Jump to content
Dogomania

Scooby Doo! Nowe zdjęcia str 40, 41 ;]


chemicalo

Recommended Posts

[quote name='*Iza*']Przecież wyraźnie napisałaś wcześniej że go kochasz , więc tego się nie przyczepiam. Chciałam sprawdzić , jak to jest- czy ci się Scoobi już nie znudził.Ale nie oto mi chodziło ,żebyś go wyrzucała.[/quote]

A dlaczego akurat postanowiłaś mnie sprawdzać? Na forum jest tyle osób, które właśnie jakiś czas temu kupiły sobie yorki. Dlaczego nie pytasz się ich?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 410
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Podsumowując. To, że kiedyś marzyłam o innej rasie i nie chciałabym drugiego Yorka (a mam do tego pełne prawo, bo jedni chcą mieć 10 yorków, a innym wystarczy jeden), nie znaczy, że Scooby mi się znudził.
Ja nie wiem co wam przyszło do głowy, żeby mnie sprawdzać. Bo co? Gdzieś napisałam, że kiedyś chciałam beagla? Bo nie chcę drugiego yorka? Gdyby na forum wszyscy się tak sprawdzali, to ciekawe co by się działo.
Możecie mi powiedzieć dlaczego akurat ja?

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='Bblue']A co to ma do rzeczy, że wcześniej marzyłam o innej rasie? Przekonałam się jakie są beagle i stwierdziłam, że to jednak nie dla mnie.[/quote]
Coś mi tu nie gra...
Pisałaś na wątku "Zbieramy na yorki^^", że nadal marzysz o Beaglu i namawiasz tate na drugiego psa (Beagla lub ewentualnie Ogara pl)
Więc czemu piszesz że stwierdziłaś że Beagle nie sa dla Ciebie?

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='Bblue']Podsumowując. To, że kiedyś marzyłam o innej rasie i nie chciałabym drugiego Yorka (a mam do tego pełne prawo, bo jedni chcą mieć 10 yorków, a innym wystarczy jeden), nie znaczy, że Scooby mi się znudził.
Ja nie wiem co wam przyszło do głowy, żeby mnie sprawdzać. Bo co? Gdzieś napisałam, że kiedyś chciałam beagla? Bo nie chcę drugiego yorka? Gdyby na forum wszyscy się tak sprawdzali, to ciekawe co by się działo.
Możecie mi powiedzieć dlaczego akurat ja?[/quote]
Spokojnie ;) ja nie chciałam się w niczym sprawdzać. Takie odniosłam wrażenie. Ja też kiedyś chciałam innego psa (Chihuahua'e).
Najważniejsze że Scoobiś jest zdrowy, kochasz go, a on Ciebie. Masz prawo chcieć psa inej rasy. Nikt nie powiedział, ze drugi pies musi być tej samej rasy co obecny.
Ps. Nie będziemy Ci zaśmiecać galerii, bo to nie ma sensu.
Powodzenia ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='Bblue']Iza, a ty chyba masz jamnika? Więc dlaczsego zbierasz na yorka? Może sama sobie powinnaś zadać pytanie czy stary pies się nie znudził...
Bo mi się wydaje, że tak.[/quote]
Tak iza ma 8 (?) letniego jamnika i chce yorka.
Ja nie widzę w tym nic złego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bblue']Iza, a ty chyba masz jamnika? Więc dlaczsego zbierasz na yorka? Może sama sobie powinnaś zadać pytanie czy stary pies się nie znudził...
Bo mi się wydaje, że tak.[/quote]

Po pierwsze, czy pies , który z tobą nie mieszka jest twój?
Tata kupił go dla mnie , miałam wtedy lat 6 i nie miałam najmniejszego pojęcia jak zająć się pieskiem.Rodzice nie mieli dla niego dużo czasu , więc [B]sam[/B] wybrał ciocie na swoją panią.
Mieszka razem znią , czyli w innej części domu, ja mieszkam w innej.
Nie mam prawie nic do gadania jeżeli chodzi o psa. Często nawet nie wiem kiedy wychodzi na spacery.Ja też nie decyduje co je a co nie.
Nie wiem kiedy idzie spać, nie wiem kiedy wstaje.Nie wiem co robi przez cały dzień. Więc..czy to dalej jest mój pies?

[quote name='Agata_B']Spokojnie ;) ja nie chciałam się w niczym sprawdzać. Takie odniosłam wrażenie. Ja też kiedyś chciałam innego psa (Chihuahua'e).
Najważniejsze że Scoobiś jest zdrowy, kochasz go, a on Ciebie. Masz prawo chcieć psa inej rasy. Nikt nie powiedział, ze drugi pies musi być tej samej rasy co obecny.
Ps. Nie będziemy Ci zaśmiecać galerii, bo to nie ma sensu.
Powodzenia ;)[/quote]

Zgadzam się. Nie obużaj się tak zaraz. Zadając ci te pytania, poprostu chciałam się przekonać o twoim charakterze. Czy nie jesteś dziewczyną, której szybko nudzą się pieski.

