Jump to content
Dogomania

Miki okazał się Fredem - już bezpieczny w swoim domku. Dziękujemy za wspracie! :)


Lili8522

Recommended Posts

[quote name='wiewoira']Jestem tez,poprosze o dane na przelew.[/QUOTE]

Dziękujemy pięknie! Już wysyłam prywatną wiadomość!


Majkowska, mamy w zamiarze przygotować plakaty i rozwiesić po okolicy, żeby chociaz spróbowac namierzyć kogoś, kto mógłby o psie coś wiedzieć. Psiak miał zabandażowaną tą złamaną łapę tak mocno, że praktycznie nie dopływała tam krew i zrobiło się paskudne odparzenie na łapie, które widac na zdjęciu. Był wygłodzony, dosłownie rzucił się na jedzenie, jak gdyby nie jadł długi, długi czas.
Teraz najważniejszy jest Miki. Na pewno nie wróci w niepowołane ręce.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 365
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Majkowska, mamy w zamiarze przygotować plakaty i rozwiesić po okolicy, żeby chociaz spróbowac namierzyć kogoś, kto mógłby o psie coś wiedzieć. Psiak miał zabandażowaną tą złamaną łapę tak mocno, że praktycznie nie dopływała tam krew i zrobiło się paskudne odparzenie na łapie, które widac na zdjęciu. Był wygłodzony, dosłownie rzucił się na jedzenie, jak gdyby nie jadł długi, długi czas.
Teraz najważniejszy jest Miki. Na pewno nie wróci w niepowołane ręce.[/QUOTE]

Kurcze szkoda że jutro wyjeżdzam, bym wam pomogła plakatować, a i mam tu trochę znajomości i jestem "obeznana" we wsi.
Ale jeżeli tylko będę mogła cokolwiek zrobić zeby pomóc to czekam na znak.
Macie gdzie wydrukować plakaty? Lili wspominała że nie ma dostępu do drukarki.

Aha, czyli on miał bandaż?
Wygląda to jakby ktoś sie niby nim zajął, tylko niewiadomo kiedy i prawdopodobnie jednorazowo ( w sensie- zawinął i zostawił).
To tymbardziej wskazuje że gdzieś jest człowiek odpowiedzialny za niego.
Jasne, on jest naważniejszy. Ale uważam że też powinno się uderzać w ludzi, którzy takie nieszczęścia psie powodują i ze spokojem na nie patrzą. Wiem, jestem idealistką...

Link to comment
Share on other sites

jestem i ja . Poproszę nr. konta. Może trzeba mu poszukac jakiegoś h. Nie jest duży to chyba wyjdzie taniej niż w lecznicy. Z FB-kiem dobry pomysł - a jak macie konto Fundacyjne to ludzie chętniej na takie wpłacą niz na prywatne./ mam na myśli ludzi z FB./

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']Zostawiam...

. [URL="http://tiny.pl/h3ntt"][IMG]http://tiny.pl/h3ntm[/IMG][/URL] . podlinkowany 100x200 pikseli

...i spadam. Przepraszam, że tylko tak mogę pomóc. :oops:[/QUOTE]
Dzięki, a ja czekam na konto.
Człowieka należałoby namierzyć, tylko jak?

Link to comment
Share on other sites

Melduję się na zaproszenie. Biedak straszny. Co do odszukania właściciela to teraz tez poszukuję właściciela kilku psów z mojej okolicy i jutro rano chcę złapać listonosza bo są szanse, że psy skojarzy. Czasami warto zachaczyć o lecznicę ale szanse na to, że ktoś z psem chodził na szczepienia jest raczej znikoma. Postaram się coś więcej włacić za Rudzię i gdyby było potrzebne miejsce na portalu gatsronomicznym to mogę udostepnić.

Link to comment
Share on other sites

Ciotki jesteście cudowne, że jest Was tu tyle i tyle chętnych do pomocy!!! Jesteśmy naprawdę wdzięczne!
Najważniejsze, że może uda się chociaż ufundować leczenie chłopaka... ciągle intensywnie myślimy co z nim dalej, mija pierwsza doba...

maja602 - może byłabyś w stanie pomóc nam porozsyłać wątek dalej? Im więcej osób się dowie tym lepiej... Albo chociaż miłym słowem... dobrze wiedzieć, że nie jesteśmy same :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...