Jump to content
Dogomania

Salon w łodzi polecam :


Anna Janczak

Recommended Posts

[URL="http://psifryzjerlodz.pl"]http://psifryzjerlodz.pl

OPINIE ZE STRONY MOICH KLIENTOW :


[/URL][B]Justyna [/B]
10/08/2012, 12:59:12

Moj Tofik już maił przyjemność rok temu kozystać z usług i Tofik i ja jesteśmy bardzo zadowoleni no i oczywiście za tydzień znowu idziemy.Bardzo polecam Panią Anie.Miła obsługa,jest bardzo cierpliwa i z sercem podchodzi do swojej pracy.Polecam.

[HR][/HR]
[B]Przemysław [/B]
24/07/2012, 23:49:19

Byłem u p. Ani z 4 miesięcznym Westem. Jestem pod dużym wrażeniem z jaką fachowością pielęgnowała mojego Rico p Ania. wiedza i doświadczenie spowodowało ze Rico będzie stałym bywalcem w salonie p Ani. Pozdrawiam serdecznie i wszystkim polecam ten salon.

[HR][/HR]
[B]Ewa [/B]
18/07/2012, 20:59:47

Dzisiaj Kevin od fryzjera wrócił w pełni zadowolony;) Bardzo profesjonalne i przyjazne podejście do zwierzaczka:) Kevin jest szczęśliwy i pięknie wygląda:)

[HR][/HR]
[B]Aneta [/B]
12/06/2012, 18:33:07

Byłam wczoraj u Pani Ani z suczką i jesteśmy bardzo zadowoleni.\"Luśka\" wreszcie wygląda jak prawdziwy west.

[HR][/HR]
[B]Aga [/B]
28/05/2012, 19:19:36

Byłam u Pani Ani z moją Roxie dwa razy i jestem bardzo zadowolona.Mimo tego że moja suka strasznie nie lubi się strzyc ,Pani Ania ma bardzo dużo cierpliwości.Na pewno będę stałą klientka z moim pupilem.

[HR][/HR]

28/05/2012, 19:19:03

Byłam u Pani Ani z moją Roxie dwa razy i jestem bardzo zadowolona.Mimo tego że moja suka strasznie nie lubi się strzyc ,Pani Ania ma bardzo dużo cierpliwości.Na pewno będę stałą klientka z moim pupilem.

[HR][/HR]
[B]Wiola [/B]
17/05/2012, 19:30:05

Dołączam do grona zadowolonych klientów. Mój 6 miesięczny Shih Tzu ślicznie ostrzyżony :) czego nie mogłam stwierdzić po wcześniejszej wizycie w jednym z renomowanych łódzkich salonów. Pani Anna zdobyła następnego stałego klienta.Pozdrawiamy Wiola i Simba

[HR][/HR]
[B]Agnieszka P. [/B]
19/04/2012, 23:34:23

Od kilku lat jestem stała klientką salonu i nigdy nie wyszłam z niego zawiedziona.Moje yoreczki po każdej wizycie wyglądają cudownie !!! A najważniejsze że cały czas w trakcie strzyżenia jestem przy moich pupilach,nie musze ich zostawiać na kilka godzin tak jak jest to w większości salonów.Pieski cały czas czują moja obecność i dlatego wizyta w salonie nie jest dla nich żadnym stresem.Wychodzimy zadowoleni wszyscy !!! Polecam z całą odpowiedzialnością !!! Najlepszy Psi Fryzjer w Łodzi !!!

[HR][/HR]
[B]Straż dla Zwierząt okręg Łódzki [/B]
19/04/2012, 23:28:14

Po raz kolejny do salonu Pani Ani trafił piesek pochodzący z interwencji Straży dla Zwierząt.Urocza suńka która to została pewnie kupiona z kartonu na giełdzie jako york, a skoro urosła zbyt duża trafiła na ulicę.Brudna,niedożywiona i zaniedbana trafiła pod fachowe skrzydła Pani Ani i w kilka godzin z brzydkiego kaczątka zrobił się cudny łabędz :) Pani Ania prócz zdolności w pielęgnacji psów ma również ogromne serce a dzięki temu to co robi robi profesjonalnie i wspaniale.Dziękujemy za pomoc w pielęgnacji psów będących pod naszą opieką.

