Jump to content
Dogomania

5 psiaków z Olkusza MA DOMY :)


iwonamaj

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=3][B]Dzisiaj w przypadkowej rozmowie dotarła do mnie informacja, która kompletnie mnie zszokowała i przestraszyła.
Ponad miesiąc temu Pani, która adoptowała Koffiego poinformowała na FB,że postanowiła go zwrócić!!!!!
Po ataku forumowiczów podobno zmieniła zdanie ale wg mojej opinii ktoś , kto wpada na pomysł oddania pieska nie rokuje najlepiej i starciłby moje zaufanie.
Koffi to młody , bardzo mocno skrzywdzony psiak i powinien mieć zapewnioną bezwzględną miłość i akceptację swoich właścicieli.
Nie jestem na FB, nie miałam pojęcia o całej [/B][/SIZE][B][SIZE=3]sytuacji, żałuję,że nikt nie napisał na tym wątku ani słowa[/SIZE][/B] [SIZE=3][B]na ten [/B][/SIZE][B][SIZE=3]temat.
[COLOR=#ff0000]Jestem zaniepokojona przyszłością Koffiego:(
Proszę o rzetelne informacje i aktualną relację z domu , w którym przebywa.
Nikt nie ma prawa narażać tego biednego psiaka na niepewny los.
[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu'][SIZE=3][B]Dzisiaj w przypadkowej rozmowie dotarła do mnie informacja, która kompletnie mnie zszokowała i przestraszyła.
Ponad miesiąc temu Pani, która adoptowała Koffiego poinformowała na FB,że postanowiła go zwrócić!!!!!
Po ataku forumowiczów podobno zmieniła zdanie ale wg mojej opinii ktoś , kto wpada na pomysł oddania pieska nie rokuje najlepiej i starciłby moje zaufanie.
Koffi to młody , bardzo mocno skrzywdzony psiak i powinien mieć zapewnioną bezwzględną miłość i akceptację swoich właścicieli.
Nie jestem na FB, nie miałam pojęcia o całej [/B][/SIZE][B][SIZE=3]sytuacji, żałuję,że nikt nie napisał na tym wątku ani słowa[/SIZE][/B] [SIZE=3][B]na ten [/B][/SIZE][B][SIZE=3]temat.
[COLOR=#ff0000]Jestem zaniepokojona przyszłością Koffiego:(
Proszę o rzetelne informacje i aktualną relację z domu , w którym przebywa.
Nikt nie ma prawa narażać tego biednego psiaka na niepewny los.
[/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE]


Jestem na zaproszenie. Z tego co piszesz to chyba nie jest dobry dom dla Koffiego. Myślę, że trzeba do tego domu zadzwonić i zrobić wywiad. Jeżeli go nie chcą, to natychmiast zabierać. Jest taki wątek o Leo, piesek wyadoptowany jako szczeniak, teraz roczny. Pani chciała go oddać. Jak wiadomo wszędzie trudno o dom tymczasowy więc osoba, która go wyadoptowała zrobiła ogłoszenia i szukała gdzie go umieścić. Pies zaginął. Znalazł się w schronisku na Paluchu. Trzeba działać bo może zaginąć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']Znudzil się piesek...
a jaki powód paniusia podaje
z tego co czytam to była zachwycona po adopcji
macie link do tego wydarzenia?[/QUOTE]

[B]Nie mam pojęcia co się dzieje, przez przypadek w rozmowie usłyszałam ,że Pani chciała miesiąc temu pieska oddać.
Podobno nadal tam jest.
Ja jednak jestem zmartwiona tym co usłyszałam i uważam ,że to zły omen takie wycofywanie....
Martwi mnie również brak informacji na tym wątku o zaistniałej sytuacji.
Nawet jeśli Pani zostawiła pieska to czy ponownie nie zmieni zdania....
A gdzie uczucia, gdzie miłość.....podobno ma być bezwarunkowa i na zawsze....[/B]

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Jestem daleka od jakichkolwiek afer na wątkach i nigdy w takowych nie uczestniczę.
Moje pytania i posty są spowodowane głęboką troską o los Koffiego.[/B][/SIZE][/COLOR]

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu'][B][URL]https://www.facebook.com/events/486482148113635/[/URL]
[/B]
[/QUOTE]

Chciałam przeczytać co dzieje się z psiaczkiem, ale ten link nie prowadzi do jego wydarzenia :shake:
Kto podpisał umowę adopcyjną ?

Link to comment
Share on other sites

Koffi jest bezpieczny w swoim domu stałym u pani Katarzyny P. w Warszawie. Ostatni kontakt był tydzień temu, jest wszystko w porządku. Jest pod bardzo dobrą opieką, również medyczną.
Wydarzenie na FB musiało zostać odwołane, takie są tam zasady, kiedy wydarzenie ma na celu znalezienie domu i go znajduje.

