Jump to content
Dogomania

Nasza Sonia


WERKA2684

Recommended Posts

Sonia jest wyjątkowym psem.Jest bardzo mądra.Smycz i obroza przy niej to abstrakcja.Jest strasznie usłuchana jakby przeszła szkolenie.Niestey jej wygląd nie przypomina zupełnie naszej dawnej psinki.sonia jest po cięzkiej operacji wskutek której musiała zostać m.in wysterylizowana.Miała niewielkie szanse na przeżycie,a tu prosze juz sześc lat po operacji ma się bardzo dobrze.Niestety po tym zabiegu przytyła,zmieniła jej sie sierść.Ale i tak ja bardzo kochamy.Mamy równiez kotke syjamską oraz od wczoraj nowego członka rodziny Marleya.

Link to comment
Share on other sites

Świetna sunia - takie osoby które wyrzucają psiaki powinny od razu iść do więzienia są bez serca!!! Jednak wasza sunia miała ogromne szczęście że trafiła do Was. Porzucone pieski są bardzo wdzięczne i wierne. Dlatego najlepiej czasami zajrzeć do schroniska może tam na nas czeka nasz wierny przyjaciel :):) Życzę dużo zdrówka.

Edited by ALAN543
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Hej ja tez jestem tu nowa czytam forumod 3 dni i jestem zafascynowana!! Ja posiadam 2 pieski. Pierwsza to Viva adoptowalismy ja od pewnej pani ktora przygarnela suke a ta okazala sie w ciazy i na swiatprzyszlo 7 szczeniakow jednym z nich jest wlasnie nasza Vivcia ktora ma obecnie 10 miesiecy. Drugi piesek takze zostal adoptowany to Twix straszny rozrabiaka ale urocze stworzonko ma teraz 4.5 miesiaca.

Edited by wrona88
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...