Jump to content
Dogomania

Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds


dreag

Recommended Posts

39 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Wiem, że to nie na temat, ale... dreag, Ty masz w domu jeżyki? Naprawdę?! ;)

Jak to nie na temat : :) Mam jeżyki sztuk 2 i kretojeże sztuk 2. Miałam kochana Lolcie, ale już za TM :(

Lunka u góry. Mirek na filmiku.

https://www.facebook.com/aga.psiarska/videos/a.1735457219863675.1073741857.100001982422625/1735457246530339/?type=3

Luneczka (kretojeż) na filmiku niżej. https://www.facebook.com/aga.psiarska/videos/a.1620730671336331.1073741850.100001982422625/1735448636531200/?type=3

Miecio na filmiku (tez kretojeż)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Myślałam, że p. Ania sama wstawi, nie chciałam "wyprzedzać", ale dla niecierpliwych... przeklejam z fb:

(P. Aniu, jak chce Pani przeklejać info z FB, to zdjęcie wystarczy wkleić na zasadzie "kopiuj grafikę", nie trzeba zmniejszać żadnym programem ;). )

Henio to kochany, mądry i grzeczny chłopczyk, poza tym świetnie dogaduje się z Grubym Kotem, uwielbia pluszaki, muzykę na żywo i gotowaną marchewkę:)) Fajnie nam razem:)))!!!!!

28471743_1595010390564303_5280482324813475812_n.jpg?oh=9f8c0b1ab9bfd593c7deda5e9afbf1a6&oe=5B0771E1

 

28378168_1594997980565544_6062725653283460503_n.jpg?oh=45290c0d91f6ce3e2241d036e433dd49&oe=5B1890FB

Poranna gimnastyka:))))) choć Henio wyjście z domu traktuje jako bardzo przykry obowiązek, to jest coraz lepiej. Powrót do domu zawsze "w podskokach" !!!!

Zdjęcie użytkownika Anna Osiecka.

Zdjęcie użytkownika Anna Osiecka.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, dreag napisał:

Moil@ napisz proszę najważniejsze rzeczy o Meli, żeby Tyś(ka) mogła poskładać to w jakieś ogłoszonko :) , może świeże wniesie coś nowego w życie Melci :)

Cały dzień zastanawiam się co napisać (:

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, helli napisał:

Chyba zadowolona, że nie została....

Niestety to prawda...Melcia bez problemu weszła do nieznanego bloku, mieszkania. Bez paniki przywitała się z domownikami, bez entuzjazmu ale pozwoliła pogłaskać się Panu i Pani...zwiedziła mieszkanie i położyła się pod stolikiem obok naszych foteli. Zjadła szarlotkę i grzecznie leżała oczekując końca wizyty ,)

Gdy wstałam z torebką w ręku uznała (słusznie), że koniec wizyty...podreptała do przedpokoju. Przed wyjściem, zawołana podbiegła na głaski, merdnęła ogonkiem i już stała gotowa do wyjścia czekając na przypięcie smyczy. Po schodach biegiem...przed klatką rozejrzała się z pytaniem w oczach - w która stronę idziemy :)

W samochodzie grzeczna...nie ma problemu z wchodzeniem/wychodzeniem. Na smyczy w mieście radzi sobie, nie ma paniki.

Link to comment
Share on other sites

Melcia, średniego wzrostu, przed kolano.

Waga - około 14kg

Ma bardzo ładne gęste aksamitne futerko.

Domowa, przyzwyczajona do chodzenia na smyczy do jazdy samochodem. Do obcych nieufna ale bez agresji, podchodzi można pogłaskać.

Lubi - kontakt z człowiekiem, szybkie spacery, wylegiwanie się przy opiekunie, pieszczoty.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 4.03.2018 o 19:08, Moli@ napisał:

Melcia, średniego wzrostu, przed kolano.

Waga - około 14kg

Ma bardzo ładne gęste aksamitne futerko.

Domowa, przyzwyczajona do chodzenia na smyczy do jazdy samochodem. Do obcych nieufna ale bez agresji, podchodzi można pogłaskać.

Lubi - kontakt z człowiekiem, szybkie spacery, wylegiwanie się przy opiekunie, pieszczoty.

 

Obiecała i poszła... ojjj, nieładnie z mojej strony, że tak zapominam ;)

Super, wielkie dzięki za pigułkowe informacje :)

To jeszcze poproszę o informacje takie jak:
stosunek do psów/kotów;
wiek;
preferencje co do domu;
namiary - na kogo?
 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Obiecała i poszła... ojjj, nieładnie z mojej strony, że tak zapominam ;)

Super, wielkie dzięki za pigułkowe informacje :)

To jeszcze poproszę o informacje takie jak:
stosunek do psów/kotów;
wiek;
preferencje co do domu;
namiary - na kogo?
 

Wiek, około 5,5 lat

Domek zdecydowanie bez kotów

Psy - zaprzyjaźni się z koleżanką/kolegą tej samej wielkości. Nie przepada za małymi szczekliwymi psiakami. W domu bez zwierząt odnajdzie się bardzo dobrze, Melcia + człowiek / człowieki to jest to ,)

Wesoła, szybka, aktywna  domowa panna... moim zdaniem nie dla starszej osoby.

Namiary na dreag

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...