Jump to content
Dogomania

do zamkniecia...za TM ;(Bary ze schroniska niechcianych serc...


free

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

szczerze mowiąc mogłabym wziąść ich ogrom,roznych ras i wieku Moglabym zajmowac się tylko nimi.Wsrod zwierzakow czuję się szczesliwa,jedyny problem do wyjazd do doktorka...nie posiadam autka,zimą tylko w wekendy.Sporo wydaję na taxówki ;( jak pies zdrowy to idę przez las oczywiscie jak dopisuje pogoda ;)
moje codzienne życie kręci się w okol psow,moich,adoptowanych,w pracy,w schronisku ,ludzi z osiedla ...;)
A właściwie to jak wszyscy tu DOGOMANIACY ;)

Link to comment
Share on other sites

I ja też trafiłam do Barusia:loveu:
Naprawdę śliczny z Niego chłopak, a filmik mnie wzruszył... ostatnie słowa sprawiły, że łza zakręciła mi się w oku...
I ta dostojność i spokój Barego!!!
Naprawdę Beatko podpisuję się wszystkimi rękami i nogami, i wszystkimi 24 łapami, jakie są w moim domu pod tymi postami:

[quote name='obieżyświat75']Dobrze, że ma Ciebie. Przynamniej pod koniec zazna miłości. [/QUOTE]
[quote name='lula2010']dobrze ,ze psiak trafil na kogos takiego jak TY :loveu: [/QUOTE]
[quote name='lula2010']widac dobra DUSZA z Ciebie :loveu:,mało dzis ludzi ,ktorzy potrafia zatroszczyc sie o innych.... [/QUOTE]

Cudownie, że Bary spotkał Cię na swojej drodze, dzięki Tobie czuje się kochany i bezpieczny, a to jest bezcenne!!!
Będę zaglądać do chłopaka, w bazarkach biorę czynnie udział - jak będę mogła jakoś wspomóc - pomogę!!!
Życzę Barusiowi duuużo zdrówka!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='free']ojojoj same ciotki slodziaki...chyba zamknę wątek :eviltong: wzielam,bo w schronie pod nogami się plątał,nie można bylo chodzic ...;)[/QUOTE]
dobra, dobra:evil_lol:
[quote name='free']Ja I Baruś,ktory od god jest po śniadniu pozdrawiamy wszystkie Cioteczki :multi:[/QUOTE]
i my Was pozdrawiamy również,:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Witam.

Dziś Baruś byl u doktorka za zmianami skornymi szybko postepującymi... dostal specyfiki i flakon tranu ;)
Byl b.grzeczny,nie nasiusial,ale za to w samochodzie....chyba stres osiągnął zenitu ;( No coż...chlopak nie lubi lekarzy,zresztą ja bardzo dobrze Go rozumiem .;)
To co,chlopak zebral w skarbonkę z bazarku,to zostawiliśmy u p.weterynarz...;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='free']Witam.

Dziś Baruś byl u doktorka za zmianami skornymi szybko postepującymi... dostal specyfiki i flakon tranu ;)
Byl b.grzeczny,nie nasiusial,ale za to w samochodzie....chyba stres osiągnął zenitu ;( No coż...chlopak nie lubi lekarzy,zresztą ja bardzo dobrze Go rozumiem .;)
To co,chlopak zebral w skarbonkę z bazarku,to zostawiliśmy u p.weterynarz...;([/QUOTE]

Bidny Baruś...
Baruś nie lubi lekarzy, ale któż Ich lubi... przynajmniej się chłopak stara i jest grzeczny, bo moi jak widzą weta to szczerzą zęby jak jakieś lwy, tygrysy;) (co najmniej)...
Całe szczęście, że skarbonka nieco się zapełniła i było czym płacić... ech...
Zostawiam dla Barusia moc przytulasków:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...