gdzie sie je rzetelnie rozlicza? I gdzie wiarygodnosc jak wszystkie komentarze z PYTANIAMI, zwyklymi pytaniami sa kasowane?
Albo jest wszystko jawne, albo jest brud. Szarej strefy tu nie widac.

Link to comment
Share on other sites

13 ras potrzebuje w Dani pomocy bo bez pardonu sa usypiane- kto rusza zwiezc do Polski [URL="http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.occupyforanimals.org%2Fdenmark---13-dog-breeds-are-now-banned-12-more-are-lined-up.html&h=KAQG_P8Xs"]http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.occupyforanimals.org%2Fdenmark---13-dog-breeds-are-now-banned-12-more-are-lined-up.html&h=KAQG_P8Xs[/URL] wszystkie w typie i w 10 pokoleniu, bo ida pod igle

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ati']13 ras potrzebuje w Dani pomocy bo bez pardonu sa usypiane- kto rusza zwiezc do Polski [URL="http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.occupyforanimals.org%2Fdenmark---13-dog-breeds-are-now-banned-12-more-are-lined-up.html&h=KAQG_P8Xs"]http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.occupyforanimals.org%2Fdenmark---13-dog-breeds-are-now-banned-12-more-are-lined-up.html&h=KAQG_P8Xs[/URL] wszystkie w typie i w 10 pokoleniu, bo ida pod igle[/QUOTE]

Dania jaki inne kraje norweskie nie wydaja psow.Podobnie bylo w Holandi usypiono 10 tysiecy psow ras tzw bojowych ,gdyz ludzie zignorowali przepisy ktore mowily ,ze nie woplno sprowadzac psow tzwniebiezpiecznych jak i ich mieszancow.Niemiecy milosnicy zwierzat walczyli z wladzami holenderskimi w sadzie i wygrali.
Podobnie musi sie odbyc w Dani-sadownie .Roznica jest mentalnosc ludzi i sposob likwidacji psow w Dan. Usypianie odbywalo sie humanitarnie w Rumuni bestialsko morduja zwierzeta ,nawet te ktore sa przez seniorow dokarmiane i sa socjalne.

Wszystkich psow sie nie uratuje ale dla tych uratowanych rozpocznie sie nowe zycie.

Rozne slowka i opinie slyszalam w Grecji ,Rumuni,Egipcie itd kiedy przewozilam z rodzinka zwierzeta samolotem ,jedna grupa nasz dzalania zachecala ,akceptowala,inna grupa(ta z wygladu i zachowania ,no no)"po co je ratowac ,to sa psa plazowe "to sa psy dzikie"to sa psy dla zabawy z naszymi dziecmi""wszystkich nie uratujemy""my mamy nasze" -to wszystko jest tak straszne ze nie da sie tego akceptowac,nalezy tylko ignorowac i robic swoje.tak tez powinny czynic wszystkie organizacje prozwierzece pomagajace wszystkim zwierzetom ktorych zycie jest zagrozone.

Po sezonie wkladaja te psy na barke i je topia(Grecja)
W Egipcie rano o piatej godzinie zandarmeria strzela do psow ,moda na zatruwanie (tam ratuje szwjacarka z mezem )
W Hiszpani wieszaja psy na drzewach te co nie nadaja sie do polowan ,albo w parreras po 2 tygodniach usypiaja
W Szwecji nie ma schronisk, W Ameryce sa gazowane psy w niektorych stanach(sa klapy do ktorych wrzuca sie niechciane psy),lub po 2 tygodniach sa usypiane(ludzie wyciagaja te zyjace szybko jak mozna)Chcieli uspic w USA 200 000 tysiecy Chihuahua ,ale Kanada je wszystkie przejela itd

Od wielu lat org.prozwierzece ratuja psy i jezdza do tych krajow ratujac zwierzece zycie i to jest wspaniale,bo tam gdzie prosza w imieniu naszych braci mniejszych nalezy dzialac i pomagac.Formy pomocy moga byc rozne ,ale w przypadku Rumuni dyplomacja,pertraktowanie ju nic nie pomoze bo sa rzadowe nakazy mordowania.

Link to comment
Share on other sites

xxxtysiąćpińcet poczytaj swoje wypowiedz na początku tego wątku, rozdwojenie jaźni masz? :roll:

1000zł na paliwo i "nieprzewidziane" wydatki, za 1000zł mozna jednemu psu opłacic min. 2 miesiące hotelu, a tam jechały 3 auta. Do tego te "nieprzewidziane" wydatki...czyli co? Na co poszła ta kasa? Gdzie są paragony? Nawet Rumuńskie stacje paliw wydają paragony. Poki co nawet jednego skanu nie ma.

