Jump to content
Dogomania

CACIB Tulln (Austria) 28.09.13


Zuza i Noddy

Recommended Posts

[B][FONT=arial][SIZE=3]Wybieram się do Tulln (Austria) na CACIB 28 września i mam możliwość zabrania ze sobą i wystawienia małego lub średniego psa. Zgłoszenia do 25 sierpnia. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na priv. Tutaj link do wystawy [URL]http://www.oekv.at/ausstellungen/informationen-zu-den-einzelnen-ausstellungen/tulln.html[/URL][/SIZE][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nasze wyniki z Tulln:
Zgłoszono 12 basków, sedzia: henrik Soeborg/DK
[COLOR=#ff0000][B]Dadik (UPDATED JUBILEE DADDY Asiaczek FCI)[/B][/COLOR] - [COLOR=#800080][B]wybitnie obiecujacy[/B][/COLOR]; sędzia nie przyznawał lokat w kl. szczeniąt i teoretycznie na BIS Puppy powinnam pójśc z Dadikiem. Ale, moje kolano poczuło sie przez ostatnie kilka tygodni mocno przeciążone i wolałam zostawic moje siły na BOG... ale o tym za chwilę[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]

[COLOR=#ff0000][B]Ofik (OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI)[/B][/COLOR] -[COLOR=#800080] bdb[/COLOR];

[COLOR=#ff0000][B]Serek (Kanibaru FROMAJE FRAIS)[/B][/COLOR] - [B][COLOR=#800080]DOSK.1/3, cac, cacib, bos,[SIZE=4] BOB!![/SIZE][/COLOR][/B]! [COLOR=#800080][B]ZWYCIĘZCA TULLN 2013, BUNDESSIEGER TULLN 2013!!!! [/B][/COLOR]
Na BOG było nas chyba ponad 25 zwierzątek i sędzia do pierwszej.... ósemki zdecydowanie wybrała duże i puchate: samojed, AM, SH, chow-chow i chyba walhund i cos jedszcze. Na golasy i pierwotniaczki nawet nie spojrzała na ringu honorowym, bo - na ringu przygotowawczym, to kazdego psa dokładnie pomacała, kazała pobiegac itp.

[COLOR=#ff0000][B]Torinka (TORNEY Asiaczek FCI) [/B][/COLOR]- [COLOR=#800080][B]dosk.1, CAJC, Naj. Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Tulln 2013 (BUNDESJUGENDSIEGER TULLN 2013).[/B][/COLOR]

Gdyby ktos chciał stawkę - mam katalog moge zrobić skan:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

To i ja się pochwale z naszego 2 dniowego wystawiania się w Tulln. W pierwszy dzień na CACA Betreute Rassen zgłoszonych 5 kelpie. Sędzia P.Poduschka.
psy kl.championów[U][B] HE'S MY BELFAST Asocjacja [/B][/U]- [COLOR=#ff0000][B]ex.1, CAC, Sieger Tulln 2013, BOS[/B]
[/COLOR][COLOR=#000000] suczki kl.pośrednia[/COLOR] [U][B]RED DUBLIN Kelpiebrink[/B][/U] - [B][COLOR=#ff0000]ex.1, CAC, Sieger Tulln, BOB[/COLOR][/B]

drugi dzień wystawy, Bundesieger Tulln
sędzia M.Zidar
psy kl.championów [U][B]HE'S MY BELFAST Asocjacja -[/B][/U][COLOR=#ff0000][B] ex.1, CAC, res.CACIB - ukończył Championat Austrii[/B][/COLOR]
suczki kl.pośrednia [U][B]RED DUBLIN Kelpiebrink[/B][/U] -[B][COLOR=#ff0000]ex.1, CAC, CACIB Bundessiegern Tulln 2013, BOB[/COLOR][/B]

suczka moja wymiotła wszystko. Niestety na finały żaden dzień nie zostałyśmy...;/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...