Jump to content
Dogomania

Bernardyn Goran-UDAŁO SIĘ MA DOM !!!! :):):):):)


Natussiaa

Recommended Posts

Wszystkiego dowiem się dopiero jutro:wallbash::stormy-sad::onfire::placz:

Z tym człowieczkiem co zainteresował się Goranem rozmawiał pielęgniarz przedstawił im sprawę leczenia. Tyle tylko wiem... Dziś zadzwonię do schroniska i po prostu wypytam tego kto tam będzie o wszystko i żyć nie dam dopóki się nie dowiem, czy znalazł dom, czy nie. O domku dowiemy się w piątek...

Ja zwariuję przez tę niewiedze:angryy:, a moje kciuki to do amputacji będą się nadawać po ciągłym ściskaniu;)

OBY SIĘ UDAŁO!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 370
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

AGNES a kogo ty bedziesz miziać co ???????:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:





ale byłoby wspaniale GORANEK w domku :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:tylko aby ktoś sie zgłosiła wiecie jak wiadomo ze koszty leczenia pokrywa scheron to juz jest bardzo duzo ludzie sie boja kosztów bo wiadomo jakie one sa wysokie :shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake:


dajcie zaraz znac :shake::shake::shake::shake:


szkoda ze mamy tak mało fotek naszego GOranka

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się, że jeżeli już ktoś świadomie podejmuje się wziąć bernardyna, to musi być świadom ponoszenia kosztów. Przecież już samo jedzonko dla takiego wielgachnego misia kosztuje :evil_lol: nie mówiąc o leczeniu.

Link to comment
Share on other sites

Nie mamy co płakać - widać, że to nie był ten. Bierzemy się dalej do roboty. Haker jak tam ogłoszenia? Ja robię ulotkę. Co do tej ulotki koncepcję mam taką, że potrzebny mi drugi pies kontrast do gorana i w związku z tym wielka prośba Natussiaa do Ciebie. Pamiętam, że miałaś na którymś wątku, wydaje mi się, że z tego samego schroniska co Goran taką sunieczkę: wyglądała na bardzo przerażoną, stalowa, wyglądająca troszkę jak skrzyżowanie on-ka z dobermanem, z tym, że mniejsza. Gdybyś pamiętała i mi wysłała na maila zdjęcie i parę słów o niej to by było cudownie.

Link to comment
Share on other sites

Skoro się nie zgłosił, to znaczy, że nie potrafiłby Gorana tak pokochać, jak on na to zasługuje!!! Nie mamy czego żałować:shake:

Pieniądze zbierajmy dalej - trzeba uzbierać żeby wystarczyło i na tą obrożę Preventic, 40 złotych kosztuje.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłam od Goranka:loveu:

Ja nie wiem co on tam jeszcze robi:shake: Gdy weszłam do schroniska patrzę - Gorana nie ma... No wyparował, podchodzę do kojca słyszę ktoś się w budzie wierci, pochylam się i przede mną staje wieeelki łeb nasze Goranka:loveu: Merdał ogonkiem szaleńczo (chyba poznał nasza foremkę, w którym trzymam dla niego jedzenie hihi). Zjadł szybciutko, ubabrał sobie nos, przez co wyglądał jeszcze bardziej uroczo:loveu::loveu::loveu:

Przednie łapki z przodu są już obrośnięte futerkiem:razz: Ogonek też lepiej. Zdjęć zrobić nie mogłam:-(, ponieważ byłam poza godzinami otwarcia schroniska (dziękuję, że mnie w ogóle wpuszczono;)) i Pani mnie subtelnie wyganiała... Dorwałam Pana, który opiekuje się psiakami i wydał mi moją Negrę (czyli Pan jest fajny;)) i wyklarowałam Mu dozowanie Kerabolu. Obiecał, że będzie codziennie Mu osobiście go dawać, ja zaś, że będę tutaj wpadać i sprawdzać, czy Mu go daje:diabloti: po czym również subtelnie zaczął odprowadzać mnie do bramki... Na do widzenia usłyszałam donośne AUUU Goranowe i pomachałam mu ręką (ze mną jak z dzieckiem, jeśli chodzi o psy, nawet "na zdrowie" mówię, gdy kichają:evil_lol:)

Zdjęć niet, bo mnie gonili, zresztą trzeba być mistrzem, by Mu zrobić ściskające za serce zdjęcie, gdy pychol Mu się śmieje:roll::lol: Poproszę Elę o cyknięcie Mu paru fot. Przepraszam...

Link to comment
Share on other sites

Kobitki i mężczyźni, wszyscy oglądający wątek Goranowy, bazarek Goranowy i allegro Goranowe (:loveu:) TRZYMAJCIE Z WSZYSTKICH SIł JUTRO KCIUKASY, ale tak serio porządnie. Jak się dowiem, ze ktoś chociaż na sekundę zluźnił uściski to ma ze mną do czynienia:mad::mad::mad: Będę lała nie zważając na konsekwencje!

TRZYMAć KCIUKI ZA GORANA!!!

[SIZE=1]Przed północą napisała do mnie na gg pewna miła pani, która znalazła Gorana na allegro. Byli dziś w schronisku, ale jak już było zamknięte:shake: Jedzie jutro z swoim TZ, którego chce przekonać do naszej ślicznoty, bo zakochała się w Goranowych oczach, więc...

[SIZE=6]Trzymać kciuki!!!
[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...