Jump to content
Dogomania

Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds


dreag

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Kupiłam 1 tab od kleszczy Simparica (40-60kg) zapłaciłam 40zł / 14.06 paragon zbiorczy

Julcia ma szczęście dostała upuścik ,)

Kupiłam małpie tablety ziołowe uspokajające - 2 opakowania na 90dni (podaję 2tab dziennie) Zapłaciłam 47,96zł / 14.06 (paragon)

Wypróbowałam - zjadła jedno opakowanie, zadziałały. Z silnych leków uspokajających na receptę zeszłam, nie będę szpikować bez końca.

 

0f25b2e1531e1e68med.jpg

dc63880367b7daccmed.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Napisali do mnie Państwo ze Śląska czy możliwa jest organizacja transportu. Odesłałam do kontaktu telefonicznego z dreag, za chwilę dostałam odpowiedź że na razie nikt nie odbiera i wysłali sms. Nie wiem co i jak, ale trzymam kciuki... może... i tutaj będzie cud... ;)

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Tyśka) napisał:

Napisali do mnie Państwo ze Śląska czy możliwa jest organizacja transportu. Odesłałam do kontaktu telefonicznego z dreag, za chwilę dostałam odpowiedź że na razie nikt nie odbiera i wysłali sms. Nie wiem co i jak, ale trzymam kciuki... może... i tutaj będzie cud... ;)

Nie zapeszyć..., nie myślę ,)

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Moli@ napisał:

Nie zapeszyć..., nie myślę ,)

Odpisałam, bo nie byłam dostępna. Na wstępie jednak zaznaczyłam, że Julka toleruje jednego opiekuna, a jak będzie z drugim nie wiadomo i jeśli chcą kontynuować, to zapraszam na telefon. 

Wożenie psa w tą i z powrotem byłoby niezbyt fajne, jakby się okazało, że przyjęła, a przypominam, że już raz tak było, na szczęście na miejscu... Zobaczymy. 

Moli@ wie, jak jest...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, dreag napisał:

Odpisałam, bo nie byłam dostępna. Na wstępie jednak zaznaczyłam, że Julka toleruje jednego opiekuna, a jak będzie z drugim nie wiadomo i jeśli chcą kontynuować, to zapraszam na telefon. 

Wożenie psa w tą i z powrotem byłoby niezbyt fajne, jakby się okazało, że przyjęła, a przypominam, że już raz tak było, na szczęście na miejscu... Zobaczymy. 

Moli@ wie, jak jest...

Wiem, wiem ;(

Idealny dom dla Julki ... z osobą samotną, wtedy diablica byłaby szczęśliwa.

Julka wybiera opiekuna a pozostałych domowników próbuje zdominować, jeżeli przestraszą się to po adopcji :(..., jeżeli nie  to małpa odpuści. Próbować będzie na bank :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...