Jump to content
Dogomania

Gdynia oś FIKAKOWO, pies w potrzebie


m&j

Recommended Posts

Witam wszystkich

Jestem z forum miau.pl pod tym samym nikiem pod którym zalogowałam się tutaj. Nie wiem czy piszę w dobrym miejscu ale wczoraj odkryłam psa przywiązanego na łańcuchu w moim zdaniem opuszczonym domu, dom tak wygląda dzwonka nie ma ale jak pukam nikt nie otwiera. Psa nie widziałam na własne oczy bo bałam się podejść ale sąsiadka mówi, że to coś ala owczarek niemiecki wychudzony. Zaczepiła policję na osiedlu ale oni, że to nie ich sprawa... dziewczyny czy ktoś może pomóc mi coś zrobić?? Miałam kiedyś 2 psy ale od lat jestem kociarą i jeśli o kota chodzi sprawa jest prostsza bo pod pachę i wiejesz :) a tu pies na łańcuchu na posesji to co zrobić???? Może jest ktoś z Fikakowa kto mógłby podejść i pomóc ocenić sytuację.

pozdrawiam Monika

Link to comment
Share on other sites

nie ma go i teraz nie wiem czy Straż Miejska coś zrobiła, może udało im się porozmawiać z właścicielami albo go zabrali. Jutro jeszcze sprawdzę czy nie wrócił, bo może go gdzieś "przestawili" po interwencji a potem "odstawią" z powrotem w męki :( jestem tam codziennie bo to obok mojego domu, będę informować jak pies wróci

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...