Jump to content
Dogomania

Miluś opuścił schroniskowy boks i trafił do fantastycznego domku! :)


paula_t

Recommended Posts

  • Replies 422
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cały czas trzymając kciukasy za Milusia chciałabym zaprosić Was na wątek Bafiego z Olkusza.... Bidusia nie widać zza krat, tak boi się wyjść do ludzi....

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248120-Jestem-Bafi-z-Olkusza-nic-nie-mam-i-zbieram-na-godne-życie[/URL]

Proszę, zaglądnijcie.... Zbieramy deklaracje dla niego...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Rzecz jasna walimy;) Edit: Ludkowie, przybywajcie, Bafi baaardzo potrzebuje Przyjaciół:)[/QUOTE]

Dostałam smska,że Miluś dotarł właśnie do Krakowa, podróż minęła spokojnie i był bardzo grzeczny. :)
Ale jak braliśmy go z kojca to on wiedział ,że jego życie właśnie się odmienia na lepsze bo tak jak dzisiaj jeszcze nigdy nie był szczęśliwy. Cieszył się , tańczył, obskakiwał merdając ogonkiem, radości nie było końca....Ludzie którzy adoptowali Milusia WSPANIALI!!!!!! A Ania....CUDOWNA , KOCHANA z uśmiechem na twarzy i oczywiście obdarowała prezentami nasze psiaczki z azylu. Dziękuje dziękuje dziękuje :)))))):multi::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kontaktogloszenia']Dostałam smska,że Miluś dotarł właśnie do Krakowa, podróż minęła spokojnie i był bardzo grzeczny. :)
Ale jak braliśmy go z kojca to on wiedział ,że jego życie właśnie się odmienia na lepsze bo tak jak dzisiaj jeszcze nigdy nie był szczęśliwy. Cieszył się , tańczył, obskakiwał merdając ogonkiem, radości nie było końca....Ludzie którzy adoptowali Milusia WSPANIALI!!!!!! A Ania....CUDOWNA , KOCHANA z uśmiechem na twarzy i oczywiście obdarowała prezentami nasze psiaczki z azylu. Dziękuje dziękuje dziękuje :)))))):multi::loveu:[/QUOTE]


Kochany Miluś, on wiedział, że rozpoczyna nowe życie, pieski czują takie rzeczy.

O tym, że Ania jest cudowną osobą miałam okazję się przekonać:loveu:

Mam nadzieję, że będą relacje i fotki z nowego domku.

Link to comment
Share on other sites

Ciotki Kochane, wyjechałam o 10.30, przyjechałam do domu 0 17.30-dooopsko mam płaskie jak naleśnik od siedzenia w aucie:evil_lol:. Miluś ma NAJWSPANIALSZYCH LUDZI NA ŚWIECIE. Droga minęła na mizianku non-stop:lol:. Miluś kazał się Panu drapać po klacie, a Panią pocałował kilka razy w buzię:lol:. Był bardzo podniecony, ale grzeczny. Bardzo chciał wskoczyć do autka, ale autko za wysokie:evil_lol: - Pan go musiał podsadzić. Na koniec, kiedy już parkowaliśmy, Miluś puścił pawia:evil_lol:. To był paw na szczęście! Na nową drogę życia! Wiolu, bardzo, bardzo się cieszę, że mogłyśmy się spotkać w realu:loveu:. Nawet nie wiecie jakie piękne pieski są u Wioli w schronie, śliczności po prostu i jak cudownie nasza Wiola się nimi opiekuje:loveu:. A nasz Rudasek ma teraz w planie fryzjera, kąpanko i weta, a w domciu czekają na niego nowe miseczki, wypasione kocyki i mnóstwo miłości
Wiola obiecała wstawić fotki, które komórką zrobiłam, bo ja to matoł kompowy jestem:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kontaktogloszenia']Dostałam smska,że Miluś dotarł właśnie do Krakowa, podróż minęła spokojnie i był bardzo grzeczny. :)
Ale jak braliśmy go z kojca to on wiedział ,że jego życie właśnie się odmienia na lepsze bo tak jak dzisiaj jeszcze nigdy nie był szczęśliwy. Cieszył się , tańczył, obskakiwał merdając ogonkiem, radości nie było końca....Ludzie którzy adoptowali Milusia WSPANIALI!!!!!! A Ania....CUDOWNA , KOCHANA z uśmiechem na twarzy i oczywiście obdarowała prezentami nasze psiaczki z azylu. Dziękuje dziękuje dziękuje :)))))):multi::loveu:[/QUOTE]

