Jump to content
Dogomania

Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds


dreag

Recommended Posts

Z kaukaza to ma chyba oczy,  może charakter?

Znałam kiedyś wspaniałą mieszankę kaukaza, zrównoważoną, spokojna, przyjazną, łagodną (dla znajomych), charakter cytuję za Wikipedią:

Psy tej rasy są zrównoważone, niezależne, nieufne wobec obcych, czujne, stanowcze i terytorialne – na własnym terenie nie tolerują obcych. Często wykazują skłonności dominacyjne. Mogą sprawiać problemy niedoświadczonemu opiekunowi. Nieumiejętnie prowadzone stają się agresywne.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, helli napisał:

Z kaukaza to ma chyba oczy,  może charakter?

Znałam kiedyś wspaniałą mieszankę kaukaza, zrównoważoną, spokojna, przyjazną, łagodną (dla znajomych), charakter cytuję za Wikipedią:

Psy tej rasy są zrównoważone, niezależne, nieufne wobec obcych, czujne, stanowcze i terytorialne – na własnym terenie nie tolerują obcych. Często wykazują skłonności dominacyjne. Mogą sprawiać problemy niedoświadczonemu opiekunowi. Nieumiejętnie prowadzone stają się agresywne.

Już sama nie wiem... już kilka osób które ją widziały w realu a mają kontakt zawodowy z psami mówiło że ma geny kaukaza.

Nie jest niewychowanym dzikusem... ,) ale jest terytorialna, dominująca, zrównoważona, czujna... na własnym terenie pilnuje obcych, na spacerze...na obcym terenie/pomieszczeniu - dom/lecznica/sklep - obserwuje, wita się

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Moli@ napisał:

Julcia jeździła dziś na szczepienie. Zaszczepiłam przeciw wściekliźnie i wirusówki. Zapłaciłam 56,00zł (paragon)

Przelane, dzięki :) . Widzę, że obroża pasi :)

 

 

 

 

 

 

 

 

100_3997.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, dreag napisał:

 

Obroża, "pasi"... na spacerach spełnia zadanie :) a Julcia w letniej wersji też kudłata ,)

Fotki...w pigułce fotorelacja - Julka wstydu nie przynosi, ciśnienia nie podnosi...w samochodzie grzeczna, na ulicach nie ciąga - nie reaguje na samochody, przechodniów. W lecznicy po suficie nie lata...nie boi się zabiegów, z wetami wita ,)

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, helli napisał:

Piękna, ale mnie od razu by zdominowała, albo sterroryzowała.

Jakiś doświadczony dom przydałby się.

Czy ona dogaduje się tylko z dużą Dianą? I która rządzi w ich kojcu?

Julcia, Julcia :)

Tak, dla "małej" wyłącznie doświadczony dom!

Z Dianką dogadują się bardzo dobrze... toleruje bassety (duże psy na krótkich łapach, odważne). Pozostałe nie mają z nią kontaktu, wolimy nie ryzykować.

Która rządzi w kojcu?... Julka zajmuje wersalkę i łaskawie pozwoli Diance położyć się - przesunie ,). Nie ma ścin... Julka w kojcu jest bardzo grzeczna, spokojnie leży i czeka.  Nawet gdy wejdzie ktoś obcy na teren...Julka będzie leżała, nie szczeknie. Leży i obserwuje...przecież krat nie pokona. Myśli...używa rozumu, nie traci energii bez potrzeby - dlatego tylko doświadczony dom.

 

100_4166.JPG

 

Na tym zdjęciu (nie bardzo to widać) siedzi prawie przytulona do mojej nogi...patrzy przed siebie. Widać dwa cienie ,)...rozmawiam z nieznaną Julci osobą. Smycz luźna...

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli Julka będzie potrzebowała ogłoszeń to wiecie, gdzie mnie znaleźć :)
Niestety, u Melci głucha cisza, właściwie i wyświetleń nie ma za wiele... nie wiem, jak ją promować, aby wypromować. Jeżeli Melka ma jakieś pieniążki, to może warto byłoby jej wykupić promowanie olx-a? Przepraszam, ale osobiście nie mogę jej zasponsorować :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...