[HR][/HR]
[B]Zaneta i Gapcio [/B]
12/04/2012, 11:25:28

Kolejny zadowolony klient.Pani Ania ma wspaniałe podejście do piesków i potrafi wystylizować psiaka. Widać pasje w tym co Pani Ania robi. Pozdrawiamy z Gapciem i bardzo dziekujemy za profeslonalizm i cierpliwość.

[HR][/HR]
[B]Następny zadowolony klient:) [/B]
04/04/2012, 19:57:21

Ja również polecam usługi Pani Ani,moja skołtuniona i nielubiąca pielęgnacji sunia wygląda w końcu jak prawdziwa joreczka:)Dziękujemy!Ma Pani następnego stałego klienta.

[HR][/HR]
[B]Agata [/B]
22/03/2012, 14:51:14

Bardzo polecam, mam dwa malutkie shih-tzu, i zawsze są wspaniale wystylizowane przez Panią Anię, bardzo chwalę sobie jej podejście do maluszków, cierpliwość przede wszystkim.Polecam w 100%.

[HR][/HR]
[B]Pani od Kropki [/B]
20/03/2012, 09:55:05

Byłam w czwartek z Kropką u Pani Anny. Kropka to kundelek, była bardzo skołtuniona po zimie. Pani Anna jako jedyna do tej pory zajęła się moim kundelkiem z pełnym profesjonalizmem. Zajęła się miejscami na ciele Kropki, których inni wogóle nie zauważali. Wykazała się wyjątkową cierpliwością, dokładnością. Po przejściach w innych salonach poczułyśmy się z Kropką jak w niebie. Bardzo gorąco polecam korzystanie z usług Pani Anny. Pozdrawiam Panią Annę i życzę sukcesów.

[HR][/HR]
[B]Kasia [/B]
06/03/2012, 11:06:42

Gorąco polecam, ogromne zaangażowanie, super podejście nawet do Naszej temperamentnej suczki. Natomiast kwestia reprodukcji, poprostu nie wiem jak to opisać- takiego zaangażowania jeszcze nie widziałam (zaangażowania Pani Ani i mojego męża też )i polecam wszystkim gorąco, po kryciu mieliśmy 6 ślicznych i zdrowych szczeniaczków, niektóre z nich stały się stałymi klientami Pani Ani. Serdecznie Pozdrawiam Pani Aniu :)

[HR][/HR]
[B]Gosia [/B]
04/03/2012, 11:29:06

GORĄCO POLECAM !!!
Pełen profesjonalizm :)
W efekcie końcowym piesek wygląda ślicznie, a droga do celu nie jest owiana bólem, szarpaniną i traumą, ale ciepłym słowem, głaskaniem i bardzo subtelnym podejściem co niestety z doświadczenia wiem że jest rzadkością. Wspaniałe podejście do zwierząt stwarza ciepły, przyjazny klimat :) a profesjonalny sprzęt pomaga w szybkim uzyskaniu wspaniałego efektu końcowego.

[HR][/HR]
[B]Edyta i Krzysiek no i GABI [/B]
24/02/2012, 20:05:25

Nasz west GABI odwiedził po raz trzeci salon PANI ANI. Jestem bardzo zadowolony z wizyty.Polecam wszystkim właścicielom piesków ten salon , gdyż obsługa jest bardzo miła I profesjonalna. Pani ANIA ma świetne podejscie do zwierząt A ceny są bardzo przystępne. Na pewno będe korzystać z usług tego salonu POLECAM !!!i czekam na fotki GABIEGO w galeri ;)


[HR][/HR]
[B]Tomek i Marta [/B]
01/02/2012, 21:10:27

Profesjonalna obsługa w sterylnych warunkach,piesek czuł się dobrze dzięki miłemu podejściu - gorąco polecamy Tomek i Marta !

