Jump to content
Dogomania

Grafi-niewidoma sunia z wielkim pechem odeszła za TM...[*]


Martuchny

Recommended Posts

  • Replies 427
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Amadorka']O wynikach suni poinformował mnie wet telefonicznie,wyniki tylko troche odbiegaja od normy,tak więc nie tu tkwi przyczyna ciągłego sikania.Teraz jeszcze zrobimy badanie moczu.Wyniki dokładne podam jak odbiore je od lekarza.[/QUOTE]
Amadorka, to daj znać, czego będziemy szukać, a pytałaś może weta, czy to nie może być ten przypadek, co tu był opisywany kilka stron wcześniej??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']A moczówka?[/QUOTE]
?????
[quote name='kamilka91']Też się właśnie zastanawiałam nad moczówką... Nie wiem jakie konkretnie badania krwi Grafinka miała robione, być może właśnie takie, które to wykluczają... Przekonamy się, jak Amadorka poda więcej szczegółów ;)[/QUOTE]
ja się kompletnie nie znam, ale Amadorka pewnie z wetem mają jakiś plan
[quote name='DarkWater']Poproszę na PW dane do przelewu na Grafi. Z bazarku wyszło 12zł. Zawsze coś ;-)[/QUOTE]
:Rose: dziękuję, dziękuję, dziękuję w imieniu suni i swoim:Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='siekowa']Kochani jak sytuacja finansowa Grafi?

O ile dobrze pamiętam to mocz też miała badany w Warszawie i nic nie wyszło.

Z ogłoszeń niestety cisza. Wczoraj miałam telefon od starszej pani której przypomina jej zaginioną w kwietniu Funię, ale niestety to nie ona.[/QUOTE]
Grafunia ma 120 zł deklaracji stałych i nierozliczony bazarek, z czego Jej wejdzie ok. 400 zł, a hotelik u Amadorki mamy preferencyjnie po 200 zł mc, ot tak wyglądają nasze finanse, tzn. Grafi:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']grafunia ma 120 zł deklaracji stałych i nierozliczony bazarek, z czego jej wejdzie ok. 400 zł, a hotelik u amadorki mamy preferencyjnie po 200 zł mc, ot tak wyglądają nasze finanse, tzn. Grafi:)[/quote]

gdzie ten bazarek bo jestem nie w temacie na biezaco chcialabym zajrzec

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']gdzie ten bazarek bo jestem nie w temacie na biezaco chcialabym zajrzec[/QUOTE]
a bo akurat byłaś daleko od netu:(
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247103-Pikle-ostatnie-godziny-do-30-09-do-godz-23-00-staruszki-lasnsuj%C4%85-si%C4%99-zawsze%21%21?highlight=pikle"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247103-Pikle-ostatnie-godziny-do-30-09-do-godz-23-00-staruszki-lasnsuj%C4%85-si%C4%99-zawsze%21%21?highlight=pikle[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']a bo akurat byłaś daleko od netu:(
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247103-Pikle-ostatnie-godziny-do-30-09-do-godz-23-00-staruszki-lasnsują-się-zawsze!!?highlight=pikle[/URL][/QUOTE]
acha dzieki..

a nastepny kiedy bedzie rozmawialas z Maruda666 czy inna Cioteczka w spr fantow wyslanych wczesniej- sa one u Ciebie jeszcze? bo mam pare sugestii odn fantow chcialabym podpowiedziec;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...