Wszystkie pytania wtrażające wątpliwość, domagające się rozliczenia WYDATKÓW itd są sukcesywnie usuwane. ZERO konkretów. I tu juz w tym wszystkim nawet nie o same psy chodzi. Tylko o nieuczciwość, matactwo i brak rozsądku.

Ktoś kiedyś bardzo ładnie to podsumował-Pomagać to trzeba umieć. I niestety nie da się uratować całego świata. Natomiast żeby ratować inne kraje, trzeba miec u siebie porządek. Wielkie krzyki, że w PL nikt psów nie morduje. Jesteście tego tacy pewni?
Jak dla mnie lepsza jest szybka śmierć niż powolne konanie w boksie pełnym gówna, z kilkunastoma innymi psami. W zimnie, syfie i często głodzie. To jest ten humanitaryzm? miłość do zwierząt? Skoro zebrało się tak liczne grono chętnych do bycia DT a przywieziono tylko 13 psów, to czemu reszta nie bierze psów z pl tylko czeka na kolejny rumuńskie?

Ano temu, że na pl psy cięzko uzbierac kase, bo nie jest medialnie i nie ma takiego rozgłosu, nie jest się bohaterem. Na nikim to już nie robi wrażenia, a taki "importowany" kundel z Rumuńskiej "rzezi" no to jest dopiero coś...

Pomijam fakt, że tam na tym wydarzeniu jest babka, która MIESZKA na chwile obecną w Rumunii i ona o tym pogromie to się właśnie z wydarzenia na fb dowiedziała...trochę dziwne w obliczy masowego mordowania psów na ulicach c'nie? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']xxxtysiąćpińcet poczytaj swoje wypowiedz na początku tego wątku, rozdwojenie jaźni masz? :roll:

1000zł na paliwo i "nieprzewidziane" wydatki, za 1000zł mozna jednemu psu opłacic min. 2 miesiące hotelu, a tam jechały 3 auta. Do tego te "nieprzewidziane" wydatki...czyli co? Na co poszła ta kasa? Gdzie są paragony? Nawet Rumuńskie stacje paliw wydają paragony. Poki co nawet jednego skanu nie ma.

Wszystkie pytania wtrażające wątpliwość, domagające się rozliczenia WYDATKÓW itd są sukcesywnie usuwane. ZERO konkretów. I tu juz w tym wszystkim nawet nie o same psy chodzi. Tylko o nieuczciwość, matactwo i brak rozsądku.

Ktoś kiedyś bardzo ładnie to podsumował-Pomagać to trzeba umieć. I niestety nie da się uratować całego świata. Natomiast żeby ratować inne kraje, trzeba miec u siebie porządek. Wielkie krzyki, że w PL nikt psów nie morduje. Jesteście tego tacy pewni?
Jak dla mnie lepsza jest szybka śmierć niż powolne konanie w boksie pełnym gówna, z kilkunastoma innymi psami. W zimnie, syfie i często głodzie. To jest ten humanitaryzm? miłość do zwierząt? Skoro zebrało się tak liczne grono chętnych do bycia DT a przywieziono tylko 13 psów, to czemu reszta nie bierze psów z pl tylko czeka na kolejny rumuńskie?

Ano temu, że na pl psy cięzko uzbierac kase, bo nie jest medialnie i nie ma takiego rozgłosu, nie jest się bohaterem. Na nikim to już nie robi wrażenia, a taki "importowany" kundel z Rumuńskiej "rzezi" no to jest dopiero coś...

Pomijam fakt, że tam na tym wydarzeniu jest babka, która MIESZKA na chwile obecną w Rumunii i ona o tym pogromie to się właśnie z wydarzenia na fb dowiedziała...trochę dziwne w obliczy masowego mordowania psów na ulicach c'nie? :roll:[/QUOTE]
tak chcesz wiedziec gdzie te twoje tysiaczki sie podzialy ,poczekaj az psy beda bezpieczne
No konkurencje mozesz czynic na miejscu ,i ratuj polskie psy z Wojtyszek ,Krzyczek itd.a czynisz ,ile ich juz uratowalas,ile sprzedals , czy sie tez rozliczylas,moze sprzedals do laboratorium lub poszly na zoofilie do polskich budreli.To taka podejrzana sprawa.
"Kazdy sadzi po sobie"

Tyle chalasu o 13 uratowynch biednych psow.mam wrazenie ze Polacy zabrali polowe rumunskich biedakow i je sprzedali za duzo pieniedzy zeby wyjechac na wakcje do Honolulu.
zenujace wypowiedzi bardzo n..............e .i r..................e

te 13 pieskow to kropelka w morzu tragedi ale i polskcy milosnicy zwierzat pokazali empatie ,ze i oni moga uratowac zywe istoty przed zaglada.
Oni nie sa sami ,wiele innych panstw protestuje i ratuje te biedaki reagujac na wezwanie ludnosci rumunskiej.
To jest wspaniale ,podziwiam takich ludzi co jada tysiace kilometrow nawet po" jednego psiaka",ta mala krople w morzu tragedni zwierzecej ,zeby je uratowac.Bravo polskiej organizacji.

