Jump to content
Dogomania

Miluś opuścił schroniskowy boks i trafił do fantastycznego domku! :)


paula_t

Recommended Posts

[quote name='kontaktogloszenia']Dopomina się miziania cały czas i z tego co usłyszałam przez tel. to chętnie wskakuje na łóżeczko i prosi o spacerki i całuski, których nikt mu nie oszczędza, ma całusków w nadmiarze !!! Nowy domek jest zachwycony Milusiem :)[/QUOTE]
Spróbuj wysłac mi zdjecia na meil [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] a ja postaram sie je wkleic .Czy ty je sama pomniejszałac przy wklejaniu?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 422
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gabi79']Może na początek wątek mu założysz?[/QUOTE]

Fazer to dorosły bokser( około 3 lata, niekastrowany) jest bardzo radosnym psiakiem, po mimo tego co go w życiu spotkało, bardzo kocha ludzi .Został porzucony ,przywiązany do ławki w parku. Na widok człowieka mocno się ożywia i cieszy się całym sobą. Cały czas liże po rękach i rozdaje całusy. Niestety nie lubi tylko innych samców i mocno się do nich stawia,ale zauważyliśmy ze toleruje szczeniaczki bo nawet lizał ich pyszczek przez karty, na suczki też jego reakcja nie jest najgorsza. Został adoptowany po kilku tygodniach,a po miesiącu wrócił z powrotem do azylu ,przed tą nieudaną adopcją Fazer tolerował wszystkie psy, nie wiemy dlaczego aż tak się zmienił. Wrócił przeziębiony i musiał być leczony antybiotykami , ponieważ nawet nie zapewniono mu budy,tułał się po wiosce bo właściciel nie miał ogrodzenia ale myślał,że boksery trzymają się domu .Bokser w ogóle nie powinien być w budzie tylko w ciepłym domku, jako członek rodziny,ale nie każdy tak uważa-niestety:(Teraz już wyzdrowiał i dbamy o to aby przybrał jeszcze trochę na wadze. Bardzo nam zależy aby ten nasz boksiu miał w końcu kochany dom, ponieważ źle znosi azylowe warunki, kiedy odchodzimy od boksu to bardzo płacze ,gryzie kraty i robi się smutny:(...Ja nie mam wpływu do kogo oddają nasze azylowe pieski, chyba ze tak jak Miluś czy Frejka z Waszą pomocą trafiły do domków sprawdzonych i są tam kochane.Proszę pomóżcie nam znaleźć taki domek Fazerkowi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kontaktogloszenia']Już pisałam do nich , ale szukam pomocy wszędzie. Gabi zrobi wątek Fazerkowi :)[/QUOTE]

Jasne, bierzemy się za kolejnego ;)
A odpisali cokolwiek...?:roll:
Pani Lindo/Pani Wiolu, nie wiem, która z Was siedzi tym razem ;) jak tylko będę miała zdjęcia i bardziej wolny dzień niż zwykle, to zabiorę się za ogłaszanie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Jasne, bierzemy się za kolejnego ;)
A odpisali cokolwiek...?:roll:
Pani Lindo/Pani Wiolu, nie wiem, która z Was siedzi tym razem ;) jak tylko będę miała zdjęcia i bardziej wolny dzień niż zwykle, to zabiorę się za ogłaszanie:)[/QUOTE]

Dzięki Paula, ja po wczorajszym dniu myślę pozytywnie i liczę, że wszystkim psiakom się tak poszczęści jak Cinduni i Milusiowi.

O rany, ja bylam pewna, że piszę do Wioli, jeśli to Linda to również bardzo mi miło:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Jasne, bierzemy się za kolejnego ;)
A odpisali cokolwiek...?:roll:
Pani Lindo/Pani Wiolu, nie wiem, która z Was siedzi tym razem ;) jak tylko będę miała zdjęcia i bardziej wolny dzień niż zwykle, to zabiorę się za ogłaszanie:)[/QUOTE]

To ja Wiola :) zdjęcia wysłałam już Gabi. Sos bokserom odpisali i prosili o zdjęcia, wysłałam im opis i zdjęcia,zobaczymy co dalej...Dziewczyny dziękuje kolejny raz za pomoc :)
pozdrawiam Wiola

Edited by kontaktogloszenia
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kontaktogloszenia']Javena dziękuje :)))) teraz widać go w całej okazałości po wizycie u fryzjera :) Kochany rudasek*****[/QUOTE]

Normalnie szok jak chłopak się ślicznie prezentuje!!! Wow, ciesze się, że jest kontakt z jego rodzinką, że posyłają takie piękne fotki, że mu tam tak dobrze!!!!!!

Linda

Link to comment
Share on other sites

Miał szczęście wreszcie:)
[INDENT]

Dziewczynki, błagam, looknijcie tu:shake:: cisza, dziewczyna z Dogo nie daje już rady, sunia z padaczką...[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248047-Uśpić-grzeczną-kanapową-młodą-sunię-Padaczka-przekreśla-szanse-na-dom/page3[/URL]
[/INDENT]


[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230056"]
[/URL]

Edited by Marycha35
Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Też mi się tak wydaje -magiczny tydzień minął ;)
Są jakieś wieści o Milusiu nowe? jak się ma nasz chłopaczek?[/QUOTE]

Witam :) Są nowe wieści o Milusiu...Nasz rudasek był na wycieczce w pięknych okolicach, gdzie jest dom rodzinny właścicieli. Piszą ,że Milo był zachwycony jazdą samochodem i spacerkami. Biegał,tarzał się w trawce, wąchał każdy krzaczek i merdał ogonkiem z radości :)Czuł się w nowym miejscu bardzo dobrze .Mam też piękne zdjęcia z tej wyprawy:)))))
Pozdrawiam Wiola

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kontaktogloszenia']Witam :) Są nowe wieści o Milusiu...Nasz rudasek był na wycieczce w pięknych okolicach, gdzie jest dom rodzinny właścicieli. Piszą ,że Milo był zachwycony jazdą samochodem i spacerkami. Biegał,tarzał się w trawce, wąchał każdy krzaczek i merdał ogonkiem z radości :)Czuł się w nowym miejscu bardzo dobrze .Mam też piękne zdjęcia z tej wyprawy:)))))
Pozdrawiam Wiola[/QUOTE]


Wspaniałe wieśći:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...