[quote name='Agata_B']Tak iza ma 8 (?) letniego jamnika i chce yorka.
Ja nie widzę w tym nic złego.[/quote]

Dzięki Agata. ;)
Pies ma 8 lat, zgadza się ;)

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego chciałaś sprawdzić, czy nie jestem dziewczyną, której szybko nudzą się psy?
Dlaczego nie zapytałaś sie kogoś innego?

[COLOR=black]Dlaczego beagle nie jest dla mnie? Bardzo dużo o nich czytałam. A jeśli trafiłby mi się pies, który zniszczyłby mi cały dom? Beagle to rasa dla doświadczonych właścicieli, nie dla takich, którzy nigdy w życiu nie mieli psa. Są bardzo uparte, lubią uciekać, nie mogą zostawać same w domu, bo szybko się nudzą i zaczynają go niszczyć. Oczywiście jak wychowasz, tak masz, ale bardzo dużo się naczytałam i wiem, że beagle bardzo trudno wychować. Najpierw chciałam zdobyć trochę doświadczenia, co do opieki nad psem, zanim zdecyduję się na beagle, czyli moje niespełnione marzenie. Kiedyś, jak będę dorosła, na pewno kupię sobie beagla. Ale teraz nie jestem gotowa na takiego psa.[/COLOR]
[COLOR=black]Co do ogara, to tata bardzo marzy o ogarze. Ja też tą rasę bardzo lubię, więc jestem jak najbardziej za ogarem za kilka lat.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Podsumowując. Scooby mi się nie znudził, bo mi się zwierzęta nie nudzą. Bo albo podejmuję się jakiegoś obowiązku i staram się go wypełniać najlepiej jak potrafię, albo nie. I tyle. Nie wiem skąd ten pomysł ze sprawdzaniem mojego charakteru :shake:
Do tej pory zastanawiam się co to ma być w ogóle...

A teraz coś co już bardziej dotyczy się Scoobiego. Zastanawiam się czy nie obciąć u włosów...

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='Bblue']Podsumowując. Scooby mi się nie znudził, bo mi się zwierzęta nie nudzą. Bo albo podejmuję się jakiegoś obowiązku i staram się go wypełniać najlepiej jak potrafię, albo nie. I tyle. Nie wiem skąd ten pomysł ze sprawdzaniem mojego charakteru :shake:
Do tej pory zastanawiam się co to ma być w ogóle...

A teraz coś co już bardziej dotyczy się Scoobiego. Zastanawiam się czy nie obciąć u włosów...[/quote]
Jeżeli obetniesz mu włosy, to niestety o wystawach będziesz mogła sobie tylko pomarzyć :cool1:
Ogary są śliczne. Mówiłaś że twój tata uwielbia tą rasę, ty tez? A co na to w ogóle twoja mama? Zgadza się w przyszłości na drugiego psa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_B']Jeżeli obetniesz mu włosy, to niestety o wystawach będziesz mogła sobie tylko pomarzyć :cool1:
Ogary są śliczne. Mówiłaś że twój tata uwielbia tą rasę, ty tez? A co na to w ogóle twoja mama? Zgadza się w przyszłości na drugiego psa?[/quote]

Nie żebym kochała tą rasę nad życie, bo bardziej lubię oczywiście yorki i beagle. Ale bardzo je lubię. Widziałam kilka w swoim życiu i zrobiły na mnie duże wrażenie. Moja mama nie żyje. Drugi pies, jak już pisałam, będzie kiedy skończymy budować dom.

No właśnie, jeśli chodzi o wystawy, to tata twierdzi, że to głupota. A ja nie jestem pełnoletnia, więc kto by go wystawiał?
Jeśli chodzi o obcinanie włosów, to nie wiem czy dobrze robię...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bblue']Nie żebym kochała tą rasę nad życie, bo bardziej lubię oczywiście yorki i beagle. Ale bardzo je lubię. Widziałam kilka w swoim życiu i zrobiły na mnie duże wrażenie. Moja mama nie żyje. Drugi pies, jak już pisałam, będzie kiedy skończymy budować dom.

No właśnie, jeśli chodzi o wystawy, to tata twierdzi, że to głupota. A ja nie jestem pełnoletnia, więc kto by go wystawiał?
Jeśli chodzi o obcinanie włosów, to nie wiem czy dobrze robię...[/quote]

Przyktro mi Marysiu z powodu twojej mamy:-( .

Wystawiać psa możesz od 16 roku życia.

