Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa wystawa psów rasowych - Poznań 2013 (26.10 - 27.10)


Dioranne

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Do nas też doszedł numerek ;)

Czy wiadomo czy w tym roku oddzial Rzeszow organzuje busa na tą wystawę?

Ewentualnie - szukam transportu dla siebie i jednego małego pieska, jestem z Rzeszowa. Jadę na niedzielę, ale mam tam nocleg więc data wyjazdu jest mi obojętna, prosze o pw.

Link to comment
Share on other sites

Proponują zapoznać się z planem remontów w Poznaniu. Nie ukrywam, ze pół miasta jest rozkopane. Największe utrudnienia są w pobliżu MPT- miejsca, gdzie będzie sie odbywać wystawa. [URL]http://www.zdm.poznan.pl/issues.php[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Szukam transportu dla dwóch osób z średnim pieskiem z Koszalina do Poznania na pierwszy dzień, dokładam do paliwa. Mogę też gdzieś dojechać do kogoś w okolicy. Mogę też wypożyczyć swój samochód jeśli ktoś chciałby zostać naszym kierowcą, pokrywam cały koszt podróży, wyjazdy w sobote powrót w niedzielę.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=2][FONT=arial][SIZE=3][FONT=arial narrow][COLOR=#37404E]Mamy wolne miejsce dla osoby bez psa lub z małym psem na obydwa dni. Wyjazd piątek z Lublina przez Ostrowiec Św, powrót w niedzielę. [/COLOR]
[/FONT][/SIZE][COLOR=#37404E][SIZE=3][FONT=arial narrow]Szczegóły na priv.[/FONT][/SIZE]
[/COLOR][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...