Link to comment
Share on other sites

Też chciałam wejść na to wydarzenie....Mylisz się iwonamaj, że na Fb są jakiekolwiek zasady. Wydarzenie może trwać nawet kilka lat. Ktoś musiał to wydarzenie po prostu zamknąć. [quote name='iwonamaj']Koffi jest bezpieczny w swoim domu stałym u pani Katarzyny P. w Warszawie. Ostatni kontakt był tydzień temu, jest wszystko w porządku. Jest pod bardzo dobrą opieką, również medyczną.
Wydarzenie na FB musiało zostać odwołane, takie są tam zasady, kiedy wydarzenie ma na celu znalezienie domu i go znajduje.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Koffi jest bezpieczny w swoim domu stałym u pani Katarzyny P. w Warszawie. Ostatni kontakt był tydzień temu, jest wszystko w porządku. Jest pod bardzo dobrą opieką, również medyczną.
Wydarzenie na FB musiało zostać odwołane, takie są tam zasady, kiedy wydarzenie ma na celu znalezienie domu i go znajduje.[/QUOTE]
Iwonko, czy mogłabyś wyjaśnić troszkę dokładniej, proszę:lol:. Z tego c o napisałaś rozumiem, że piesek jest teraz bezpieczny, ale czy faktycznie istniała taka ewentualność-tzn. czy Pani Katarzyna chciała go oddać? To jest proste pytanie, tzw. zamknięte:cool3:, bo można na nie odpowiedzieć tylko "tak"lub "nie" lub "nie wiem":cool3:. Nie dziwię się ewu, że się martwi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Iwonko, czy mogłabyś wyjaśnić troszkę dokładniej, proszę:lol:. Z tego c o napisałaś rozumiem, że piesek jest teraz bezpieczny, ale czy faktycznie istniała taka ewentualność-tzn. czy Pani Katarzyna chciała go oddać? To jest proste pytanie, tzw. zamknięte:cool3:, bo można na nie odpowiedzieć tylko "tak"lub "nie" lub "nie wiem":cool3:. Nie dziwię się ewu, że się martwi...[/QUOTE]

Z tego co wiem ta pani miała kontuzję nogi i był problem z wychodzeniem na spacery itp. - podobno zorganizowana została pomoc przy psach (bo pani miała jeszcze jednego psa) i Koffi został. Przydałyby się jakieś wieści z pierwszej ręki i zdjęcia bo wtedy wszyscy by odetchnęli

Edited by ania75
uzupełnienie
Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]Mam wieści od Pani Koffiego.[/B][/SIZE]
Zadzwoniła do mnie przed chwilą .
Bardzo długo rozmawiałyśmy. Koffi w zeszły piątek niestety przeszedł operację amputacji tej chorej łapki.
Nie było wyjścia...:( Jest w dobrej formie i pod specjalistyczną opieką weterynaryjną.
Pani Kasia zaprosiła mnie do siebie i obiecała maila ze zdjęciami .
Oczywiście za zgodą Pani Kasi przekleję maila i zdjęcia na dogo.
Bardzo się denerwowałam i cieszę ,że Pani się do mnie odezwała i mam z Nią kontakt.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]Mail od Pani Kasi:[/B][/SIZE]
Kochane zwierzoluby, Jestem właścicielką Koffi, szczeniaka z Olkusza. W dobie licznych plotek na nasz temat publicznie oświadczam, że maluch Koffi od momentu adopcji czyli od 05.09.2013 był i jest u mnie, w moim domu, z moim drugim psem, z którym bardzo się kochają, pod pełną i kompleksową opieką zarówno domową jak również weterynaryjną. I tu zostanie na zawsze. Owszem, był moment kiedy uległam kontuzji i szukałam pomocy do opieki nad Koffi za pieniądze w pobliżu naszego domu, jednak nie dość że nikt się nie zgłosił to jeszcze powstały plotki o moim rzekomym porzuceniu psa (oddałam z powrotem do Olkusza, do schroniska w Józefowie, zaginął mi - wszystko to bzdury wymyślone nie wiem przez kogo i po co). Jest to dla mnie bardzo przykre i niesprawiedliwe. Pragnę wszystkich uspokoić i zapewnić, że Koffi był, jest i będzie u mnie na zawsze. I nie są zbierane na niego żadne pieniądze. Kocham Koffi bardzo, dbam o niego pod każdym względem, psiak jest w doskonałej formie, ubóstwiany przez wszystkich i ma się świetnie. Nie chciałabym po raz kolejny padać ofiarą plotek, nie chcę słyszeć przykrych opinii na nasz temat - jest to dla mnie bardzo bolesne i smutne. A ludzi chcących nas poznać osobiście serdecznie zapraszam do siebie na herbatę lub wspólny spacer w pobliskim lesie. Z nadzieją na spokój serdecznie Państwa pozdrawiam, Katarzyna.

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=a8d3fd00d7&view=fimg&th=143cb4cbb382594f&attid=0.1&disp=inline&realattid=f_hqve2e4g0&safe=1&attbid=ANGjdJ-3EvYlV6CoSo0HzhRnRqWMHFLwE3UQxwpZvKUTp9w6GtLAbWJG43R8ExoYzl8u3-51_KWLiQMnJEaaTYOZctJQbUwzn7_OovwF9nYM-Xv-i5NBSoUabCp4u-Q&ats=1390685412008&rm=143cb4cbb382594f&zw&sz=w1249-h463[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=a8d3fd00d7&view=fimg&th=143cb4cbb382594f&attid=0.2&disp=inline&realattid=f_hqve2wa51&safe=1&attbid=ANGjdJ9B65-nvfil6uCtjJmaWkvHg8r0DYWzokuj_zUhc3mLjZzmdszhiL9NugpIQBTUTH-cdkOv3tpY2dEZ0NTLSeoqqbCdW4Xf1sZ73Bsk2B9JdmucROM9K4VmeGM&ats=1390685412008&rm=143cb4cbb382594f&zw&sz=w1249-h463[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...