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='Bblue'][COLOR=red]Nie żebym kochała tą rasę nad życie, bo bardziej lubię oczywiście yorki i beagle. Ale bardzo je lubię.[/COLOR] [COLOR=magenta]Widziałam kilka w swoim życiu i zrobiły na mnie duże wrażenie.[/COLOR] [COLOR=dimgray]Moja mama nie żyje.[/COLOR] [COLOR=teal]Drugi pies, jak już pisałam, będzie kiedy skończymy budować dom.[/COLOR]

[COLOR=darkorange]No właśnie, jeśli chodzi o wystawy, to tata twierdzi, że to głupota. A ja nie jestem pełnoletnia, więc kto by go wystawiał?[/COLOR]
Jeśli chodzi o obcinanie włosów, to nie wiem czy dobrze robię...[/quote]
[COLOR=red]Rozumiem Cię. Ja też mam kilka ras, które bardzo lubię, ale wolę yorki i setery ;) . [/COLOR][COLOR=magenta]U mnie taką rasą jest Syberian Husky, też zrobiły na mnie wrażenie. [/COLOR][COLOR=dimgray]Przykro mi :-( Ja nie wyobrażam sobie życia bez mamy, w ogóle w tym wieku :-(.[/COLOR][COLOR=teal] [/COLOR]
[COLOR=teal]My też sami budowaliśmy dom (mój tata), wcześniej mieszkaliśmy w blogu, na dwóch pokojach.[/COLOR][COLOR=green] [/COLOR][COLOR=teal]Po przeprowadzeniu sie kupiliśmy psa, ale stało się, jak się stało :-( - główny powód niechęci rodziców do psa :-( [/COLOR]
[COLOR=sandybrown]Moi rodzice też twierdzą ze to bezsensowne. [/COLOR]
[COLOR=black]Nie wiem, rób jak uważasz :)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='Bblue']Ładują mi się baterie do aparatu :)

Co myślicie o tym?
[URL]http://animalia.pl/produkt.php?id=4589[/URL]

Wzór E lub W

i

[URL]http://animalia.pl/produkt.php?id=7249[/URL]

Chcę kupić Scoobiemu :)[/quote]Jak dla mnie super :)
Szeleczki śliczne, oprócz koloru E i W podoba mi się jeszcze V.
A ta smycz automatyczna to fajna sprawa. 3 m długości :razz:
Wg mnie warto kupić :cool1:
Czekamy za fotkami

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bblue']Ładują mi się baterie do aparatu :)

Co myślicie o tym?
[URL]http://animalia.pl/produkt.php?id=4589[/URL]

Wzór E lub W

i

[URL]http://animalia.pl/produkt.php?id=7249[/URL]

Chcę kupić Scoobiemu :)[/quote]

A ja gdy będe miała swoją ślicznote kupię:

[URL]http://www.krakvet.pl/product_info.php?products_id=2379[/URL]
i

[URL]http://www.krakvet.pl/product_info.php?products_id=2378[/URL]

Wszystkie wzory są ładne ;)

Mi się strasznie[URL="http://www.psy.pl/rasy/?R=156"] takie[/URL] setery podobają. Piękneeee...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Iza*']A ja gdy będe miała swoją ślicznote kupię:

[URL]http://www.krakvet.pl/product_info.php?products_id=2379[/URL]
i

[URL]http://www.krakvet.pl/product_info.php?products_id=2378[/URL]

Wszystkie wzory są ładne ;)

Mi się strasznie[URL="http://www.psy.pl/rasy/?R=156"] takie[/URL] setery podobają. Piękneeee...:evil_lol:[/quote]


[COLOR=black]Setery faktycznie piękne.[/COLOR]
[COLOR=black] [/COLOR]
[COLOR=black]A co do lnków, które podałaś. Ja zamiast obroży polecam szelki. Scooby tak ciągnie na smyczy, że już zaczyna rzęzić.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bblue'][COLOR=black]Setery faktycznie piękne.[/COLOR]

[COLOR=black]A co do lnków, które podałaś. Ja zamiast obroży polecam szelki. Scooby tak ciągnie na smyczy, że już zaczyna rzęzić.[/COLOR][/quote]

Ale przecież psom zakłada się szelki po to aby ciągnęły( np. zaprzęgi).
Moim zdaniem , jednyną metodą jest "drzewo".Czyli stawanie za każdym razem kiedy pies pociągnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Iza*']Ale przecież psom zakłada się szelki po to aby ciągnęły( np. zaprzęgi).
Moim zdaniem , jednyną metodą jest "drzewo".Czyli stawanie za każdym razem kiedy pies pociągnie.[/quote]

No tak, ale mi chodzi o to, żeby pies nie miał kłopotów z krtanią.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...