Jump to content
Dogomania

Grafi-niewidoma sunia z wielkim pechem odeszła za TM...[*]


Martuchny

Recommended Posts

  • Replies 427
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ushiro, nie ma sensu szukać winnych. Jest jak jest i żadne wyzywanie siebie nawzajem tego nie zmieni. Nie chce mi się wierzyć, że Marta wcisnęła Wam Grafi na siłę, ale to nie jest miejsce na dochodzenie jak było. Rozumiem Waszą sytuację, rozumiem, że Grafi nie mogła u Was zostać. Teraz trzeba przede wszystkim wspólnie poszukać jakiegoś rozwiązania a nie żreć się bez sensu.

Nie mogę dać deklaracji stałej, ale mogę zorganizować fotobazarek. Nie wiem, czy będzie popyt, ale jeśli będzie jakiś dochód to podzielimy go na pół między Grafi a Zekkiego. Tylko nadal nie ma nikogo, kto podjąłby w jej sprawie decyzję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']deklarują 50,- / mc[/QUOTE]

[quote name='Panna Marple']jestem na zaproszenie ewy gonzales. W razie czego mogę dać 20zł deklaracji stałej[/QUOTE]
no to sunia ma już z tego co liczę (o ile dobrze):
50 zł ushiro
50 zł mdk
20 zł Panna Marple
10 zł asiuniab
to jest 130 zł na zły początek, dlatego aby był dobry trzeba błagać o resztę deklaracji, a to już nie dużo i jednorazowe wpłaty na "remont" suni;

Link to comment
Share on other sites

Obecnie dostaje tylko lek na wątrobę,wet powiedział ze te krople na oczy nie są dobre,gdyż są na zapalenie siatkówki,a to jest zapalenie bardzo zestarzałe głębszej warstwy oka.Sunia bez zmian,sika i cały czas biedaczka kręci się w kółeczko.Poza tym ma apetyt,cieszy się jak jest blisko człowieka i chciałabym już wiedzieć czy zostaje u mnie i z kim byłaby umowa na sunię?Kto podejmuje decyzje o leczeniu,sunia już powinna dostawać coś na serce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']no to sunia ma już z tego co liczę (o ile dobrze):
50 zł ushiro
50 zł mdk
20 zł Panna Marple
10 zł asiuniab
to jest 130 zł na zły początek, dlatego aby był dobry trzeba błagać o resztę deklaracji, a to już nie dużo i jednorazowe wpłaty na "remont" suni;[/QUOTE]


asiuniab ja nie deklarowałam nic stałego bo nie mogę. Wspomniałam tylko, że jak będę miała możliwość to wpłacę. Ten wpis to jest deklaracja ushiro.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']asiuniab ja nie deklarowałam nic stałego bo nie mogę. Wspomniałam tylko, że jak będę miała możliwość to wpłacę. Ten wpis to jest deklaracja ushiro.[/QUOTE]

a to przepraszam, tak zrozumiałam wpis, dlatego tak podsumowałam, sorki; no to i mamy: 80 zł i jeszcze nie było akcji rozsyłania wątku i proszenia, a 80 zł to prawie połowa pieniędzy jaka jest potrzebna na sunię, to i tak dużo, jak na takie nic nie robienie;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajw']Podrzucam wątek...[/QUOTE]

ok. jest koniec tygodnia, a my tu nic nie mamy, czy znalazłby się ktoś kto razem ze mną mógłby być za Grafi odpowiedzialnym, w takim sensie, że ma więcej czasu niż ja, mógłby porozsyłać wątek i np. umie tworzyć bazarki cegiełkowe;
bo ja czasowo nie ogarnę, ale i fanty pozbieram i będę pomagać jak tylko umiem....

