Jump to content
Dogomania

Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds


dreag

Recommended Posts

Remik z Melą pod tujami znalazły jeża. Remik (jamniczy cwaniak) oszczekiwał a Melcia łapką... ,) i już wie że jeże kłują...z płaczem na trzech przybiegła. Pańcia ratuj!...Z łapką wszystko dobrze...cieszę się bardzo że panienka jest tak ufna, że jak coś złego się dzieje to  szybko biegnie do starej :)

100_4832.JPG

Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Dobrze wie, gdzie otrzyma pomoc. Mądrala :)

Mela kiedyś była dzikuską... człowiek = wróg (:, na kolanach prosiłam, zapraszałam żeby weszła do domu...uff na szczęście to już odległa przeszłość :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.06.2018 o 23:06, Moli@ napisał:

Mela kiedyś była dzikuską... człowiek = wróg (:, na kolanach prosiłam, zapraszałam żeby weszła do domu...uff na szczęście to już odległa przeszłość :)

Aż trudno w to uwierzyć :) Szkoda, że dla ludzi jest zwyczajna... mnie się podoba.

Julcia... przy niej to nie strach wychodzić po zmroku na spacer :) kochana sunia.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jula...Julcia, duża suczka do towarzystwa z cechami psa stróżująco – obronnego. Młoda – 3,5 lat, wzrost 73 cm, długość od szyi (obroży) do nasady ogona 83 cm. Waga - 46 kg. Sierść dłuższa z gęstym podszerstkiem w okresie zimowym, błyszcząca falująca podczas ruchu. Zdrowa, odrobaczona, komplet szczepień. Przyzwyczajona do warunków domowych – przebywa w domu z ogrodem. W mieszkaniu nie niszczy, zachowuje 100% czystość, nie ma tendencji do ucieczek z ogrodzonego terenu. Lubi spacery, jazdę samochodem. Zwinna, silna, odważna… dla osób mających doświadczenie w wychowywaniu dużych, dominujących psów.

 

Przebywa w domu tymczasowym pod Białymstokiem (podlaskie)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...