Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa wystawa psów rasowych - Poznań 2013 (26.10 - 27.10)


Dioranne

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='netheter']Parking kosztuje 50zł za dzień.
Wejście dla wystawców od 7, dla zwiedzajacych od 10.
Pamiętajcie jeszcze o tym "genialnym" zapisie:
[B][FONT=Tahoma][SIZE=2]3. Wszystkie psy podlegają [U]obowiązkowej[/U] kontroli weterynaryjnej, która będzie miała miejsce w godz. od 7 do 11 przy wejściach do poszczególnych pawilonów. Kontrola weterynaryjna zostanie potwierdzona pieczątką na numerku startowym uprawniającą do wejścia na ring.[/SIZE][/FONT][/B][/QUOTE]
Bzdura! Nikt na ringu (przynajmniej na naszym) nie sprawdza, czy pieczatka jest czy jej nie ma....

[quote name='netheter']Tak, ale trzeba się stawić do 11, a niektórzy na ring wchodzą o 14, bo inaczej nie zostaną dopuszczeni do oceny.[/QUOTE]
Wszyscy zostali dopuszczenie do oceny i bez znaczenia bylo, czy mają pieczatke na numerku startowym czy tez nie:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Dla nas wystawa Poznańska wreszcie okazała sie pomyslna:) Oto nasze wyniki:

[B]UPDATED JUBILEE DADDY Asiaczek FCI [/B]- [COLOR=#ff0000][B]w.o.1, Naj. Szczenię [/B][/COLOR]
Niestety, z braku czasu, Dadik nie został zaprezentowany na BIS Szczenią...:(

[B]Kanibaru FROMAJE FRAIS[/B] - [COLOR=#ff0000][B]dosk.1, CWC, CACIB, BOS, BOB, Zwycięzca Polski 2013, Cruft's Nom. 2014, na Grupie - pierwsza szóstka:)[/B][/COLOR]
[B]
TORNEY Asiaczek FCI[/B] - [COLOR=#ff0000][B]dosk.1, Zwyc. Młodzieży,. Naj. Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2013, Cruft's Nom. 2014!!!![/B][/COLOR] [COLOR=#ff0000][B]Nowy Mł.Champion Polski:)[/B][/COLOR]
Niestety, Młoda Torinka tez nie została zaprezentowana na BIS Juniorów, z tych samych powodów:(

[B]OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI[/B] - [B][COLOR=#ff0000]dosk. 4[/COLOR][/B]

[B]RICH BOY Asiaczek FCI[/B] - [COLOR=#ff0000][B]dosk. 3[/B][/COLOR].

cieszymy sie bardzo z wyników, tym bardziej, że zgłoszono 21 basków, w tym7 spoza granic PL....

Pzdr.

Edited by Asiaczek
Link to comment
Share on other sites

I ja się pochwalę bo pękam z dumy :))

Moja zakręcona dziewczynka Lola - Ch Saxonholme Eoa - dosk1, CWC, Zwycięzca, CACIB, Zwycięzca Polski, nominacja na Crufts i w porównaniu z psem BOB!! :))
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-M_DIPs6rUSE/Um4_Jkkn3NI/AAAAAAAAJVg/BV5LQpf27rE/s400/lola%20poznan%20male.JPG[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='netheter']Asiaczek, nie, nie wszyscy ;) Sama widziałam i w tym i w zeszłym roku.. Pewnie nie każdy sędzia/asystent/sekretarz zwróci uwagę. Ale część zwraca.
Gratulacje za wyniki![/QUOTE]
OK, dzięki za info.
Na naszym ringu "stolik sędziowski" był ciut zakręcony, zdarzały sie pomyłki. No, ale były szybko prostowane, o ile wystawca je wyłapał...

[quote name='mrau']I ja się pochwalę bo pękam z dumy :))
Moja zakręcona dziewczynka Lola - Ch Saxonholme Eoa - dosk1, CWC, Zwycięzca, CACIB, Zwycięzca Polski, nominacja na Crufts i w porównaniu z psem BOB!! :))
[/QUOTE]
No to tylko gratulowac:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[B]Mam duuuużą prośbę[/B] do tych osób, które widziały co nieco na BIS'ach w niedzielę. A mianowicie, chodzi mi o jakiekolwiek[SIZE=4][B] informacje nt. zwycięzców konkurencji (ale tylko z niedzieli!):
- BIS 1
- BIS 1 Ras Polskich
- BIS 1 Juniorów.[/B][/SIZE]

Bardzo proszę o pomoc..... każda info, jaka mi tutaj podacie może doprowadzić mnie do ostatecznych ustalęń:)
Z góry dziekuje!

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]Mam duuuużą prośbę[/B] do tych osób, które widziały co nieco na BIS'ach w niedzielę. A mianowicie, chodzi mi o jakiekolwiek[SIZE=4][B] informacje nt. zwycięzców konkurencji (ale tylko z niedzieli!):
- BIS 1
- BIS 1 Ras Polskich
- BIS 1 Juniorów.[/B][/SIZE]

Bardzo proszę o pomoc..... każda info, jaka mi tutaj podacie może doprowadzić mnie do ostatecznych ustalęń:)
Z góry dziekuje!

pzdr.[/QUOTE]

BIS JUNIOR to pies bulmastif pręgowany :D

Link to comment
Share on other sites

Na wystawie w Poznaniu miałam przyjemność zaobserwować na żywo rasę, którą się interesuję i której przedstawiciela mam zamiar za rok importować - psa faraona. Miałam również możliwość porozmawiania z hodowcą z Danii, którą bardzo miło było mi poznać. Jestem zachwycona. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Skyy']Na wystawie w Poznaniu miałam przyjemność zaobserwować na żywo rasę, którą się interesuję i której przedstawiciela mam zamiar za rok importować - psa faraona. Miałam również możliwość porozmawiania z hodowcą z Danii, którą bardzo miło było mi poznać. Jestem zachwycona. :loveu:[/QUOTE]

Był też cirneco! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FredziaFredzia']Był też cirneco! :loveu:[/QUOTE]

Tak, ale zdecydowanie bardziej moją uwagę przyciągnęły faraony. W sobotę były dwa - suka i pies a w niedzielę były dwie suki (z czego jedna mieszkająca w Polsce) oraz pies. W sobotę pies faraona stanął na trzecim miejscu na grupie!


[IMG]http://i39.tinypic.com/2zi5w6b.jpg[/IMG]
Sharqiya American All The Way

Link to comment
Share on other sites

Serek (Kanibaru FROMAJE FRAIS) - dosk.1, CWC, CACIB, BOS, BOB, Poland Winner 2013, Cruft's Qualification 2014:)
[IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz392a_zps408a48c6.jpg[/IMG]


Torinka (TORNEY Asiaczek FCI) - dosk.1, Zwyc. Młodziezy, Naj.Junior, Młodziezowy Zwycięzca Polski 2013, Cruft's Qualification:)
[IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz322_zpsd31951fe.jpg[/IMG]

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam, to i ja się pochwalę:
Cytra Żelazny Dwór (bernardyn krótkowłosy)
CACIB, ZWYCIĘZCA POLSKI 2013, NOMINACJA NA CRUFTS 2014 :multi:

Niestety w sobotnią wystawę nie poszło najlepiej - księżniczka nie chciała za Chiny ludowe pokazać zębów... Za to nieziela nam to wynagrodziła zwycięzkim tytułem :cool3:


[IMG]http://img607.imageshack.us/img607/4337/xyhu.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...