Psiaki takie rzeczy czują, mają doskonały zmysł i intuicję :)
Miałam przyjemność poznać Anię i podpisuję się pod tymi słowami obiema "rencami":eviltong::loveu: Rzadko spotyka się tak pełne energii, uśmiechnięte, ciepłe i zaangażowane w pomoc osoby!

[quote name='Panna Marple']Ciotki Kochane, wyjechałam o 10.30, przyjechałam do domu 0 17.30-dooopsko mam płaskie jak naleśnik od siedzenia w aucie:evil_lol:. Miluś ma NAJWSPANIALSZYCH LUDZI NA ŚWIECIE. Droga minęła na mizianku non-stop:lol:. Miluś kazał się Panu drapać po klacie, a Panią pocałował kilka razy w buzię:lol:. Był bardzo podniecony, ale grzeczny. Bardzo chciał wskoczyć do autka, ale autko za wysokie:evil_lol: - Pan go musiał podsadzić. Na koniec, kiedy już parkowaliśmy, Miluś puścił pawia:evil_lol:. To był paw na szczęście! Na nową drogę życia! Wiolu, bardzo, bardzo się cieszę, że mogłyśmy się spotkać w realu:loveu:. Nawet nie wiecie jakie piękne pieski są u Wioli w schronie, śliczności po prostu i jak cudownie nasza Wiola się nimi opiekuje:loveu:. A nasz Rudasek ma teraz w planie fryzjera, kąpanko i weta, a w domciu czekają na niego nowe miseczki, wypasione kocyki i mnóstwo miłości
Wiola obiecała wstawić fotki, które komórką zrobiłam, bo ja to matoł kompowy jestem:oops:[/QUOTE]

Ale warto było, co? ;)
Fantastycznie czyta się opis zapoznania i drogi do Krakowa! Jestem taka szczęśliwa! Mam nadzieję, że obie strony zakochały się w sobie od pierwszego wejrzenia!:loveu:
Aniu, lepszy paw niż....sama zresztą wiesz :D
Mam nadzieję, że przynajmniej na początku będziemy mieli jakieś wieści o Milusiu:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Psiaki takie rzeczy czują, mają doskonały zmysł i intuicję :)
Miałam przyjemność poznać Anię i podpisuję się pod tymi słowami obiema "rencami":eviltong::loveu: Rzadko spotyka się tak pełne energii, uśmiechnięte, ciepłe i zaangażowane w pomoc osoby!



Ale warto było, co? ;)
Fantastycznie czyta się opis zapoznania i drogi do Krakowa! Jestem taka szczęśliwa! Mam nadzieję, że obie strony zakochały się w sobie od pierwszego wejrzenia!:loveu:
Aniu, lepszy paw niż....sama zresztą wiesz :D
Mam nadzieję, że przynajmniej na początku będziemy mieli jakieś wieści o Milusiu:roll:[/QUOTE]

Miluś w nowym domku zostaje Milusiem ,był na długim spacerku,a teraz wyszedł z kąpieli.W domku sprawuje się jak na razie bardzo grzecznie i cały czas domaga się pieszczot :) to cały Rudasek ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kontaktogloszenia']Miluś w nowym domku zostaje Milusiem ,był na długim spacerku,a teraz wyszedł z kąpieli.W domku sprawuje się jak na razie bardzo grzecznie i cały czas domaga się pieszczot :) to cały Rudasek ....[/QUOTE]

[quote name='Panna Marple']No i oczywiście, nie mogłam się powstrzymać i zadzwoniłam do Milusiowego domku:oops:. Rudasek już po kąpieli...Nie był zachwycony:evil_lol:, więc kąpanko było krótkie i podstawowe...Poza tym wszystko ok:lol:
Wiolu, pisałyśmy w tym samym czasie...[/QUOTE]

:cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...