Edited by xxxx52
Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']tak chcesz wiedziec gdzie te twoje tysiaczki sie podzialy ,poczekaj az psy beda bezpieczne
No konkurencje mozesz czynic na miejscu ,i ratuj polskie psy z Wojtyszek ,Krzyczek itd.a czynisz ,ile ich juz uratowalas,ile sprzedals , czy sie tez rozliczylas,moze sprzedals do laboratorium lub poszly na zoofilie do polskich budreli.To taka podejrzana sprawa.
"Kazdy sadzi po sobie"

Tyle chalasu o 13 uratowynch biednych psow.mam wrazenie ze Polacy zabrali polowe rumunskich biedakow i je sprzedali za duzo pieniedzy zeby wyjechac na wakcje do Honolulu.
zenujace wypowiedzi bardzo n..............e .i r..................e

te 13 pieskow to kropelka w morzu tragedi ale i polskcy milosnicy zwierzat pokazali empatie ,ze i oni moga uratowac zywe istoty przed zaglada.
Oni nie sa sami ,wiele innych panstw protestuje i ratuje te biedaki reagujac na wezwanie ludnosci rumunskiej.
To jest wspaniale ,podziwiam takich ludzi co jada tysiace kilometrow nawet po" jednego psiaka",ta mala krople w morzu tragedni zwierzecej ,zeby je uratowac.Bravo polskiej organizacji.[/QUOTE]


:evil_lol: no dokładnie, psy, które u mnie były na BEZPŁATNYM DT poszły do burdeli dla zoofilów, mało tego najpierw je pubierałam w stosowne ciuszki :loveu:

Psy są już bezpieczne, rozdysponowane po domach, ludzie jadący z psami już zdążyli odespać, wiec proszę Cię-poszukaj sobie innej rozrywki, bo Twojego bełkotu serio nie umiem rozszyfrować.

Każde pytanie, a nie pościki typu " ojejku jeku jakie cudne pieseczki" są usuwane, wiec bardzo jestem ciekawa dalszego rozwoju sytuacji :roll:

Link to comment
Share on other sites

Mnie zadziwia to - jesteś wielką samarytanką, kochasz wszystkie pieski. Więc olewasz te któe masz pod samiutkim nosem np. w Wojtyszkach i leciś 1000 kilometrów dalej przez inne pieski. A przecież pieskom w wojtyszkach podobno języki prętami wyrywają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fauka']Mnie zadziwia to - jesteś wielką samarytanką, kochasz wszystkie pieski. Więc olewasz te któe masz pod samiutkim nosem np. w Wojtyszkach i leciś 1000 kilometrów dalej przez inne pieski. A przecież pieskom w wojtyszkach podobno języki prętami wyrywają.[/QUOTE]
jestes na swoim podworeczku to zostwaim tobie pierwszenstwo.Poza tym nikt mnie o ratunek psow z Wojtyszek nie prosil,jak poprosi to napewno pomoge psom nie ludziom

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']:evil_lol: no dokładnie, psy, które u mnie były na BEZPŁATNYM DT poszły do burdeli dla zoofilów, mało tego najpierw je pubierałam w stosowne ciuszki :loveu:

Psy są już bezpieczne, rozdysponowane po domach, ludzie jadący z psami już zdążyli odespać, wiec proszę Cię-poszukaj sobie innej rozrywki, bo Twojego bełkotu serio nie umiem rozszyfrować.