[HR][/HR]
[B]Dorota [/B]
25/01/2012, 19:09:01

Byliśmy 2 razy z naszym Bąbelkiem jesteśmy bardzo zadowoleni i chyba często będziemy panią odwiedzać,Opinia w skali 1-10 to 11

[HR][/HR]
[B]JACEK I ELA [/B]
20/01/2012, 20:37:19

York Moris; jesteśmy bardzo zadowoleni z usług, profesjonalnego podejścia i zaangażowania pani Ani.Piesek zawsze jest pięknie ostrzyżony.100% satysfakcji.polecamy.Wierny klient Moris i właściciele

[HR][/HR]
[B]Ewa Bułacz [/B]
18/01/2012, 15:16:41

Mam yorka Szagusia,który od samego początku jest strzyżony przez Panią Anię,polecam jej usługi-ma moje 100% zaufanie,prezentuje całkowity profesjonalizm a i piesek nie jest zestresowany.To co robi robi z sercem i oddaniem.Ewa i Szaguś

[HR][/HR]
[B]Radosław Kwaśniewski [/B]
12/01/2012, 19:15:36

Polecam usługi pani Ani,ponieważ ma dobre podejście do psa. Borys, york, po 1 wizycie chodził dumny jak paw :) bezstresowo i z doświadczeniem pani Ania zajęła się nim tak, myślę że spodobała mu się wizyta. Pani Ania daje rady związane z wychowaniem, pielęgnacją i zdrowiem psa. Pozdrawiam i Polecam Ja i Borys.

[HR][/HR]
[B]Anna Kozak [/B]
09/01/2012, 19:15:22

Opinia- 100%
Mam dwa pieski rasy York. Nelka i Tofik są zawsze traktowane przez P. Anię bardzo przyjażnie, z profesjonalnym podejściem do nich. Są pięknie obcięte, wychodzą spod \"ostrza\" nawet pachnące. Gorąco polecam. Pozdrawiam.

[HR][/HR]
[B]Magdalena Sobieraj [/B]
27/12/2011, 19:15:08

Witam, gorąco plecam usługi Pani Ani, jest profesjonalna i bardzo staranna!!! fryzurka mojego Jurka jest zawsze wystrzałowa:)Ponadto podczas wizyt można dowiedzieć się wiele na temat wychowania i zdrowia pupili. Atmosfera przemiła. Zachęcam - satysfakcja 100% pozdrawiam.

[HR][/HR]
[B]Monika Matecka [/B]
22/12/2011, 19:14:54

Gorąco polecam :) Przygarnęłam \"prawie westa\" - był zarośnięty i chyba nigdy nie poddawany pielęgnacji. Dziękuję za cierpliwość i troskę Pani Aniu- wracając do domu wzbudzaliśmy uśmiechy sympatii , a dzieciaki są zachwycone nowym obliczem Figusia. Z pewnością spotkamy się jeszcze nie jeden raz .

[HR][/HR]
[B]Katarzyna [/B]
16/12/2011, 18:01:50

Wraz z psem Maksiem rasy york jesteśmy zadowoleni z usług Pani Ani. Korzystamy już z usług od 2 lat. Dziękuję za dobre rady w utrzymaniu i pielęgnacji pieska oraz za to , że zawsze możemy skorzystać z fryzjera kiedy nam pasuję a na wizytę nie musimy długo czekać.