Link to comment
Share on other sites

bazarków robić nie umiem, mogę asiuniab wziąć częściową odpowiedzialność za Grafi ale też jestem ograniczona czasowo. Będę próbowała pomagać w miarę możliwości .... Przydałaby się jeszcze jedna osoba. Trzeba coś juz postanowić bo czas leci i nie można suni zostawić samej. Pisałam na wątku siekowej z prośbą o przyjęcie Grafi pod skrzydła Fundacji ale wyczytałam na FB ,że mają kłopoty z kompem więc nie wiem kiedy przeczyta...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']bazarków robić nie umiem, mogę asiuniab wziąć częściową odpowiedzialność za Grafi ale też jestem ograniczona czasowo. Będę próbowała pomagać w miarę możliwości .... Przydałaby się jeszcze jedna osoba. Trzeba coś juz postanowić bo czas leci i nie można suni zostawić samej. Pisałam na wątku siekowej z prośbą o przyjęcie Grafi pod skrzydła Fundacji ale wyczytałam na FB ,że mają kłopoty z kompem więc nie wiem kiedy przeczyta...[/QUOTE]
ok to zróbmy tak, że weźmiemy na siebie odpowiedzialność, razem raźniej i poszukamy kogoś lepiej wyposażonego czasowo, tak żeby mógł rozsyłać zaproszenia, wątek i prośby:)
[quote name='ajw']Ja bym chętnie pomogła, ale sama narazie nie wyrabiam. Mam bazarek cegiełkowy, tylko nie mam nawet czasu, żeby powysyłać ogłoszenia. Jak tylko będę mogła przeleję grosik dla Grafi.[/QUOTE]
rozumiem Twoją sytuację, a za grosik będziemy wdzięczni:)

Link to comment
Share on other sites

czasowo i ja jestem down niestety..
przeprowadzam sie i mam na to tydzien i bede czekac na podlaczenie internetu/przeniesienie nie wiem ile to potrwa/od 15 go wogole bez neta
mam fanty na bazarek ale jestem bez aparatu i nawet teraz nie moge sie tym zajac,a wyslac bym mogla ciuszki,ksiazki, i co tam znajde przy przeprowadzce jakby Ktos sie zglosil do 9 /09 bo potem ,,rozdam" gdzie sie da
wplace teraz jednorazowo jakis grosik a wogole na jakie konto musimy ustalic..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']deklarują 50,- / mc[/QUOTE]

[quote name='beataczl']czasowo i ja jestem down niestety..
przeprowadzam sie i mam na to tydzien i bede czekac na podlaczenie internetu/przeniesienie nie wiem ile to potrwa/od 15 go wogole bez neta
mam fanty na bazarek ale jestem bez aparatu i nawet teraz nie moge sie tym zajac,a wyslac bym mogla ciuszki,ksiazki, i co tam znajde przy przeprowadzce jakby Ktos sie zglosil do 9 /09 bo potem ,,rozdam" gdzie sie da
wplace teraz jednorazowo jakis grosik a wogole na jakie konto musimy ustalic..[/QUOTE]

podam Ci na pw adres, to wyślij fanty, a ja znajdę bazarującą cioteczkę:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']Amadorko - jak sie Grafi czuje jak sie zachowuje?[/QUOTE]
dziś rozmawiałam z Amadorką, sunieczka jest biedna wciąż się kręci w kółeczko i obija się, i nie może na spacerek nawet z tego powodu wyjść, dlatego uzgodniłam, żeby skonsultować to u lekarza, może dostanie jakieś leki na złagodzenie tych objawów;
[quote name='ania75']zaglądam i pozdrawiam[/QUOTE]
proszę o częste odwiedzanie staruszki, Ona bardzo tego potrzebuje:)
[quote name='ajw']Poproszę o numer konta na pw, przeleję 10 zł dla Grafi;)[/QUOTE]
nie wiem kto zbiera pieniądze dla Grafi, ja właśnie przesłałam do Amadorki swoje dane, więc za sunię będę odpowiedzialna, jeśli zgodzicie się to zajmę się też Jej finansami; mam stworzone osobne konto obecnie dla Yody, ale Yodzina jutro idzie do ds, więc mogę przeznaczyć je na Grafi tzn. konto.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']
nie wiem kto zbiera pieniądze dla Grafi, ja właśnie przesłałam do Amadorki swoje dane, więc za sunię będę odpowiedzialna, jeśli zgodzicie się to zajmę się też Jej finansami; mam stworzone osobne konto obecnie dla Yody, ale Yodzina jutro idzie do ds, więc mogę przeznaczyć je na Grafi tzn. konto.[/QUOTE]
Ja nie mam nic przeciwko, to pomogłoby nam trochę ogarnąć resztę 'naszych' psiaków... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilka91']Ja nie mam nic przeciwko, to pomogłoby nam trochę ogarnąć resztę 'naszych' psiaków... ;)[/QUOTE]
jeśli nikt nie zgłasza sprzeciwu, to niech tak będzie, jak się ogarnę to porozsyłam nr konta do osób deklarujących wpłaty i stałe i te jednorazowe;

Sunieczko nie opuścimy Cię;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...