Jump to content
Dogomania

Z gatunku 'Miłe dla oka' :)


azja

Recommended Posts

Hi hi moja Abutka tak samo siada na pełnej dupce :laugh2_2:

ale ryjka nie ma aż tak groźnego...

agrafka tez tak siada sporo psiulkow juz widzialem ktore tak siadaja ... wlasnie prubuie zrobic jej jakies swierze fotki ! ale te male bydle chyba niechce dzis pozowac bo tylko jakies nie wyrazne wychodza ... i chyba niechce pokazywac sie w majtaskach haha:D :lol: :wink:

to nowe fotki mojej besti ... wyedytowalem odpowiedz zeby nie robic zadurzo odpowiedzi...

agrafka widac ze zadowolna ze ja budze buhahah :D

fota 1

tak jak to juz bylo powiedziane typowy siad pelna pupa haah

fota 2

fotki sa srednei jakos ale niechcialo mi sie swiatla zapalac a lapa blyskowa nie daje takiego efektu ....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 290
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dzięki!!! Asia&Fokus jesteś Wielka :D Chodziło mi o dokładnie o taki efekt ale niestety chyba mi coś znowu nie wyszło :oops:

A z uszkami mojej suni jest wszystko ok! Na następnych zdjęciach trzyma je już "osobno". :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Temat zblizony do naszej galerii, ale pozwole sobie tutaj wkleic fotke, jaka znalazlam gdzies dzisiaj:
[img]http://a1259.g.akamai.net/f/1259/5586/1d/images.art.com/images/PRODUCTS/large/10098000/10098748.jpg[/img]

I [url=http://www.calendars.com/results.asp?TID={F4472C8E-A107-473D-8B32-84277F670AE3}&PID=1&MGID=&IID=&PG=1&hdnSearchType=1&txtSearch=Bull%20Terrier&title=&titlereq=&keywordreq=&format=&category_mg=&edition=&price=&publisher=&subject=&SortBy=1&ShowOnly=-1]link[/url] do sklepu z bullowatymi gadzetami

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...