Jump to content
Dogomania

Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds


dreag

Recommended Posts

1 godzinę temu, Moli@ napisał:

Dzwoniła Pani Ania z Wrocławia,  rodzina nie może doczekać się przyjazdu Heniutka :)

Nowa obroża, legowisko czekają ,).

Państwo zaoferowali 300zł na pokrycie kosztów przejazdu. Bardzo dziękujemy.

 

Same superowe wiadomości <3

Link to comment
Share on other sites

Henio, jak widać troszkę zestresowany, wiadomo, nie jest łatwo opuszczać kochane "gniazdo". Nie mówiąc o mnie, łza się w oku kręci i serce drży, żeby wszystko było ok. Złapałam go prawie 3 lata temu, żeby uczynić jego życie lepszym. Mam nadzieję, że pomogłam. Choć długo czekał, był w dobrych rękach, a teraz odnajdzie we Wrocławiu swoją przystań i miłość rodziny. Trzymaj się chłopaku! 2764.png<3

 
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą dostałam wieści od Pani Małgosi z Krakowa- od Ptysia:
"U nas coraz lepiej. Jesteśmy po pierwszej wizycie u weterynarza - szczepienie. Ptysio spisał się na medal. Z ojcem dogaduje się coraz lepiej. Pomału to idzie, ale myślę, że będzie dobrze. Ogólnie jest cudownym, wesołym pieskiem uwielbiającym śnieg i bieganie. Cieszę się, że kolejny psiak będzie miał swój dom. Pozdrawiam, a Ptyś merda wesoło ogonkiem".
W najbliższym czasie ma być jakieś zdjęcie, musi je zrobić córka p. M.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Poker napisał:

Pewnie niedługo dojadą na miejsce.

Heniutku, bądź dzielny .Pokochaj swoją rodzinkę i daj się pokochać

Heniutek, jest sympatycznym zrównoważonym pieskiem spragnionym kontaktu z człowiekiem..., kilka dni na zapoznanie zwiedzanie będzie potrzebował. Musi być dobrze :)

 

Link to comment
Share on other sites

Przeklejam z FB, gdzie prowadzę wydarzenie Henia :)

Czas na rozliczenie podróży Henia 1f642.png:)
Dzięki Bardzo Dobrej Duszy  2764.png<3 2764.png<3 przejazd Henia nie kosztował ponad 700zł, jak w przypadku Ptysiunia, który jechał specjalnie zamawianym dla niego transportem bezpośrednio do Krakowa. Aby zaoszczędzić pieniążki wszystkich, owa osóbka, zgodziła się zorganizować przejazdy przez Bla Bla Car. Mało tego, udało się jeszcze zabrać moje jeżowe cudo do mamusi, czyli wyczekiwane dziecko Lunka - już ze mną 2764.png<3 . 
Koszt transportu zamknął się w cenie niecałych 300zł!! Powiem szczerze, że byłam w szoku, że prawie połowę taniej niż ostatnio. Ale nie zawsze są takie możliwości...

Równie duży szok jest taki, że nowa Rodzina Heniutka pokryła CAŁY przejazd, czyli ofiarowała 300zł! 2764.png<3 i jeszcze nakarmiła zbłąkanego wędrowca 1f642.png:) . Bardzo, bardzo dziękujemy!!!! 2764.png<3 2764.png<3 .

Po przeliczeniu stanu konta Henia zostało 250,85zł. 
Wyliczyłam właśnie, że mogłabym pooddawać każdemu, kto wpłacił na transport Henia do 30zł i byłoby wyrównane. Druga opcja jest taka, że zgodzicie się zostawić pieniążki, na np. preparaty od kleszczy dla Juli i Meli czy szczepienia ?? Proszę o informację na priv, kto chce zwrot, a kto zostawia kasę w sejfie u mnie 1f642.png:). 
Karmę i hotel Henia od lat ogarniam naginając z koleżanką bazarkami 1f641.png:((do ostatnich kilku miesięcy, gdzie nazbierało się troszkę deklaracji i były trochę mniejsze dopłaty z bazarku).

Całe rozliczenie żywotu Henia, odkąd miałam go pod swoimi skrzydłami (a złapałam go przypomnę dla innej osoby, niestety zostałam ja do opieki, tak to czasem bywa 1f641.png:( ..., ale myślę, że suma sumarum Heniutek wyszedł na tym zdecydowanie lepiej 1f609.png;), znajduje się w opisie wydarzenia, zapraszam do lektury: https://www.facebook.com/events/147300802276688/

Wszystkim, którzy pomagali w opłatach dotyczących Henia z całego serca DZIĘKUJĘ DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ!!! 2764.png<3 2764.png<3 2764.png<3.

Teraz czas na Julę i Melę, niech i one znajdą swoje miejsce na Ziemi 1f642.png:)

e2ab5dde0301.gif

608d9959e943.jpg

98008ae75735.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...