Jump to content
Dogomania

5 psiaków z Olkusza MA DOMY :)


iwonamaj

Recommended Posts

[IMG]http://i61.tinypic.com/v4rlzq.jpg[/IMG]

[IMG]http://i59.tinypic.com/2moe62r.jpg[/IMG]

[IMG]http://i58.tinypic.com/214zcle.jpg[/IMG]

Stan konta na dzień 25.05.2014 117,54
paragon za kropelki 18+ dzisiejszy 21,89 (kropelki 1 opak. płatne+ drugie gratis, taka była dzisiaj promocja)+ zakupy w lecznicy 75 (2xkrople na kleszcze, szampon leczniczy i tabletki wspomagające dla psów z problemami skórnymi).
czyli 117,54- 114,89=2,65 zł na 27.06.2014


[IMG]http://i58.tinypic.com/a26wif.jpg[/IMG]

Edited by iwonamaj
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewu']A myślałam ,że Koffi i Dracula są duuuuuuuuuuuuże:eviltong::eviltong:;)[/QUOTE]
w większości przypadków to tak
ale nie przy moich
przy nich nawet my wyglądamy na małych ;)

a tak poważnie to psiaki sa spore :)

Link to comment
Share on other sites

Meffi bardzo źle chodzi:( Biega bez problemu ale chodzenie sprawia mu trudność.
Szczególnie łapka po operacji jest dziwna...:(
Pojadę do dr Gierka. Myślę,że minęło wystarczająco dużo czasu żeby ocenić sytuację.
Pan dr Gierek powiedział ,że potrzeba wielu miesięcy żeby był efekt operacji.
Nie znam się i nie wiem co można było uzyskać ale uważam ,że trzeba to skonsultować.
Umówię wizytę i zobaczę co powie Pan doktor.
Łapka ma dziwny kształt, Meffi jest bardzo zwinny i szybki ale mam wrażenia ,że ta łapka go męczy.
Używa jej ale w nienaturalny sposób.
Bardzo szybko się męczy, dużo go noszę na rękach.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]Po długim namyśle , pomimo psiej gromadki i dzikiego królika podjęłam decyzję o adopcji Meffiego.[/B][/SIZE]
Wyślę oficjalną umowę do Iwony.
Nie ukrywam ,że jest to trudna decyzja ale Meffi wymaga szczególnej opieki i dlatego nie podejmę ryzyka ,że przyszły ds mógłby mu jej nie zapewnić.
Meffi jest u mnie szczęśliwy, ma ludzką i psią rodzinę i tak zostanie.
Bardzo go pokochaliśmy i zapewnimy wszystko czego będzie potrzebował.

Edited by ewu
Literówka
Link to comment
Share on other sites

ewu całkiem możliwe że Meffi w ten sposób odczuwa zmiany pogodowe i tak będzie pewnie już zawsze. Doskonale Cię rozumiem i myślę że warto się pokazac lekarzowi. Trzymam kciuki za zdrówko i bardzo bardzo się cieszę że Mefficzek znalazł swoje miejsce na ziemii :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu'][SIZE=3][B]Po długim i namyśle , pomimo psiej gromadki i dzikiego królika podjęłam decyzję o adopcji Meffiego.[/B][/SIZE]
Wyślę oficjaną umowę do Iwony.
Nie ukrywam ,że jest to trudna decyzja ale Meffi wymaga szczególnej opieki i dlatego nie podejmę ryzyka ,że przyszły ds mógłby mu jej nie zapewnić.
Meffi jest u mnie szczęśliwy, ma ludzką i psią rodzinę i tak zostanie.
Bardzo go pokochaliśmy i zapewnimy wszystko czego będzie potrzebował.[/QUOTE]

Wspaniale:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']O kurcze dopiero w cytacie mojej wypowiedzi zobaczyłam byki, ślepota ze mnie:):):):)[/QUOTE]
Pomyłkami się nie przejmuj, wyobrażam sobie jakie emocje towarzyszyły Ci podczas pisania tamtego postu.
Podziwiam Twoją determinację i rozumiem powody, dla których podjęłaś tak trudną, z uwagi na ilość posiadanych już zwierzaków, decyzję. Będę trzymać kciuki, żeby Meffi całkowicie wyzdrowiał.
Też mylę, że dobrze byłoby, żeby łapeczkę zobaczył dr Gierek. Może potrzebna będzie jakaś korekta.
Pisz proszę co u Meffiego słychać, podrzucaj zdjęcia do wklejenia.
Myślę, że możesz liczyć na wsparcie dogomaniaków w razie gdy będzie potrzebna kosztowna interwencja weta.

