Jump to content
Dogomania

Bernardyn Goran-UDAŁO SIĘ MA DOM !!!! :):):):):)


Natussiaa

Recommended Posts

  • Replies 370
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Napisz:loveu:
Jak możesz to rób! W połowie czerwca jest zoomania w Chorzowie, będzie chorzowskie schronisko, prawdopodobnie będą schroniskowe szczeniaki, a ja oprócz trzymania prawdopodobnego szczeniaka w jednej ręce, będę drugą rozdawać ulotki Goranowe:diabloti:
Jutro zaczynam pracę w zoologu (tzn. mam jutro pierwszy dzień i zobaczymy jak się potoczy) plakacik zawieszam:evil_lol: Pomęczę jeszcze moje osiedlowe sklepy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Pytałam weta, doradził kupić Biotiderm lub Kerabol, Biotiderm podobno jest tańszy, działania mają podobne. A co z fotkami, udało się coś zrobić? Jak nie to Agnes proszę prześlij mi na maila te, które masz, będzie trzeba zrobić allegro na tych na razie, a cegiełki jak będą inne. Jak stoisz z kasą?

Link to comment
Share on other sites

Czyli mam się porozglądać za Biotiderm tak?

Fotek nie mam:shake: Głównie przez to, że Goran, gdy już pojadł, a jadł od razu jak przyszłam, cały czas merdał ogonem i się uśmiechał (mimo smutku w oczach pychol uśmiechnięty taki), więc fotki byłyby wręcz prawie radosne:loveu:

Dea zaraz Ci prześlę zdjęcia na maila

Jeśli chodzi o kasę to 24 zł (Dea, larysa i ja po 10 zł wpłaty, kupiłam ryż i mięso) W przyszłym tygodniu będziemy na pewno bogatsze o 37 zł dzięki uprzejmości Zuzaneczki:loveu: Czekam na przelew hakera:loveu:, o reszcie nic mi nie wiadomo.

Goran hopaj, czas doopkę w domku zagrzać!:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

W zoologach też powinny być, specjalnie pytałam o ogólnodostępne. Dał mi też nazwę preparatu do kąpieli (Biocyt), bo Goran powinien być kąpany raz w tygodniu, ale w schronie chyba nie dadzą rady go kąpać...
Nie jestem, Ty jesteś:loveu:

Link to comment
Share on other sites

haker, ależ nic się nie stało;)

Dziś dzięki uprzejmości mojej nowej pracodawczyni (notabene hodowczyni rhodesianów i wielka miłośniczka psów) otrzymałam parę odżywek dla psiaków:loveu: niestety tych z biotyną mam jedną małą puszkę dolfosa dla psów małych ras (tzn. tabletka na 3kg, więc pół puszki na jedno danie Gorana:diabloti:). A z tych dla dużych ras dolfos z karnityną i dolfos z fosforanem wapnia A D3 E (proszę o wypowiedzenie się kogoś kto się na tym zna - Dea?:diabloti: - czy można Goranowi to do michy wrzucić, czy nie, wtedy oddam to schronisku:razz:)



Duży Goran, potrzebuje dużo miłości, więc czekamy na niekoniecznie dużego ludzia, ale koniecznie z DUŻYM serduchem:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ja byłam w czwartek, relacje wcześniej:razz:

Hmmm gdy byłam zanim dostał żarełko, to ignorował wszystko i wszystkich, gdy sobie pojadł to się cieszył. Obok niego w kojcu był (jest?) kaukaz. Baaardzo miziasty. Gdy po mizianiu Goranka podeszłam do Kaukaza to trochę poburczał (nie warczał, tylko burczał:lol:), ale gdy zaraz druga ręką zaczęłam miziać Gorana to przestał... Wiadomo, walczy na swój spokojny sposób o zainteresowanie, ale nie robi awantur (inne psiaki np. lubią skakać na kraty kojca i "przegryzać się" do sąsiada). On jest baaardzo spokojny:loveu: oczywiście może całkowicie inaczej zachowywać się na wolności, ale wątpię by zamienił się w krwiożerczą bestię;) Co do kotów nie mam zielonego pojęcia:shake:

Link to comment
Share on other sites

witam co tam u naszego pieknisia słychac

[URL="http://i34.photobucket.com/albums/d136/Azorek/goran.jpg"][IMG]http://i34.photobucket.com/albums/d136/Azorek/goran.jpg[/IMG][/URL]
[B] Wątek psiaków ze Schroniska w Chorzowie
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=49092&page=9"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...t=49092&page=9[/URL]

[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...