Jump to content
Dogomania

Szkolenia w zakresie dogoterapii w Płocku i okolicach


efka5

Recommended Posts

Witam. Jestem bardzo zainteresowana prowadzeniem zajęć dogoterapeutycznych przez psa, którego zamierzam w przyszłości posiadać. Jestem od wielu lat osobą pracującą z niepełnosprawnymi dziećmi, dlatego uważam, ze i w ten sposób mogłabym im pomagać. Mieszkam w Płocku, wobec czego, czy ktoś z forumowiczów orientuje sie, czy w Płocku lub okolicach szkoli się psy do dogoterpaii i ich właścicieli na terpeutów z zakresu dogoterpaii? Bedę bardzo wdzięczna za wszelkie wskazówki mogące mi pomóc w zdobyciu tego zawodu?

Link to comment
Share on other sites

Ja też mieszkam w Płocku.
Jakię rok temu było coś słychać o "kastingu" na Dogoterapeutów, Zgłosiłem się, ale chyba nie wypaliło, bo na mojego maila nikt nie odpowiedział...
A mam fajnego Goldena Retrievera i chciałbym, aby pomagał chorym.
Nie SORK, to było w wakacje, a nie rok temu...
Jesli czegoś się dowiedziałaś, to mi powiedz, a ja spróbuje odkopać tamtego maila i/lub inny kontakt
Mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
GG: 9973447
Ale na GG jestem tylko i przeważnie w weekendy. Daj cos znać!

Link to comment
Share on other sites

Podaj mi swojego maila (mojego już znasz). Poszukam jeszcze wsród znajomych z TOZu i tym podobnych. Po akcji z Ozzym zostało mi jeszcze trochę znajomości, więc popytam się u samego źródła. Jeśli tylko cos takiego istnieje, TOZ wie o tym :cool3: Podaj maila, to dam ci znać, jak tylko się czegoś dowiem. Słowo Rockmana.

Link to comment
Share on other sites

Dziś jak tylko wrócę ze szkoły Zadzwonie do Pani Lucyny Zając która była koordynatorką w Płocku podczas akcji ,,Stop Okrócieństwu" i z Panią Marią Szygowską, która jest przewodniczącą TOZu w Płocku. Jak coś takiegojest, to napewno kórąs z nich o tym wie ;) Jak tylko się o czmś dowiem, dam ci znać.
Rockmanom ZAWSZE można ufać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...