Jump to content
Dogomania

Jak Mają Na Imię Wasze Psy I Dlaczego=]


malaSilky

Recommended Posts

mój jest Bruno :D szukalam imion w internecie i jak mialysmy z mama w koncu wybrac to wlasciwe i wymienialam najciekawsze jakie znalazlam i powiedzialam BRUNO to mama od razu ''TAK! TAK! BRUNO BEDZIE IDEALNIE!!'' :o dopiero pozniej sie skaplam ze w 'na dobre i na zle' (ulubionym serialu mamci) byl kiedys Bruno :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='La-a']Moje serduszko nazwaliśmy Chowder. Geneza imienia-bajka o takowym tytule na Cartoon Network. Codziennie przed pracą odstresowujemy się z TZetem oglądając kreskówki. Dopiero niedawno zgooglowałam to slowo i okazało się, że Chowder to nazwa zupy rybnej :cool3:
Żadne inne do szczeniaczka tak nie pasuje:loveu:[/QUOTE]

hehe fajniuchne :D:D

Link to comment
Share on other sites

Imię przyszło do nas samo, w momencie wybrania rasy i rodziców.
Potem rok czekania na szczeniora.
Ale ciągle było wiadomo,że to będzie Iwan.
Czemu?
Bo on taki Iwan Groźny "inaczej"...
W domu częściej Gamoń.

Są też koty- Vera i... Herman.
Na tymczasie były też: Ike (Ajk), Gabi, Pitek.
Szczury- Kenzo i Gabana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kropka77']Imię przyszło do nas samo, w momencie wybrania rasy i rodziców.
Potem rok czekania na szczeniora.
Ale ciągle było wiadomo,że to będzie Iwan.
Czemu?
Bo on taki Iwan Groźny "inaczej"...
W domu częściej Gamoń.

Są też koty- Vera i... Herman.
Na tymczasie były też: Ike (Ajk), Gabi, Pitek.
Szczury- Kenzo i Gabana.[/quote]

co to za rasa

Link to comment
Share on other sites

Lucky, bo to z ang. szczęściarz ;) Luna, bo to było niemal niemozliwe, zebym miała suczke i sobie obiecalam, ze jezeli jakims cudem bedzie to nazwe ją Luna, bo uwazalam i nadal uwazal ze to najpiekniejsze imie dla suczki. No i znaczy Księżyc (ktory uwielbiam). ( suczke juz mam;))

Poprzednie pieski: Kuba, Murzyn (po poprzedniku), Reks, Diana (po ksieznej)

Link to comment
Share on other sites

A mój w papierach ma Magnus ale to bardzo poważne imię dla takiego gamonia jak nasz psiak. Zanim jeszcze zawitał do nas wybrałam dla niego imie Lilo , trochę dlatego że lubie kolor fioletowy ( liliowy ) a troche dlatego że przypomina mi Lilo z bajki Lilo i Stich , niestety potem okazało się że przypominał mi Sticha a Lilo to dziewczynka a mi się powaliło.... ale Lilo już został. W skrócie Lilek , Liluś , Liliano albo Futrzak :) Lilo jest szanaucerkiem mini :)

Link to comment
Share on other sites

Mój Bazyli ma na imię Bazyli :) w papierach Amber, ale Bazyli bardziej do niego pasuje - jest duży, zrównoważony i ma coś kojącego a zarazem bystrego w oczach (taki mix :).
Nie pamietam skąd to imię, nosiłam je w głowie chyba, a ostatnio ktoś mi powiedział, że rano leci bajka w ktorej występuje smok Bazyli.

Link to comment
Share on other sites

z tymi imionami to u mnie jest zawsze śmiechowo bo kazdy zwierzak oprócz pierwszego ma przynajmniej drugie imię albo nawet więcej:evil_lol: czyli:
Borys- Bogdan, Bondzio
Korek-Loszka
Max- Nytek-Gzytek
no jedynie sunia moja [*] uniknęła tego okrutnego rytułału:eviltong: nie chciałabym być żadną Loszką ani Nytą-Gzytą :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fibi:)']z tymi imionami to u mnie jest zawsze śmiechowo bo kazdy zwierzak oprócz pierwszego ma przynajmniej drugie imię albo nawet więcej:evil_lol: czyli:
Borys- Bogdan, Bondzio
Korek-Loszka
Max- Nytek-Gzytek
no jedynie sunia moja
[*] uniknęła tego okrutnego rytułału:eviltong: nie chciałabym być żadną Loszką ani Nytą-Gzytą :evil_lol:[/QUOTE]


haha :lol: a czemu nie :D 'Nyta-Gzyta' :razz: ładnie :cool3::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wszystkie mają tak jak w rodowodzie.
Wader ma Wader, Desi ma Desi :razz:
'Wader' bardzo pasuje do Wadera :D
A Desi miała się nazywać Esme (nie, nie ze względu na zmierzch).
Cezar (mix) nazywa się tak od cesarza rzymskiego - jest taki dostojny i w ogóle ;)

Link to comment
Share on other sites

mój maluszek nazywa się Szakal, tak nazwał go mój chłopak chyba na przekór temu że jak pojawił się w domu to była taka mała beczułka bez dna. obecnie dochodzę do wniosku że imię dla niego jest trafione, psiak zmienił się uwielbia zabawy w parku bieganie za swoimi zabawkami. jakoś nie nauczył się zabierać innym psiakom zabawek nie interesują go czyjeś zabawki ale w zamian za to swoich też nie oddaje, kiedy wyczuwa że może mu ją któryś zabrać po prostu przynosi mi zabawki pod nogi i kładzie żebym pilnowała.
widząc psiaka którego naprawdę lubi zaczyna się szaleństwo i wyścigi we dwoje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...