Jump to content
Dogomania

Filipinka maleńka psia calineczka jedzie do DS, została w rodzinie


masza44

Recommended Posts

Od poniedziałku jest u mnie na DT maleńka sunieczka zabrana przez DORA1020 od agresywnej patologii. DORA nazwała ją Fiona ale my zmieniliśmy na Filipinka ( zdrobniale Filipcia:)) mam nadzieję, że się DORA nie obrazi ;)
Jestem w niej absolutnie zakochana a ona chyba pokochała mnie...To żywa iskiereczka, piesek cyrkowy który sam nie wie jak, ale wskakuje na stół, okno, drabiniaste schody ze zwinnością pchełki. Dla niej zrezygnowałam z wprowadzonej jakiś czas temu zasady, że szczeniaki nie śpią na łóżkach bo pierwsze co zrobiła to wskoczyła na podusię...Śpi na mojej głowie jak kotek, wtula się nosem w szyję i to jest wspaniałe uczucie...Uwielbia się przytulać, jest bardzo wielkim pieszczochem, jest wszystkiego ciekawa, drepta na swoich zapałkach wszędzie tam gdzie ja, zwiedza ogród, ryje wielkie dziury, bawi się z psami, do kotów ciekawa ale nienachalna. Ślicznie jeździ w samochodzie i grzecznie zostaje sama w domu. Szukam jej domku gdzie nie zostawałaby sama na długo bo jest bardzo towarzyska. Może zamieszkać w bloku ale z osobami które zapewnią jej sporo ruchu. Spokojnie może mieszkać z psami i kotami.
Na razie po odpchleniu i odrobaczeniu wydala glisty psie, w piątek się szczepimy a za 2 tyg ponowne odrobaczanie aż do skutku.

Rozliczenie:

Wydatki:
Szczepienie 50 zł
2 szczepienie i odrobaczenie 56 zł

Wpływy:
35 zł ze sprrzedaży owoców ( reszta 55 zł poszło na konto długu za leczenei olkuszaków w lecznicy- rozliczenie na watku iwoniam)
87,60 zwrot z zamkniętej Skarbonarii od Ingi.mm
= 16,60 na plusie ( zostawiam sobie na razie na poczet gryzaków bo Filipcia zmienia zęby)

Edited by masza44
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[IMG]http://www.imageshack.com/scaled/grid240/853/u627.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.imageshack.com/scaled/grid240/845/qoss.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.imageshack.com/scaled/grid240/832/wkaa.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.imageshack.com/scaled/grid240/822/3g8y.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

A Filipinka była dzisiaj w polach na spacerku, bardzo jej się podobało i pięknie się nas pilnowała, przybiegała natychmiast na wołanie lub gwizdanie. Teraz zjadła kolację i śpi na fotelu aż chrapie:) jest strasznie kochana. Tylko ze zdjęć nici bo bardzo nieładna pogoda dzisiaj i wyszły nieostre.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj zrobiłam ładne zdjęcia, prześlę iwoniam żeby zamieściła bo mi się wklejają takie malutkie, potem kupię jej pakiet ogłoszeń na Małopolskę. Ale to jutro bo dzisiaj idziemy na wesele a Filipcia jedzie do babci socjalizować się z kotami:)
wczoraj byliśmy u weta zaszczepić małą, okazało się, że waży 5 kg!! w życiu bym nie powiedziała i ma około 4 miesięcy
Strasznie bym ją chciała zatrzymać bo okropnie ją kocham a ona mnie- jeszcze nie mieliśmy takiego szczeniaka który tak by za mną chodził, spał tylko ze mną i szczekał w nocy na TŻ jak wraca z pracy ( słodziak mnie broni:)) ale 4 pies to za dużo ...
Wczoraj byli znajomi na grillu, Filipcia od razu wlazła na kolana koledze i razem oglądali mecz:)

Link to comment
Share on other sites

to była Asia której rodzice adoptowali Żabkę:) z narzeczonym, oni się przeprowadzili na swoje mieszkanie i na weekendy Żabka do nich przyjeżdża ale na stałe psiaka nie mogą na razie bo oboje robią wiecznie nadgodziny i nie ma ich po 12 godzin w domu...ale oboje są strasznie prozwierzęcy więc jak im się sytuacja ustabilizuje wezmą jakiegoś tymczasa ode mnie kiedyś ;) na razie przyjeżdżają oglądać każdego nowego. Filipcia wczoraj jak wrócililiśmy po weselu leżała kołami do góry na łóżku teściowej chrapała, aż mi jej oddać nie chciała. Komu przesłać zdjęcia do wstawienia na watek? Mi się wklejają takie malutkie....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...