[HR][/HR]
[B]Agnieszka Pujan [/B]
11/12/2011, 18:01:22

Z całą odpowiedzialnością POLECAM usługi Ani,Dzwoneczek i Muszelka wracają zawsze piękne i pachnące a przede wszystkim zabiegi pielęgnacyjne odbywają się w domowej atmosferze,bez jakiegokolwiek stresu dla moich piesków.
Będąc inspektorem Straży dla Zwierząt pragnę również serdecznie podziękować Ani Janczak za ogromną,bezinteresowną pomoc w pielęgnacjach zwierząt najbardziej potrzebujących,zaniedbanych,brudnych i chorych jakie znajdujemy lub odbieramy.Także psów z Łódzkiego schroniska.Dzięki zabiegom Ani pieski odzyskują wiarę w człowieka i bardzo szybko znajdują nowe domy.
SERDECZNIE POLECAM I WIELKIE DZIĘKI ANIU ZA WSZYSTKO !!!!!

[HR][/HR]
[B]Karolina [/B]
08/12/2011, 17:58:02

Polecam usługi tego salonu:) Piesek obcięty bardzo ładnie, a co najważniejsze dla niego bezstresowo:)P.S Napewno nie zdradzimy :D

[HR][/HR]
[B]OPINIE O MNIE [/B]
02/12/2011, 17:57:37

pozytywna
Po raz kolejny ogromne zadowolenie z usługi. Piesek ostrzyżony bardzo profesjonalnie w miłej domowej atmosferze. Cena bardzo atrakcyjna ! Polecamy wszystkim właścicielom piesków. Nemo jest bardzo zadowolony z nowej fryzury ! Wystawiona 23-08-2011 21:09 przez Grzegorz Golis (77.237.15.*)
pozytywna
Polecam gorąco wszystkim niezdecydowanym gdzie ostrzyc pieska, trafiłam przypadkiem w internecie na stronę tej Pani i nigdy już nie odwiedzę żadnego innego psiego fryzjera.. Fachowa obsługa, pięknie i bezstresowo ostrzyżona moja Czika a przy tym jest to Pani, która szalenie kocha pieski i to co wykonuje. Wystawiona 22-08-2011 19:21 przez Hania (91.94.217.*)
pozytywna
Witam chciałabym gorąco polecić ten salon , Pani która zajmuje się strzyżeniem to po prostu Anioł. Nasz piesek nareszcie pięknie wygląda i nie była wystraszona po zabiegu tak jak to było w innych salonach. Ta Pani kocha zwierzęta co widać i one to czują. Gorąco polecam Wystawiona 19-08-2011 10:36 przez Maria (192.162.151.*)
pozytywna
Bardzo profesjonalnie wykonana usługa zadowolony właściciel a przedewszystkim pies pełen pozytyw. Pozdrowienia od Zary Wystawiona 10-08-2011 23:13 przez Zara (217.172.250.*)
pozytywna
Polecam serdecznie ;) Jakosc usług jak najbardziej godna i co ważne w dobrej cenie. Atmosfera pracy jak i podejście do klientów wzorowe. Wystawiona 04-08-2011 20:48 przez ika (217.172.241.*)
pozytywna
Jestem bardzo zadowolona. Moja sunia została ostrzyżona bardzo profesjonalnie, bezstresowo. I ja i piesek wyszliśmy z salonu bardzo zadowoleni. Wystawiona 03-08-2011 23:35 przez Karola. (188.146.41.*)
pozytywna
Jako stała klientka polecam usługi Pani Ani - to osoba z wielkim sercem dla naszych zwierzątek. Pełen profesjonalizm zarówno pod względem umiejętności i przygotowania jak również pod względem ogromnej wiedzy na temat zdrowia i pielęgnacji naszych milusińskich. Polecam!!! Wystawiona 19-05-2011 10:07 przez Ilona (83.4.216.*)
pozytywna
polecam ten salon obsługa profesjonalna bardzo miła atmosfera jestem w pełni zadowolony Wystawiona 17-05-2011 12:56 przez klient (77.237.3.*)

[HR][/HR]
[B]Renata [/B]
25/11/2011, 17:56:03

Polecam usługi pani Ani,ponieważ ma dobre podejście do psa,wzbudza jego zaufanie swoim spokojem i cierpliwością. Moja Nesta, york, jest zawsze bardzo starannie ostrzyżona i wypielęgnowana. Wszystkie zabiegi są wykonywane bardzo profesjonalnie. Można też liczyć na rady związane z wychowaniem, pielęgnacją i zdrowiem psa poparte osobistym doświadczeniem.

