Jump to content
Dogomania

Grafi-niewidoma sunia z wielkim pechem odeszła za TM...[*]


Martuchny

Recommended Posts

[quote name='Amadorka']Koszt hotelikowania tej malizny z tak smutną historią byłby 200zł+oczywiście wet i leki.[/QUOTE]

no to kochani, to jest sprawa do ogarnięcia, proszę najpierw wytłumaczcie Państwu na czym polega instytucja dt czy pdt i czy, na jak długo i w jakiej kwocie będą mogli tę iskiereczkę wspomagać; już przynajmniej będziemy wiedzieć na czym stoimy;

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 427
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobrze, że Grafi ma swój wątek, szkoda, że sytuacja tej bidy nadal jest taka niefajna :( Ja ją ogłaszam na Warszawę ale nie ma z tego żadnego odzewu :(

Cały czas szukamy jej jakiegoś tymczasu w Warszawie, bo wtedy moglibyśmy ją podpiąć pod fundację (niestety z finansami jesteśmy na minusie ale bardzo nam zależy na tej bidzie).

Czy Amadorka może wystawiać faktury, czy to jest płatny tymczas? Pytam żeby wiedzieć na jakie konto można zbierać deklaracje.

Link to comment
Share on other sites

to jest Hotel w pobliżu Tomaszowa Mazowieckiego
tu są info. o Hotelu [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226056-Hotel-dla-zwierz%C4%85t-4%C5%82apy"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226056-Hotel-dla-zwierz%C4%85t-4%C5%82apy[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Odnośnie wcześniejszego pytania,wystawiam rachunki.Chciałabym też wiedzieć jaka jest dalsza decyzja co do suni?
Ponieważ jeśli zostałaby u mnie muszę wziąć ją do weta,żeby rozpoczął leczenie słabego serduszka na wcześniejszej wizycie stwierdził arytmię,ale czekam z decyzją,żeby w razie zmiany miejsca i lekarza nie miała ciagłej zmiany leków.

Link to comment
Share on other sites

ja też czekam, ale tak jak pisałam wcześniej sunia okazuje się jest zupełnie sama, sobie pozostawiona, może ktoś zdecyduje się poprowadzić suni wątek i weźmie Jej los w swoje ręce, będzie osobą decyzyjną?? Bo jak tak dalej pójdzie zostaniemy za tydzień w tej samej sytuacji co przed tygodniem:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martuchny']A kto ma nadal umowę na nią podpisaną? Jej byli właściciele. Więc chyba sprawa jest jasna.[/QUOTE]
Martuniu, nie ośmieszajmy się, wiadomo, że "właściciele" chcą się Jej pozbyć, więc na pewno nie czują się za Nią odpowiedzialni, i nie myślą pewnie nawet co dalej, to my musimy podjąć działania, a nie spychać odpowiedzialność, na osoby niezainteresowane...

Link to comment
Share on other sites

Zapisuję.

Asiuniab, co Twoim zdaniem mamy - jako wolo schroniska - zrobić? Żadna z nas nie pracuje, nie weźmiemy na siebie opłacania hoteliku jeszcze jednemu psu - nawet tych pozostałych 150zł. Ledwo ciągniemy Zekkiego bazarkami i niewykruszonymi jeszcze stałymi deklaracjami. Jeśli chcesz możesz sama podjąć się opłacania Grafi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cavi']Zapisuję.

Asiuniab, co Twoim zdaniem mamy - jako wolo schroniska - zrobić? Żadna z nas nie pracuje, nie weźmiemy na siebie opłacania hoteliku jeszcze jednemu psu - nawet tych pozostałych 150zł. Ledwo ciągniemy Zekkiego bazarkami i niewykruszonymi jeszcze stałymi deklaracjami. Jeśli chcesz możesz sama podjąć się opłacania Grafi...[/QUOTE]

kochana, a co Ty do mnie startujesz, chodzi o to, żeby szukać deklaracji, i osoby, która mogłaby przejąć "opiekę" nad Grafi, a nie pisać, że to właściciele są decyzyjni, bo wszyscy wiemy, że nie są i się pozbyli problemu!!

Link to comment
Share on other sites

Po prostu myślę racjonalnie. Deklaracje za parę miesięcy się wykruszą i co wtedy...? Kto weźmie na siebie ryzyko płacenia 200zł/miesiąc do końca życia Grafi? Szukamy bdt albo ds (w zasadzie w przypadku Grafi na jedno wychodzi), nie bardzo widzę inną opcję...

Link to comment
Share on other sites

powiem szczerze, że oniemiałam przeczytawszy niektóre powyższe wpisy. Najpierw prosicie o pomoc a kiedy udaje się coś zrobić to umywacie ręce? Jestem w szoku.... Amadorka ma wielkie serce i potraktowała Grafi bardzo "po ludzku" i ulgowo. Gdzie znajdziecie h. za 200,- ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='siekowa']Dobrze, że Grafi ma swój wątek, szkoda, że sytuacja tej bidy nadal jest taka niefajna :( Ja ją ogłaszam na Warszawę ale nie ma z tego żadnego odzewu :(

Cały czas szukamy jej jakiegoś tymczasu w Warszawie, bo wtedy moglibyśmy ją podpiąć pod fundację (niestety z finansami jesteśmy na minusie ale bardzo nam zależy na tej bidzie).




Czy Amadorka może wystawiać faktury, czy to jest płatny tymczas? Pytam żeby wiedzieć na jakie konto można zbierać deklaracje.[/QUOTE]


siekowa czy jesteście wstanie pomóc i przejąć odpowiedzialność za sunię? Jest kilka osób, które nie zostawią Was " z problemem" ale Grafi została sama a czas jej się kończy. Państwo deklarują 50,- miesięcznie, asiuniab 10,- ja od czasu do czasu też poratuję a Beata pomoże z bazarkami i Amadorka wystawia rachunki. Pomożecie Grafi?

Link to comment
Share on other sites

Proszę nie nazywać tego umywaniem rąk. Nadal zależy nam na losie suni, nie jesteśmy jednak w stanie same opłacać jej pobytu w hotelu. Bazarki są ciągle ponawiane, ale to tylko kropla w morzu potrzeb (poza tym jednak mamy jakiś limit fantów...). Ja nie jestem w stanie pomóc finansowo, ledwo starcza mi na codzienne życie, choćbym nie wiem jak chciała nie wezmę znikąd 200 zł.
Fakt, że hotel za 200 zł to bardzo tanio... Ale co zrobić, gdy nawet tylu nie można uzbierać? Ja nie odważę się podjąć decyzji, która może zaważyć o przyszłym losie Grafi - nie chcę później zostać z psem i długami na lodzie.

I proszę tylko o odrobinę chęci i zrozumienia...

Link to comment
Share on other sites

to co Grafi wraca do schronu? Z takim podejściem to Zekki też już powinien mieć wyrok. Oj dziewczyny może już przestańcie ratować psy bo jakoś coraz gorzej Wam to idzie....

Ja i może zrozumiem ale wytłumaczcie to Grafi......


i przestańcie w kółko powtarzać,że same nie dacie rady opłacać H. bo nie jesteście same. Przeczytajcie uważnie posty i zobaczcie ile osób chce pomóc ale widać ,że tak jak w przypadku Zekkiego nie umiecie skorzystać z pomocy.

Edited by mdk8
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...