Jump to content
Dogomania

Bernardyn Goran-UDAŁO SIĘ MA DOM !!!! :):):):):)


Natussiaa

Recommended Posts

  • Replies 370
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ojej, i znowu nerwówka:evil_lol: [B]Trzymam kciuki!!!!!!![/B] Ale skąd ona wiedziała, że do Chorzowa ma jechać, przecież nie napisałam, że w Chorzowie, tylko na Śląsku...;) A w razie czego będziesz mogła sprawdzić później w nowym domu jak się miewa? Dobra, nie zapeszam już:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Goran trafił do nowego domu w ZABRZU!!:painting: (Małżeństwo ze Świętochłowic nie zdążyło:shake:)! Jego nowy Pan, pokochał naszego olbrzyma:loveu: z Gorankiem otrzymał opis jak leczyć psiaka (ma przyjechać z nim na zastrzyk do schroniska) i kerabol (haha Pan się przejął wczoraj moimi groźbami i podarował nowemu Pańciowi Gorana nasz dar:diabloti:)

:megagrin:czyli świętujemy!!:smilecol::sweetCyb::sweetCyb::B-fly::B-fly::laola::cunao::cunao::drinking::drinking::drinking:

[SIZE=1]Postaram sie jakoś uchwycić Goranowego Pana z Goranem, gdy przyjadą na zastrzyk (może się uda;)), tymczasem co z kasą? Bierzemy pod skrzydła inną chorzowska chorą biedę?[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isiak']Jakże się cieszę!!!! :multi: :multi: :multi: Kochany miś ma kochany domek!!! :multi: :multi: :multi:
W związku z tym co z bazarkiem? ;) Bo na Gorana juz nie zbieramy?[/quote]
szczerze mówiąc, to mam pewną propozycję - ale najważniejsze, co Ty proponujesz! :oops:

Link to comment
Share on other sites

Cały czas myślę o katowickim schronisku (heh wprost pisząc to o umierlani...) jednak by pomóc jakiemuś psu stamtąd trzeba go pierw wyciągnąć do DT... Napisałam do schroniska z pytaniem o chore psiki i czekam na odpowiedź.

Larysa podziel się pomysłem:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

AGNES cudownie cudownie Fajni ludzie ? poznałas ich :multi::multi:



chyba ci lezka skapła :placz: ze szczescia co ???????



a moze państwo ze świetochłowic jak nie zdązyli po Goranka to moze chcieliby MEDERka
przeciez on juz jest zdrowy i mieszka w budzie popytaj on ma tyle zycia w sobie


plis
plis



on jest taki cudowny a z transportem moze bysmy jakos załatwili :shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

:laola::cunao::Dog_run::Dog_run:FANTASTYCZNE WIADOMOŚCI !!!!!!!!!

[quote name='Agnes B.']
[SIZE=1]Postaram sie jakoś uchwycić Goranowego Pana z Goranem, gdy przyjadą na zastrzyk (może się uda;)), tymczasem co z kasą? Bierzemy pod skrzydła inną chorzowska chorą biedę?[/SIZE][/quote]

no właśnie nad tym samym się zastanawiam ??

Link to comment
Share on other sites

:megagrin::grins::shiny::smilecol::cool2::sweetCyb::bigcool::laugh2_2::Cool!::cunao::BIG:
[SIZE=3][I][B][COLOR=Red]Tylko[/COLOR] [COLOR=Blue]żeby[/COLOR] [COLOR=DarkOrange]Gorankowi[/COLOR] [COLOR=DarkOrchid]było[/COLOR] [COLOR=Magenta]tam [/COLOR][COLOR=RoyalBlue]dobrze[/COLOR] :loveu:[/B][/I][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Nie mogę w to uwieżyć! Co za happy end i to w tak krótkim czasie!
Ja myślę że pieniądze możemy preznaczyć na jakiegoś kolejnego biedaka!;)
[B]Goran bądź szczęśliwy! [/B]
Agnes jak spotkasz tego zczęściarza który jest właścicielem Goranka to zaproś go na dogo, może będziemy mieć info z pierwszej ręki, o naszym(już naszczęście nie naszym) Goranku!

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=red][B]Cudownie!!![/B][/COLOR][/SIZE]:multi: Oby był szczęśliwy:loveu:
Warto byłoby wiedzieć co to za ludzie i skąd się dowiedzieli o Goranie. Zawsze taka wiedza się przyda na przyszłość...;) Agnes spróbuj ich dorwać! No i chcemy fotek, chcemy fotek:diabloti:
A czy Ci ludzie ze Świętochłowic koniecznie chcą bernardyna? W Emirze jest moskiewski pies stróżujący... a ja mam w schronie taką białą labradoro - goldenowatą suczkę po operacji oka:evil_lol: No nie można ich tak puścić!!!