[HR][/HR]

[LIST]
[*][B][URL="https://www.facebook.com/anna.janczak.71"]Anna Janczak[/URL][/B] . Zgodnie z Kodeksem karnym art. 212 § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,

podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.
§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.
§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego
§ 1. Ten, czyje dobro osobiste zostaje zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania, chyba że nie jest ono bezprawne. W razie dokonanego naruszenia może on także żądać, ażeby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności ażeby złożyła oświadczenie odpowiedniej treści i w odpowiedniej formie. Na zasadach przewidzianych w kodeksie może on również żądać zadośćuczynienia pieniężnego lub zapłaty odpowiedniej sumy pieniężnej na wskazany cel społeczny.
§ 2. Jeżeli wskutek naruszenia dobra osobistego została wyrządzona szkoda majątkowa, poszkodowany może żądać jej naprawienia na zasadach ogólnych.
§ 3. Przepisy powyższe nie uchybiają uprawnieniom przewidzianym w innych przepisach, w szczególności w prawie autorskim oraz w prawie wynalazczym




Zgłoszone jest do organow scigania znajda was mile panie po ip za oszczerstwa i kopiowanie bez zezwolenia .pozdrawiam
[/LIST]

[URL="http://psifryzjerlodz.pl"]
[/URL]

Edited by Anna Janczak
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jak można tak brzydkim psem w ogóle kryć? Już pomijając, że to kundelki. Aaaaaa, zapomniałam, dla kasy ;) Widać, że te nawet nie leżały koło rasowego yorka już nie mówiąc o tym jakie mają okropne fryzury. Skasuj lepiej zdjęcia, jeśli chcesz sobie zrobić jakąkolwiek reklamę, bo one moga być tylko antyreklamą.

Link to comment
Share on other sites

[URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=449526745093136&set=pb.128795013832979.-2207520000.1379687742.&type=3&theater[/URL] to jest "reproduktor". Ja pie**e, masakra [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/shake.gif[/IMG] A później się dziwić, że takie pokraki chodzą i straszą po ulicach.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000]Nie ruszaj gó*** bo śmierdzi!!! [/COLOR]
Żegnam się z forum DOGOMANIA.PL bo nie życzę sobie pogróżek za wyrażenie swej opinii!

[SIZE=5][COLOR=#ff0000]NIE ROZUMIEM DLACZEGO ŻADEN[/COLOR] [COLOR=#ff0000] MODERATOR NIE REAGUJE W TYM TEMACIE!!![/COLOR][/SIZE]

Edited by jaguna
Link to comment
Share on other sites

Ale się groźnie zrobiło :eek2: Organy ścigania haha Serio, Ty tak na poważnie? :evil_lol: Może zamiast fatygować te organy sama się przejedź, mnie i Fauke masz blisko zdaje się :diabloti:


To już nie można powiedzieć, że pieski maja ohydne fryzurki? Pokory trochę.

Te "opinie zadowolonych klientów" to niby jakim są dowodem? Bo jak dla mnie to sama sobie mogłaś je napisać, co zresztą bardzo często ludzie robią.

Radziłabym zapoznać się z definicją (również prawną) słowa "pomówienie".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka K.']Ja mam taką może drobną uwagę - jesli wątek zakłada właściciciel salonu to chyba powinien napisac "Salon w Łodzi - ZAPRASZAM" ... - niezależnie od poziomu świadczeonych usług ...Polecać można, jesli było się klientem .... to przynajmniej moje zdanie ;)[/QUOTE]

To samo miałam napisać, lecz zapomniałam :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...