Jump to content
Dogomania

Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds


dreag

Recommended Posts

Dzwoniłam dziś do pańci Henia. 

Wszystko ok :)

Henio jest pieszczochem, najchętniej oczywiście jak każdy pies przebywa w łóżku :). Na podwórku niekoniecznie lubi być długo, najlepiej czuje się w domu. Zaprzyjaźnił się z kotem. Miłość rodzinna kwitnie :). Pani Ania mówi, że jest przekochany. Henio nie przepada za mężczyznami, burczy na odwiedzających i będących w pobliżu, z wyjątkiem syna, z którym mieszka. Na szczęście się nie rzuca. Próby przekabacenia dają rezultat owszem, ale dla Henia - w postaci zabrania smaczka, skonsumowania - i dalszego burczenia :P . Nadal chodzi na smyczy po ogrodzie. 

Link to comment
Share on other sites

http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/josera/profiline/544197?rrec=true

 

Panienkom skończyła się karma ,)

My zamawiamy naszym skarbusiom Joserę (link), po zimie niech zrzucą sadełko.

Dla Julci i Meli - 30kg na miesiąc (zalecane porcje dzienne). Co Ty na to? Jeżeli pasi to można zrobić  zamówienie i przyjedzie jednym transportem.

Julka - w kwietniu termin szczepienia, potrzebny preparat na kleszcze.

Mela - ma aktualne szczepienie do października i nową obrożę na kleszcze

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, dreag napisał:

Się robi :) .  W sensie karmę chcecie same zamówić? A preparat? Daj znać kto ma to pokupować, Ty czy ja? 

Obgadanie... my zamawiamy 4x15kg (na dwa miesiące szamanka) dla Julci i Meli...Ty płacisz. :)

Preparat na kleszcze kupujemy...Ty płacisz :)

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Hej, w końcu... tak... Przepraszam, że tak późno.

Może Wrocław będzie dla niej łaskawy :) Pomyślę jeszcze nad innym opisem, ale to w wolnej chwili:
https://www.olx.pl/oferta/mini-owczareczka-sympatyczna-slodziara-idealna-dla-calej-rodziny-CID103-IDtopaw.html

Tysia, świetny tekst!...podoba mi się dobór zdjęć.

Zaciskam mocno kciuki...niech jej się w końcu poszczęści i znajdzie swego człowieka, Melcia bardzo chce być kochana, potrzebuje do życia kontaktu z człowiekiem jak powietrza. Patrzy w oczy jakby chciała powiedzieć, kochaj mnie ja nigdy cię nie zostawię.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Moli@ napisał:

Tysia, świetny tekst!...podoba mi się dobór zdjęć.

Zaciskam mocno kciuki...niech jej się w końcu poszczęści i znajdzie swego człowieka, Melcia bardzo chce być kochana, potrzebuje do życia kontaktu z człowiekiem jak powietrza. Patrzy w oczy jakby chciała powiedzieć, kochaj mnie ja nigdy cię nie zostawię.

Bardzo dziękuję :) Zdjęcia Melcia ma śliczne, więc miałam w czym wybierać :). Co prawda zdjęcia są widoczne dopiero od ostatnich jakis 20stron, ale było ich sporo - zapisałam wszystkie w razie, gdyby miały zniknąć.

Melcia jest cudna, też mam nadzieję, że ktoś ją wypatrzy...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pozdrowienia od Heniutka :)

Kocha Panią Anię z wzajemnością... wybierają się do szkoły ,) którą prowadzi  znajoma Pani Ani /szkolenia owczarków...chłopak pozna nowych, fajnych kolegów :)

Z kotem bez zbytniej czułości, na szczęście tolerują się. Do mężczyzn z rezerwą. Uwielbia spacery...kiedy ma ochotę ,)

Ma wspaniałą rodzinę!...dbają, kochają rozpuszczają Henia... pamiętając o nauce :)

 

Mamy obiecane zdjęcia.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Julcia jeździła dziś na szczepienie. Zaszczepiłam przeciw wściekliźnie i wirusówki. Zapłaciłam 56,00zł (paragon)

Temperatura, gruczoły kołoodbytowe, listwa mleczna...osłuchowo serducho OK.

Waga - 41,5 kg.... ,). Zdaniem weta - mieszanka z kaukazem ,)

 

 

100_4019.JPG

100_3991.JPG

100_3992.JPG

100_3993.JPG

100_3994.JPG

100_3997.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...