Jump to content
Dogomania

Co znaczą liczy w nazwach karm Royal'a?


perzan

Recommended Posts

Tak jak w temacie - czy liczby w nazwach karm Royal'a coś znaczą, czy to po prostu jakiś dodatkowy, uproszczony znak rozpoznawczy?
Pytam bo kupiłem Labrador Junior bez dodatkowego oznaczenia, a teraz spojrzałem i wszędzie jest Labrador Junior 33. Sądząc po cenach, być może karma z 33 jest odrobinę lepszej klasy. Ale ceny mogą mylić - tu taniej, tam drożej. Moje opakowanie ma termin ważności sierpień 2014, czyli jest świeże. Może po prostu nowe dostawy są już bez 33, bo producent uznał za zbędne te tajemnicze 33?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='perzan']Tak jak w temacie - czy liczby w nazwach karm Royal'a coś znaczą, czy to po prostu jakiś dodatkowy, uproszczony znak rozpoznawczy?
Pytam bo kupiłem Labrador Junior bez dodatkowego oznaczenia, a teraz spojrzałem i wszędzie jest Labrador Junior 33. Sądząc po cenach, być może karma z 33 jest odrobinę lepszej klasy. Ale ceny mogą mylić - tu taniej, tam drożej. Moje opakowanie ma termin ważności sierpień 2014, czyli jest świeże. Może po prostu nowe dostawy są już bez 33, bo producent uznał za zbędne te tajemnicze 33?[/QUOTE]

liczba chyba oznacza procentową zawartość białka w karmie, taki był mój wniosek po przeanalizowaniu sprawy, bo część RC ma właśnie liczbę dodaną do nazwy i tyż mnie zastanawiało :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...