Jump to content
Dogomania

Pies dużo je


pawel2502

Recommended Posts

Witam od kilku dni zacząłem podawać suchą karmę Brit premium junior L pies to owczarek niemiecki 3 miesiące, czyli rano i po południu sucha a na wieczór gotowane. Mam jedno pytanie czy trzeba trzymać się ściśle tej tabelki na opakowaniu z dzienną dawką pytam bo mojemu psu ta dawka jest mało. Pies nie jest otyły warzy 12,5kg I co w takiej sytuacji robić

Link to comment
Share on other sites

rozmawiałem z paroma znajomymi którzy też mają owczarki i mówili mi żebym przeszedł tylko na suchą karmę i i tak chyba zrobię ,co wy na to ? co prawda pies ma sporo ruchu jest często na spacerach i chyba dla tego dużo je od kilku dni zacząłem mu podawać Can-Vit zielony tak jak już pisałem pies waży 12,5kg żeberka mu delikatnie znać myślę że wygląda ok a co do dawkowania karmy to daję tyle co zjada mniej więcej już wiem ile zjada

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja i tak gotuję dla psów (2) specjalnie.Lubię po prostu. Jedzą 2X dziennie rano suche wieczorem gotowane, yorko-jamnik wcina suche aż miło a tybecik tylko kląska wychodzi na to że je tylko wieczorem,witaminy dostają, a chodzi mi o to żeby TT nauczył się jeść suche bo tak mi wygodnie rano przed pracą sypnąć do michy.

Link to comment
Share on other sites

dzięki, ale już wypróbowałam chyba z tuzin włączając w to takie zwykłe jeszcze najlepiej wchodzi mu frieskis dla juniora ale po co dawać mu badziewie. wczoraj namoczyłam wodą ale też się wypiął. hak mu w smak zostanie na gotowanym i puszkowym. A witaminy i minerały będę mu wciskać do pyska sam tego chciał. Nie ma to jak mój Misza kochany je wszystko bez grymasów i myje miskę po jedzeniu. To się nazywa czyścioszek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...