Każde pytanie, a nie pościki typu " ojejku jeku jakie cudne pieseczki" są usuwane, wiec bardzo jestem ciekawa dalszego rozwoju sytuacji :roll:[/QUOTE]
chyba masz na masli swoj belkot do potegi X

Link to comment
Share on other sites

A czy ja gdzieś kol wiek napisałam że naszym psom nie należy pomagać ?? .Więc proszę daruj sobie ....
Mi dokładnie chodzi o to że nawet jeśli uratują jednego psa to temu burkowi odmienią życie .
Nie robiłam bym halo gdyby te psy humanitarnie uśpili .Ale ubić psa młotkiem to jest różnica .
Nikt też ci nie każe sory wam nie każe pomagać .Ja sama nie boiore czynnie udziału w tej akcji zaproponowałam tylko smycz .Do tej pory nikt się nie odezwał .Jednak chciałam nagłośnić tą sprawę i dlatego umieściłam ten temat na forum .Nigdzie nie jest napisane że to forum o POLSKICH psach .Wiec też darujcie sobie te docinki .Nie chcecie to nie pomagajcie .I dyskutować też trzeba umieć bo ja w żadnym poście nikogo nie chciałam obrazić wiec proszę o to samo :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maron86']Serio puknij się w głowę. Czyli u nas rząd też musi zezwolić na masowy morbital żeby jedna z drugą dupę ruszyła 'pomagać'. Pomoc wyłącznie wtedy gdy sprawa medialna i można zostać 'bohaterem' normalnie jak leroy merlin :roll:.
Nie grozi zatłuczenie też mi coś, bo zagłodzone, zagryzione, padłe z choroby to nie martwe? One sobie wybrały taki los te nasze schroniskowe w PL psy mają taki raj? No tak, ale pomaganie zwykłemu kundlowi z PL jest niefajne, za to niema wielkich braw i poklasków. Życie przeciętnego burka w PL schronisku może skończyć się obojętnie jak bo przecież te biedne pieseczki rumuńskie zginą.

To jest właśnie HIPOKRYZJA wpie**** się i robić bagno niedostrzegająca własnego łajna na własnym podwórku.


Ktoś mądry kiedyś skwitował [I]„Jeśli chcesz zmienić świat, zacznij od siebie.”[/I][/QUOTE]

A czy ja gdzieś kol wiek napisałam że naszym psom nie należy pomagać ?? .Więc proszę daruj sobie ....
Mi dokładnie chodzi o to że nawet jeśli uratują jednego psa to temu burkowi odmienią życie .
Nie robiłam bym halo gdyby te psy humanitarnie uśpili .Ale ubić psa młotkiem to jest różnica .
Nikt też ci nie każe sory wam nie każe pomagać .Ja sama nie boiore czynnie udziału w tej akcji zaproponowałam tylko smycz .Do tej pory nikt się nie odezwał .Jednak chciałam nagłośnić tą sprawę i dlatego umieściłam ten temat na forum .Nigdzie nie jest napisane że to forum o POLSKICH psach .Wiec też darujcie sobie te docinki .Nie chcecie to nie pomagajcie .I dyskutować też trzeba umieć bo ja w żadnym poście nikogo nie chciałam obrazić wiec proszę o to samo :smile:

Link to comment
Share on other sites

a to w Polsce za mało jest bezdomnych psów, że trzeba rumuńskie przywozić?:crazyeye: ludzie, trochę oleju w głowie by się przydało i takiego trzeźwego spojrzenia na świat. jasne, ze psów szkoda ale najpierw trzeba zrobić porządek na swoim podwórku, a dopiero potem inne zwierzęta sprowadzać.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Przeczytałam ten watek i jestem w totalnym szoku,nie dlatego,że ktoś chce ratować nieszczęśliwe psy z Rumunii..Muszę tylko sobie powtórzyc,że po to w Polsce walczono o demokrację aby każdy mógł powiedzieć swoje nawet najbardziej niegodziwe zdanie.
Bo można się nie zgadzać,ale żeby zaraz wietrzyć kombinacje,machloje,żeby zaraz podejrzewać że coś nie tak?
A Wam o Wy niedowiarki,nieufne ludziki ten wiersz dedykuję :
Rumunia. 2013

A gdy się wypełniły dni i umrzeć przyszło latem,
przez most tęczowy przeszły psy. - Równiutko. Łapa w łapę.
Od łap tysięcy dudnił most, deszcz krwawy smagał ziemię,
a one szły, i szły, i szły, ból niosąc i cierpienie.
Anioł zastukał w boże drzwi,:- „Mój Panie, już są blisko”-…
Popatrzył w oczy pełne łez, choć przecież znają wszystko.
U zejścia z mostu stanął Bóg- pobladły, wargi drżące-
-jak tu utulić wszystkie psy, gdy idą ich tysiące?..
Jakimi słowy błagać ma Bóg psy o wybaczenie
za to, że wierząc w obraz swój, dał człowiekowi Ziemię?
---------------------
I jedno jest dobre w tym wszystkim-po rumuńskie psy jada nie tylko nasze organizacje..Cichooo-nie podam nazw..A dlaczego?Bo nie ułatwię plucia na tych czujących ludzi
A teraz życze miłej dalszej dyskusji
EOT
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...