Jump to content
Dogomania

Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds


dreag

Recommended Posts

17 godzin temu, dreag napisał:

Moli@ wysyłam kasę, która poszła na Melę, pani Ania zaszalała i zabezpieczyła finansowo aż zanadto :) <3, rozliczę się potem z nią na koniec.

Wpłynęło na konto 12.06 -  95,00zł

Dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.06.2019 o 20:15, Moli@ napisał:

gdy pojedzie już do swego domku czy można podmienić je na Gucia?

Moli@, ja jedno ogłoszenie Melci mam wyróżnione do 27. czerwca. Jeżeli uważasz, że mogę je podmienić na Gucia, aby wyróżnienie się nie zmarnowało, to podeślij mi opis Gucia - dzisiaj zrobię ogłoszenie :) To zajmie mi chwilę, tak myślę, a niech Gucio już sie pokazuje.

Link to comment
Share on other sites

PS: Szukam transportu dla szczeniorki z Tomaszowa, ratuje nas transport do Wrocławia (Panstwo mogą podjechać do Wrocławia, dalej nie, bo nie są mobilni). Czy byłaby szansa, aby upchnąć jeszcze w Wasz transport szczeniaczkę? I dokąd musielibyśmy dowieźć? Łatwiej będzie nam znaleźć transport do Warszawy/Lublina etc. niż do Wrocławia od nas, na razie odpowiada głucha cisza... Malutka pojechałaby w transporterku. Dorzucimy się do transportu (tzn. DS powiedział, że 200zł może dać na transport, resztę - jak trzeba, opłacimy z własnych kieszeni). Przepraszam, że tak bezczelnie wtryniam się ze swoją maluszką, ale już nie mam pomysłu, gdzie szukać tego transportu...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Moli@, ja jedno ogłoszenie Melci mam wyróżnione do 27. czerwca. Jeżeli uważasz, że mogę je podmienić na Gucia, aby wyróżnienie się nie zmarnowało, to podeślij mi opis Gucia - dzisiaj zrobię ogłoszenie :) To zajmie mi chwilę, tak myślę, a niech Gucio już sie pokazuje.

Gucio – wiek 1,5 / 2 lata

- waga około 14 kg - nie jest gruby tylko umięśniony - widoczne i wyczuwalne pod ręką. Wysportowany chłopczyk

- wzrost 31 cm

- długość  50 cm + 10cm szyja + wydłużona główka – długaśny jest ,)

- krótkowłosy ( sierść jamnicza)

- zdrowy

- po zabiegu kastracji

- pakiet szczepień

- odrobaczony

- zabezpieczony od pcheł i kleszczy

- czip zarejestrowany w międzynarodowej bazie

 

 

- pogodny, odważny, zrównoważony, przyjazny w stosunku do ludzi i zwierząt

- posłuszny

- w domu zachowuje czystość, nie niszczy – mebli, wykładzin, legowiska…, interesują go tylko buty! -(nie gryzie – zbiera, wynosi z domu)

- umie chodzić na smyczy, nie reaguje strachem na przejeżdżające samochody, nie goni rowerzystów, nie chowa się przed ludźmi.  W mieście nie panikuje ale trzeba poduczyć / przyzwyczaić do nowych warunków/otoczenia)

- chętnie nawiązuje kontakt z psami spotkanymi na spacerze - nie wzbudza agresji

- nie ma problemów w samochodzie – spokojnie leży na tylnej kanapie

Link to comment
Share on other sites

Melcia w drodze ... :)

- zabezpieczona pipetą od kleszczy lipiec - opakowanie z nazwą preparatu dołączyłam do książeczki

- adresatka (Mela - numer telefonu dreag)

 

 

100_4320.JPG

 

Przesiadka... w Białym

100_4321.JPG

 

Wygodnie, kanapa w samochodzie do dyspozycji Meli  :)

100_4322.JPG

100_4323.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...