Link to comment
Share on other sites

Basiu, to najwspanialsza wiadomość, jaką usłyszałam od wielu, wielu dni :) Potwornie się cieszę, że Meffi zostaje z Wami na stałe, bo to biedny psiak, który wymaga opieki, który wiele przeszedł, a gdzie będzie miał tak dobrze, jak u Was:)
A wizyta przedadopcyjna była?:evil_lol:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Basiu, to najwspanialsza wiadomość, jaką usłyszałam od wielu, wielu dni :) Potwornie się cieszę, że Meffi zostaje z Wami na stałe, bo to biedny psiak, który wymaga opieki, który wiele przeszedł, a gdzie będzie miał tak dobrze, jak u Was:)
A wizyta przedadopcyjna była?:evil_lol:;)[/QUOTE]

No właśnie, zapomniałam zapytać o wizytę przedadopcyjną. Może wybierzemy się razem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']No właśnie, zapomniałam zapytać o wizytę przedadopcyjną. Może wybierzemy się razem ;)[/QUOTE]
Zapraszam serdecznie:)
Tylko dajcie znać kiedy żebym odpięła psy z łańcuchów:eviltong: i wymieniła starą wodę:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Meffi waży prawie 9kg a ważył 6,8 kg jak wyszedł ze schronu.
Ma świetny apetyt i niestety trudno go upilnować bo zjada swoją porcję w mgnieniu oka i natychmiast wyżera Pączkowi.
Ważę go raz w tygodniu bo się martwię żeby nie obciążyć stawów.
Absolutnie nie możemy przekroczyć tych 9kg.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Pomyłkami się nie przejmuj, wyobrażam sobie jakie emocje towarzyszyły Ci podczas pisania tamtego postu.
Podziwiam Twoją determinację i rozumiem powody, dla których podjęłaś tak trudną, z uwagi na ilość posiadanych już zwierzaków, decyzję. Będę trzymać kciuki, żeby Meffi całkowicie wyzdrowiał.
Też mylę, że dobrze byłoby, żeby łapeczkę zobaczył dr Gierek. Może potrzebna będzie jakaś korekta.
Pisz proszę co u Meffiego słychać, podrzucaj zdjęcia do wklejenia.
Myślę, że możesz liczyć na wsparcie dogomaniaków w razie gdy będzie potrzebna kosztowna interwencja weta.[/QUOTE]
Dziękuję Elu:)

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki ,jesli któres z Was bywaja w Olkuszu zwróćcie uwagę ,czy nie trafiła tam taka sunia.

[URL]http://schroniskopsiepole.wordpress.com/2014/07/22/zaginela-suczka-emka/[/URL]


Doczytałam ,że Meffi ma dom. Wspaniała wiadomość, choć wiem ,że lekko nie będzie. Gdyby trzeba było jakieś wsparcie, to z pod ziemi wykopię i wyśle.:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Zapraszam serdecznie:)
Tylko dajcie znać kiedy żebym odpięła psy z łańcuchów:eviltong: i wymieniła starą wodę:evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='paula_t']Po starej znajomości damy Ci fory:evil_lol:[/QUOTE]

Noooo ewentualnie jakieś 15 minut :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Obydwie kalekie bidy z Olkusza maja domy stałe, zostają w Domach Tymczasowych :)))
Wszystkie 5 psiaków z tego wątku - Meffi, Koffi, Gift, Grey i Fafik są szczęśliwe...

[B]"Stan konta na dzień 27.06.2014
2,65 dopłacam 7,35 i przekazuję 10 zł na Grysia-nie-Grysia od Yolanovi [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246001-GRYŚ-zaginął-Uratowany-ze-Szczytów-to-inny-psiak-Bardzo-prosimy-o-deklaracje/page49"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...laracje/page49[/URL]

czyli stan na dzień 31.08.2014 0 zł "

Żegnam się z Dogomanią po ponad 9 latach...

Edited by iwonamaj
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Obydwie kalekie bidy z Olkusza maja domy stałe, zostają w Domach Tymczasowych :)))
Wszystkie 5 psiaków z tego wątku - Meffi, Koffi, Gift, Grey i Fafik są szczęśliwe...

"Stan konta na dzień 27.06.2014
2,65 dopłacam 7,35 i przekazuję 10 zł na Grysia-nie-Grysia od Yolanovi
http://www.dogomania.pl/forum/thread...laracje/page49

czyli stan na dzień 31.08.2014 0 zł "

Żegnam się z Dogomanią po ponad 9 latach...

Nasz Marlonek dostał dzisiaj 10zł  od iwonkimaj i olkuskich psiaków - pięknie dziękujemy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...