Link to comment
Share on other sites

A czy Ci ludzie ze Świętochłowic koniecznie chcą bernardyna? W Emirze jest moskiewski pies stróżujący...

GRisza jest pieknym psiakiem i pamietaj meder czeka na domek
popytaj[COLOR=Red] AGNES moze to pomoże kolejnej bidulce




a kase oczywiscie przeznacz na innego piesia jest ich tam napewno duzo z nuzyca ??????
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście jeżeli złapię owego Pana, to go poinformuję, że jego Goran na dogo ma fanclub. Swoją drogą ciekawe jak się teraz nazywa:loveu:

Pani ze Świętochłowic milczy. Miała mnie poinformować o wszystkim po wizycie CO KOL WIEK BY SIĘ DZIA ŁO... Z tego co wiem, to poszukiwali wstępnie... szczeniaka:eviltong: tylko, że Panią urzekły oczęta Goranowe;) Gdy się odezwie to wypytam i podsunę jej wszystkie Wasze pomysły:razz:

Jasna sprawa, że się popłakałam ze szczęścia (moja Negra tego nie wytrzyma hihi wczoraj płakałam w żałobie i całe mokre futerko miała, dziś ze szczęścia, siedem światów ma ze ma suńka:diabloti:)

Spróbuję jakoś załatwić zdjęcia;)

Skąd wiedział o Goranie? To na dzień dzisiejszy wie tylko on, ale fajnie, że się dowiedział:loveu:

Goran szczęściarzu kochany:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Kochani w chorzowskim schronisku nie ma psiaków chorych i wymagających leczenia (Boże jaka cudowna wiadomość:loveu:)

Tak jak pisałam wcześniej, w katowickim każdy pies jest najbardziej potrzebującym, ale w schronie nic nie da,my rady zdziałać. Tam tylko te psy może uratować DT...

Jakieś propozycje?

Link to comment
Share on other sites

A może jakiemuś schronisku przydało by się trochę karmy itp. ?
I to na to wydać ?:oops:

Albo na jakąś psine na dogomanii która potrzebuje pomocy(leczenie itp.) tak jak potrzebował ,,nasz'' Goranek ?

Bo z domkiem tymczasowym teraz ciężko:shake:

Link to comment
Share on other sites

Ja o tym katowickim tylko tak ot wspomniałam, bo ostatnio byłam... Faktem jest, że o DT strasznie trudno:placz:

Dlatego wcześniej napisałam, że czekam na propozycje:loveu: Któremu psiakowi pomagamy? Może jakiś psiak ma długi w szpitaliku? Ktoś coś słyszał, ktoś coś wie? [SIZE=1]Napiszcie bo ja na dogo jestem teraz tylko na zasubskrybowanych wątkach... Brak czasu troszkę;)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam takie biedactwa może jakiś z tych psiaków się nada :roll: :

[B]CHARYTATYWNA Doberman Karol w ciężkim stanie ! [/B]
[URL]http://www.allegro.pl/item205329589_charytatywna_doberman_karol_w_ciezkim_stanie_.html[/URL]
[B]
AFN - charytatywna na leczenie malamuta Huzara [/B]
[URL]http://www.allegro.pl/item205150089_afn_charytatywna_na_leczenie_malamuta_huzara.html[/URL]

[B] CHARYTATYWNA ! strzelali do mnie-teraz nie chodzę:placz::placz:[/B]
[URL="http://www.allegro.pl/item204990497_charytatywna_strzelali_do_mnie_teraz_nie_chodze.html"]http://www.allegro.pl/item204990497_charytatywna_strzelali_do_mnie_teraz_nie_chodze.htm[/URL][URL="http://www.allegro.pl/item204332635_zamknelismy_schronisko_wyrabiajace_smalec_z_psow_.html"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, ja w sytuacjach wyjątkowych mam DT i to u doskonałej trenerki. Warunek - pies nie może być chory zakażnie. Natomiast z wszelkimi problemami psychologicznymi - dziewczyna jest nieoceniona.
Agnes, więc jak możesz przedstaw jakąś katowicką bide.
A na początek może zajmiemy się chorzowską sunią - miała być na ulotce z Goranem i teraz czuję się jakbym ją oszukała...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...